Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dla fanów fantastyki mega polecam
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4896952/droga-krolow
Początek skomplikowany, bo mnóstwo pojęć wlatuje, ale czyta się świetnie.
2
@Jakchcesz Zbierasz punkty?
https://fabrykanaklejek.com/wp-content/uploads/2024/09/wzor-01.jpg
1
@lithotripter I co robisz z pozostałym czasem? :D
1
@tadzik447 Nie no, praca praca.
2
@mmaciass U mnie też są dni, że poświęcam 0 godzin na pracę :D
1
Pytanie do osób, które pracują na etacie. Ile godzin rzeczywiście w ciągu dnia poświęcacie na pracę?
0
@Cochise Jeśli na przejściu dla pieszych jest wyznaczona ścieżka rowerowa, to nie ma obowiązku zsiadać z roweru. Jak nie ma, to schodzę - proste.
Też jestem przecież kierowcą i jakoś nie przeszkadza mi, żeby najeżdżać na tę grupę ludzi. Wystarczy wybrać się na wycieczkę po mieście czy wejść na kanał "stop cham", żeby zobaczyć w jakieś ilości łamane są przez nich przepisy.
Ilu masz rowerzystów, którzy Ci jeżdżą po ulicy, pomimo ścieżki rowerowej? Ilu Ci wjeżdża przed maskę na pasach bez ścieżki? Piszesz jakby to robił każdy.
2
@Cochise Tak, oczywiście. Najeżdżajmy na rowerzystów, utrudniajmy im życie, to przerzucą się na samochody i wtedy będziesz narzekał, że korki są coraz częstsze i dłuższe.
Lepiej zainwestować w edukację, czy w końcu straż miejska mogła by się na coś przydać.
28
@Cochise "pedalarzami" XDD
Ja jestem akurat takim "pedalarzem", bo codziennie do pracy dojeżdżam rowerem. Nie ma ani jednego dnia, żeby jakiś kierowca nie wymusił mi pierwszeństwa. Zielone strzałki w prawo, włączanie się do ruchu, przepuszczanie rowerzystów... ze wszystkim mają problem. Tragedia jest z tymi kierowcami.
1
@Giwera Nie porwał mnie ten film z de Niro, choć sama rola jak najbardziej na plus.
7
@escarabajo Też podejrzewam, że to raczej był pretekst do rozwiązania kontraktu, a nie powód.
EDIT: Ziomek jest zawieszony za doping – Wszystkie rozgrywki do 18.12.2028
"W oficjalnym oświadczeniu Besiktas podkreślił jednak, że rozwiązanie
kontraktu z Delibasem nastąpiło polubownie. "Rozstaliśmy się z Emirhanem
Delibasem za porozumieniem stron. Życzymy mu powodzenia w dalszej
karierze" - przekazał klub na X".
@Bykunn
@Ilka @clyde
0
@mekston I co? Eliminacje z Lewym, a potem nagle turniej bez Lewego? :D Przecież to przepis na porażkę.
0
@Starrk Szczerze powiedziawszy, to jak Lewy nie planuje grać na Euro, to bez sensu, żeby został w kadrze.
2
@Messibestplayerintheworld Nie dla Bernardo Silvy. Gość nie wykorzystał okazji do przenosin na Camp Nou, a gdy jego poziom gry spadł, to chce tutaj przyjść. Linię pomocy mamy dobrze obsadzoną, nie jest on nam potrzebny.
1
@Czyhrynski Dziadek?
0
Ktoś w ogóle czuje te nadchodzące święta? Dla mnie to jest taki długi weekend.
2
@Luciano99 https://i.insider.com/5654b59ac2814434008b5262?width=800&format=jpeg&auto=webp
1
@reloaded Ja teraz ogrywam Silent Hill 2 remake. Klimat czuć mocno, a fabularnie intryguje.
1
@gumaz Myślę, że przynajmniej z rok. Gdyby nie hipoteczny, to pewnie ze 2-3 lata.
1
Komentarz usunięty
0
@lithotripter A jaką masz frekwencję w wyborach?
0
@Karol145 @lithotripter Co mają wybory związanego z kulturą?
11
@mcsarna Ponieważ lewicowe poglądy są teraz w modzie.
5
@NeroTFP1 Ten użytkownik jest "znany" z tego, że jego posty to nic innego jak prowokacje.
Zobacz sobie jakie tematy porusza:
- Michniewicz najlepszy trener kadry w ostatnich latach (xD)
- Barcelona w tym momencie jest bez trenera (xD)
- Johan, Xavi i Laporta jako największe postacie w historii Barcelony (xD)
- Ferran ma wszystko aby być najlepszym hiszpańskim napastnikiem w historii (xD)
- Barcelona powinna sprzedać Messiego (xD)
- Jaga się skompromitowała odpadając z Fiorentiną (xD)
A to tylko kilka kwiatków, które pamiętam. Gość to zwykły prowokator i bejciarz.
0
@FcPortoFan1999 Ja wręcz przeciwnie. Piłka klubowa jest dużo ciekawsza do oglądania. Nie wiem, jakoś już jestem wyprany z tych piłkarskich emocji i większą uwagę zwracam na poziom meczu. Zdecydowanie wolałbym obejrzeć spotkanie Newcastle - Brighton niż Szwecja - Polska.
3
Federico Mangiameli (były zawodnik U19 dla AC Milan):
„Z jednej strony jestem sfrustrowany, z drugiej szczęśliwy. Tylko ci, którzy żyli w tym świecie, wiedzą, jak obrzydliwe jest to, co dzieje się za kulisami. Agenci, którzy przepychają swoich zawodników z niższych lig aż do Serie C za koperty po 50 tysięcy euro…”
1
@Safrani
10
Rozwaliło mnie to XD
0
@Ilka Tylko że ten zawodnik, który był na pozycji blokował zawodnika, który i tak nie miał szans dojść do piłki.
Gol zdobyty prawidłowo.
3
Chcielibyście, żeby taki karny był odgwizdany przeciwko Polsce? Bez przesady, dobra decyzja sędziego.