aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Compadre i obserwujący panią Janoszek
0
@JAACKK Veratti lubi to
2
Nie jeden chciał odchodzić z PSG i przekazywał to władzom klubu
0
@Borry boratem .
4
@Comentateiro w Ameryce wszystko jest większe, bramki również
1
8 minut odrzucał
1
Kolejny news: Barcelona gotowa sprzedać wszystkich
1
Wszyscy winni, tylko nie ja.
0
@fantom102 dokładnie, bądź twardy generale
0
@mekston a ja zdobędą LM, ligę, FA cup, League cup, Superpuchar Europy i KMŚ to co to będzie?
0
Stanowisku Ansu jest jasne, ale wszystko zależy od klubu, przecież jedno z drugim się kłóci.
2
@LukaszFan rozwiążą z nim kontrakt i przyjdzie jako wolny zawodnik, tak będzie, nie zmyślam.
0
@Barcaa12 może dlatego
2
@Kondziubarca o czym od jakiegoś czasu pisze na tej stronie już @JarekS
1
@tristan87 w 2013 roku
0
@Zawsze_Wierny pembele wybierz
1
@Emhyr a podawacz linków z twittera wrzucił na la ramble
0
@MesQueUnClub_87 to ci sami co krzyczeli Messi, Messi, Messi...
0
@krefi10 za krótko, idę na minimu dwie dyszki
0
@MaziFCB lać i patrzeć czy równo puchnie.
0
@barcanawieki no to jeszcze 2 lata i może grać
0
@ChampionLW w krośnie stadion rozbudowali ze względu za żużel
8
Gratuluję artykułu panie Mateuszu.
0
24 miesięcznica
0
@Kuba_1 i cyk, amerykańskie obywatelstowo dla pociechy
1
@kubix05 choć nie jestem detektywem, zawsze znajdę budkę z piwem :-)
0
@Marcelinho99 może to impreza dla muzułmanów była
2
W Barcelonie nieustające promocje
1
@nuevojugador ale tylko ulęgałki.
1
@LM10GOAT mają umowę z Sosnowcem