1

@Isso89 OP - FCB 1:5

2

Jest płacz w komentarzach, będą 3 punkty

0

@FcPortoFan1999 odważna teza po kilku kolejkach

0

@catluck u mnie ok

1

@Rust_Cohle chyba zagniewany młodociany

1

Jakoś mnie to nie dziwi

8

@Adran360 mało brakowało a miałby kontrakt w Barcelonie ważny jeszcze z 2 lata

0

@messi33 bezalkoholowe się nie liczy

0

@Rust_Cohle bo może

1

@Mario96w Święcicki

0

@barteq jak wleciał artykuł to była jedna grafika, bez Raphinhi

0

@Joe_Barbaro i jedno i drugie

0

@HERORICH2 a nie do 2029?

1

2 godziny przed końcem okienka, słabo, zero emocji

0

@Pablit a on nie siedzi we więźniu?

0

Inigo Martinez jest już zarejestrowany?

1

@messi564 kontja

0

@Emhyr może jest przewidziany do pierwszego składu w meczu z las palmas

0

@Emhyr Garcia do Girony ma niedaleko

0

@Eto'o9 R10 od wtedy co Cypr

4

@Pustelnik ten dzień będzie jutro, okienko jest otwarte do 01.09 do godz. 23:59. Jutro dopiero będzie się działo.

3

Dobrze że za niecałe dwa dni ten cyrk.się skończy.

0

@Mns21 Kręcidły zapytaj

1

@kubix05 Miećka Aniołowa

0

@MOLESTA Osasuna raczej za 7me miejsce lidze

0

@PatrykBarca ostatnio nie oglądałem

1

Obrona Legii w dzisiejszym meczu to była parodia westernu.

0

@Jacu327 pływanie synchroniczne

0

@Deviler może Abde?

0

@Barca1992 to tak jak u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?