1

@Compadre i obserwujący panią Janoszek

0

@JAACKK Veratti lubi to

2

Nie jeden chciał odchodzić z PSG i przekazywał to władzom klubu

0

@Borry boratem .

4

@Comentateiro w Ameryce wszystko jest większe, bramki również

1

8 minut odrzucał

1

Kolejny news: Barcelona gotowa sprzedać wszystkich

1

Wszyscy winni, tylko nie ja.

0

@fantom102 dokładnie, bądź twardy generale

0

@mekston a ja zdobędą LM, ligę, FA cup, League cup, Superpuchar Europy i KMŚ to co to będzie?

0

Stanowisku Ansu jest jasne, ale wszystko zależy od klubu, przecież jedno z drugim się kłóci.

2

@LukaszFan rozwiążą z nim kontrakt i przyjdzie jako wolny zawodnik, tak będzie, nie zmyślam.

0

@Barcaa12 może dlatego

2

@Kondziubarca o czym od jakiegoś czasu pisze na tej stronie już @JarekS

1

@tristan87 w 2013 roku

0

@Zawsze_Wierny pembele wybierz

1

@Emhyr a podawacz linków z twittera wrzucił na la ramble

0

@MesQueUnClub_87 to ci sami co krzyczeli Messi, Messi, Messi...

0

@krefi10 za krótko, idę na minimu dwie dyszki

0

@MaziFCB lać i patrzeć czy równo puchnie.

0

@barcanawieki no to jeszcze 2 lata i może grać

0

@ChampionLW w krośnie stadion rozbudowali ze względu za żużel

8

Gratuluję artykułu panie Mateuszu.

0

24 miesięcznica

0

@Kuba_1 i cyk, amerykańskie obywatelstowo dla pociechy

1

@kubix05 choć nie jestem detektywem, zawsze znajdę budkę z piwem :-)

0

@Marcelinho99 może to impreza dla muzułmanów była

2

W Barcelonie nieustające promocje

1

@nuevojugador ale tylko ulęgałki.

1

@LM10GOAT mają umowę z Sosnowcem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?