aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Isso89 OP - FCB 1:5
2
Jest płacz w komentarzach, będą 3 punkty
0
@FcPortoFan1999 odważna teza po kilku kolejkach
0
@catluck u mnie ok
1
@Rust_Cohle chyba zagniewany młodociany
1
Jakoś mnie to nie dziwi
8
@Adran360 mało brakowało a miałby kontrakt w Barcelonie ważny jeszcze z 2 lata
0
@messi33 bezalkoholowe się nie liczy
0
@Rust_Cohle bo może
1
@Mario96w Święcicki
0
@barteq jak wleciał artykuł to była jedna grafika, bez Raphinhi
0
@Joe_Barbaro i jedno i drugie
0
@HERORICH2 a nie do 2029?
1
2 godziny przed końcem okienka, słabo, zero emocji
0
@Pablit a on nie siedzi we więźniu?
0
Inigo Martinez jest już zarejestrowany?
1
@messi564 kontja
0
@Emhyr może jest przewidziany do pierwszego składu w meczu z las palmas
0
@Emhyr Garcia do Girony ma niedaleko
0
@Eto'o9 R10 od wtedy co Cypr
4
@Pustelnik ten dzień będzie jutro, okienko jest otwarte do 01.09 do godz. 23:59. Jutro dopiero będzie się działo.
3
Dobrze że za niecałe dwa dni ten cyrk.się skończy.
0
@Mns21 Kręcidły zapytaj
1
@kubix05 Miećka Aniołowa
0
@MOLESTA Osasuna raczej za 7me miejsce lidze
0
@PatrykBarca ostatnio nie oglądałem
1
Obrona Legii w dzisiejszym meczu to była parodia westernu.
0
@Jacu327 pływanie synchroniczne
0
@Deviler może Abde?
0
@Barca1992 to tak jak u nas