0

@tbas Problem w tym, że więcej będzie kumatych juniorów niż miejsc pracy.

0

@michal26 Całość procesu - zaczynając od zapoznania się z procedurami celnymi, importowymi i eksportowymi w danym kraju, poprzez planowanie spakowania sprzętu, znalezienie transportu, nadzorowanie go, do zamknięcia wszystkich procedur i sprowadzenie z powrotem sprzętu do Polski.

Nie widzę na razie szans na to, że AI zorganizuje całość procesu transportu kilkunastu kontenerów z pojazdami ponadgabarytowymi z Polski do na przykład Tanzanii.

0

@michal26 Krótko mówiąc - organizacja transportu drogowego, lotniczego oraz morskiego sprzętu na projekty mojej firmy.

2

@KichuBlaugrana Nie. Pracuję w logistyce i nie ma szans, że AI zabierze mi robotę.
Mój znajomy też jest seniorem w IT i mówi, że rzeczywiście rynek pracy jest rozwalony, ale tylko dla juniorów i midów. On jako senior mówi, że cały czas dostaje nowe oferty pracy na LinkedIn.

1

@Laminedependencia Trofea wygrywa się głębią składu. Można nawet połasić się o Diomande, bo on Ci obskoczy LS i PS.

1

@Laminedependencia Tak dla rozszerzenia kadry.

0

@kempnou Pamiętaj, że jesteśmy blisko zasady 1:1, bez żadnych dźwigni się da to zrobić.
@Starrk To nie FIFA, ogarnij się.

1

Przychodzi Julian Alvarez, Bastoni, Nico Williams, Nuno Mendes, Joao Neves, Enzo Fernandes no i może Haaland.

Odchodzi Lewandowski, Christensen, Pena, Ter Stegen, Balde, Casado.

Tak czy nie?

0

@Tigermaus "wystarczy nie dodawać do niczego cukru od siebie"

To nie jest takie proste. Staram się nie pić niczego poza wodą, a jak już to zero, zamiast cukru używam erytrytolu, kawy nie słodzę, ale słodkości muszę sobie raz na jakiś czas kupić, bo ciągnie jednak człowieka.

0

@clyde Znaczy mapka jest z 2020, a podatek cukrowy wprowadzili w 2021, ale i tak wydaje mi się, że gówno dał ten podatek :D

@Eklerek jest już tak uzależniony od cukru, że nawet nazwę tego zajebistego łakocia ma w swoim nicku.

1

W nawiązaniu do postu @clyde przesyłam mapę przedstawiającą spożycie cukru w Europie (w kg na osobę). Polska zajmuje tu drugie miejsce, a przewaga nad większością pozostałych krajów jest bardzo duża. Mamy łatwy i tani dostęp do cukru, utrwalone niezdrowe nawyki żywieniowe, a co najważniejsze, nawet na własnym przykładzie widzę, jak łatwo można się od cukru uzależnić.

https://zapodaj.net/plik-AARIxUqR9m

0

To co? Dzisiaj wynik typu 5:3

0

@clyde Marchewka
@Litman Ja używam erytrytolu do wypieków i spoko jest. Nie widzę różnicy między nim, a cukrem.

0

@norbi77 Bez przesady. 9 punktów przewagi jest.

3

@Hasszz Przepraszam za pogodę, która przeciw wam.
Przepraszam całym sercem, że dzisiaj wiał wiatr.
Przepraszam za terminarz co w tym roku był.
Trener wasz wspaniały był przez niego zły.
Bo jeden dzień krócej odpoczynku miał.
Gdyby było inaczej wszystko by wygrał.

0

@krycha2201 To już nie będzie ten sam efekt.

8

@krycha2201 Słabiak... Wiadomo, że powinieneś napisać "Pozdrawiam La Ramblę z La Rambli".

1

@michal26 To nie wdowy, to są kucharki i pokojówki.

0

@ranger3120 A teraz co robisz?

0

@nabial Czy ja wiem Kuba. Nie ma tam jakichś ogromnych przestrzeni.

9

@urbipl A co jest złego w dzieciach urodzonych w związkach pozamałżeńskich?

2

@Soetie Tylko garbusek 5 lat starszy jest.

0

@Gaucho Kto to w ogóle jest? Pierwszy raz widzę to nazwisko.

3

@michal26 Czy w Twoich wyobrażeniach też widzisz wynajętego skrzypka, który im przygrywa na niedzielnym, rodzinnym obiedzie w domu?

2

@kubix05



Ćwiąkała dobrze wyjaśnił co się tam właściwie stało.

0

@FcPortoFan1999 Racja.
Arsenal jest w półfinale LM, a Porto odpadło z Ligi Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FcPortoFan1999 Ja nie piszę o Sportingu czy Benfice, ale o reszcie zespołów :D Przecież Arsenal jest tutaj jechany za przepychanie meczów, a Porto robi to podobnie.

0

@FcPortoFan1999 Tego co ma kadrę 10-krotnie więcej wartą niż 90% innych zespołów z ligi, a i tak przepycha mecze 1:0/2:1?

1

@Jakchcesz Nie zakładam się o tak małe stawki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?