0

@lucca87 Oczywiście :) Nie masz racji kolego, ale w Twoim przypadku to nie jest żadna nowość.

0

@lucca87 Już jestem sędzią.

Skoro w polu karnym byłaby czerwona kartka, to tym bardziej masz czerwoną kartkę poza polem karnym, nie sądzisz?
Znam artykuł 12.

0

@lucca87 No niestety, wychodzi na to, że na szkoleniach sędziowskich mnie oszukiwali.

"Jeżeli zawodnik we własnym polu karnym popełnia przewinienie na przeciwniku,
które pozbawia przeciwnika realnej szansy na zdobycie bramki i sędzia w związku
z tym przyznaje rzut karny, zawodnik przewiniający zostaje napomniany, jeżeli
przewinienie wynikało z próby zagrania piłki lub walki o piłkę; we wszystkich
pozostałych sytuacjach (np. trzymanie, ciągnięcie, popychanie, brak możliwości
zagrania piłki) przewiniający zawodnik musi zostać wykluczony".

1

@JanuszKorwinMikke Mam nadzieję, że przestaniesz baitować, a ja przestanę być na tyle głupi i nie będę Ci już odpisywał.

0

@lucca87 Miałbyś rację gdyby Cubarsi walczył o piłkę. Pozbawienie przeciwnika realnej szansy na zdobycie gola bez walki o piłkę karane jest wykluczeniem.

10

@ZwyklyKibicBarcy04 Do wczoraj Simeone nie wygrał z Barceloną na Camp Nou. Wczoraj zrobił to po raz pierwszy, także widzisz :) Czas na przełamanie klątwy.

2

@Azazel_Pazuzu Teraz proszę powołaj się na przepisy gry w piłkę nożną i napisz czemu według Ciebie Cubarsi nie zasłużył na wykluczenie.

3

@GeneralXavi 1. Oczywiście, że czerwona kartka jest konsekwencją taktyki, którą obrał Flick. Natomiast my tę taktykę tłuczemy od samego początku przygoda Niemca z Barceloną. Nie sądzisz, że piłkarze już powinni być przyzwyczajeni do tego, że będą sytuacje, gdzie jednak pułapka ofsajdowa nie zadziałała i przeciwnik wyjdzie sam na sam? Cubarsi powinien po prostu puścić tutaj Simeone.

2. Możliwe, że obniżenie linii obrony poskutkowałoby zmniejszeniem liczby traconych goli, ale nie jest to pewniak. Nasza obrona jest po prostu słaba.

3. To prawda, Flick powinien częściej dokonywać wymian, zwłaszcza gdy mamy korzystny wynik. Z drugiej strony, nasz skład niestety nie posiada głębi.

4

@MessiForeverTheBest Na szczęście mamy 7 punktów przewagi na Realem, więc liczę, że Flick jednak dokona rotacji i da odpocząć kluczowym zawodnikom.
@kingorbit 90% zespołów stawia autobus przeciwko Barcelonie :D Mamy doświadczenie.
@clyde No właśnie strzelenie tego gola kontaktowego w miarę szybko będzie według mnie kluczowe. Im dalej w las, tym bardziej Atletico będzie grało na czas, będzie się murowało i cwaniakowało.
@Jakchcesz Depresja kaliska widzę.

0

@Arcybiskup Jaki jest sens porównywania sytuacji z różnych meczów. Nie ma dwóch identycznych sytuacji 1:1.
Cubarsi biegnie za Simeone, wie, że ryzykuje i niestety go zahaczył.

6

Dla mnie kwestia dwumeczu jest cały czas otwarta. 2:0 to wynik jak najbardziej do odrobienia, nawet na Metropolitano, gdzie Bodo wygrało w tym sezonie. Trzeba wejść dobrze w mecz, strzelić gola kontaktowego i lecimy po swoje.

1

2

@Arcybiskup Czyli zawodnik nie może próbować przyjąć piłki, która została zagrana za plecy? Bez przesady. Faul tutaj jest.

1

@gaucho104 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16745995#comment-16745995

Ja napisałem, ale mój post nikogo za bardzo nie zainteresował :D

0

@barcanawieki Miałem kiedyś Lyczmańskiego na obserwacji. Szczęśliwy był, że mało kartek było, a ja nie dawałem, bo to był ostatni mecz sezonu i wywalone.

6

@JanuszKorwinMikke Wow. Pan Alfa i Omega przewidział, że Barcelona bez napastnika, z brakami na kilku kluczowych pozycjach, z brakiem pieniędzy na transfery i bez głębi składu, ma małe szanse na wygranie LM XD Powinieneś być ekspertem w Canal +.

0

@maroon Nie ma sensu ta dyskusja, skoro według Ciebie nie ma tam faulu. Strzelam, że byłaby identyczna sytuacja w drugą stronę, to od razu mówiłbyś, że czerwo.

2

Spójrzcie na zachowanie Gerarda Martina przy pierwszej bramce. Według mnie ponosi on też część winy za czerwoną kartkę Cubarsiego. Simeone wbiega pomiędzy Martina a Cubarsiego i jest jedynym zawodnikiem Atletico, który wykonuje ruch w kierunku naszej bramki (Lookmana nie liczę, bo był ustawiony szeroko).

Co robi Martin? Próbuje zejść do lewej strony, bo w tamtym kierunku biegnie Alvarez. Tyle że Alvarez był już kryty przez Olmo, który z kolei był asekurowany przez Cancelo. W efekcie Martin asekuruje asekurującego, czyli Cancelo wspierającego Olmo.

Zamiast pomóc młodszemu koledze i wesprzeć go w pojedynku z Simeone, którego sam zostawił Cubarsiemu, wybiera mniej istotne krycie.

0

@maroon Faul był... Już naprawdę nie zakłamuj rzeczywistości.

0

@robsesh Przeanalizowałem to i na niekorzyść Cubarsiego jest to, że był to faul bez walki o piłkę niestety.

3

Tutaj nie wolno stracić już bramki. Nawet porażkę 0:1 bralbym teraz w ciemno.

0

Bez sensu. Piłki nie kontrolował.

0

Nie ma szans na czerwo, bo piłki nie kontrolował.

0

@norbi77 To się zmieniło w tym sezonie. Jeśli jest dynamiczna zmiana kierunku, to wtedy jest ręka.

0

@Xxxbarca4ever Powołaj się na przepisy, bo tutaj nie było ani kontry, ani wejście nie było nierozważne.

0

@Xxxbarca4ever A za co?

1

@pt9 5 minuta i brak goli. Nie ma sensu tego oglądać. Już po dwumeczu.

0

@Laminedependencia Thiago Piczart to żart xD

1

@Comentateiro Wchodziłeś w ogóle w statystyki? Najwyraźniej nie.

Rada na przyszłość - nie zaczynaj dyskusji, bo nie potrafisz ich prowadzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?