2

@Dankho94isback Powiem więcej, nie tylko w meczu z City. W każdym meczu sędziowie gwiżdżą na korzyść Realu i na niekorzyść Barcelony. Gdyby byli sprawiedliwi, to Real w tym momencie byłby w strefie spadkowej. Trzeba o tym mówić otwarcie.

0

@Dankho94isback W sumie nie ma co oglądać meczu, bo wiadomo, że Real przekupił UEFĘ i sędziów.

0

@Dankho94isback Przekupiony został sędzia i specjalnie podyktował karnego, którego nie było :)

2

@turhiay Typiarka dodała post 8 lat temu, że "Kocha Madryt", pewnie jako miasto. Nie ma żadnych dowodów na to, że jest kibicem Realu, internauci sobie sami dopowiedzieli, że przyjeżdża na ich mecze.

0

@Aequlibre Argument z dupy, bo nawet gdyby Real był najbardziej bramkostrzelną i widowiskową drużyną w Europie, to nadal wolałbyś Bayern w finale.

6

@don'T.R.I.P.e Ja pamiętam Arthura, który wenerę miał XD

1

@clyde Dobra! Ale dwumecz, co nie? Bo o ile Real u siebie może namieszać, tak dałbym sobie rękę uciąć, że w dwumeczu wygrają.

1

@July_6_BcN Dla oka i dupy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@July_6_BcN Czy ja wiem? Zawsze fajnie obejrzeć jak Real dostaje bęcki, nawet od tych niszczących rodzimą ligę niemiaszków.

1

@clyde Jak jaka pewna, to dawaj zakład :D

1

Czytając dzisiaj (w sumie zawsze) La Ramblę można dojść do wniosku, że Real nigdy nie zasłużył na zwycięstwo xD

7

@NeroTFP1 Taki pelikan jeszcze dzieci uczy... Wstyd dla polskiego systemu edukacyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

@Aragorn33 A co ma zrobić liniowy?

1

@LeoMessiiBarcaPepa Teraz napisz czemu miał tyle goli w wieku Yamala :) I ja nie życzę Ci wesołych świąt, bo zachowujesz się jak idiota.

1

@marcin62 Na pewno robił to o wiele lepiej niż Yamal.

0

@Beztroskii Okey, w takim razie poczekam kilkanaście lat za stwierdzeniem, że największą bolączką Yamala jest wykończenie.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Tak, dlatego ma kilka razy więcej bramek XD

7

Największa bolączką Yamala to coś, co Messi posiadał na najwyższym poziomie - wykończenie. Strzały Leo wyglądały jakby podawał do bramki, precyzyjne uderzenia, których bramkarze nie mieli szans obronić. Yamal wali po tym długim i to często niecelnie.

2

@Bykunn Śmiesznie to wygląda jak obie strony mówią, że liga i sędziowie są przeciwko nim xD

1

@NeroTFP1 Czemu identyczne komentarze można przeczytać od kibiców Realu? Według nich sędziowie mylą się tylko na ich niekorzyść.

1

@kanver_ Skończył się.

1

@Jojek Jak nie ograłeś większości gier, a masz napęd, to żaden.

0

I teraz te wszystkie płaczki, co spłakały się po pierwszym golu dla Atletico powinni wyłączyć mecz. Przecież Polska gra lepiej i nie ma sensu oglądać Barcy.

3

I znowu płacz XD Po co w ogóle mecze oglądacie? Została jeszcze druga połowa, a tu już skreślacie nas...

1

@FcPortoFan1999 Jak ktoś nie ma co robić w weekend po południu to może ok. Szkoda czasu, żeby siedzieć przed tv o tej porze dnia.

2

Przynajmniej dzisiaj mecz o jakieś normalnej godzinie, a nie 14 lub 16.

3

@Laminedependencia Gdyby nie Garcia, to zapewne skończylibyśmy z Chavelierem.

0

@kanver_ No dla mnie to jest złoto :D Mega mnie wciągnęło. Dawno nie miałem tak, że czekałem na chwilę kiedy będę mógł odpalić swojego kindla.

A co do polskiej okładki, to w sumie ten generyczny rycerz z wielkim mieczem jest nawet trafiony.

1

@DragonxNF Przeczytałem cały po angielsku, co było wyzwaniem biorąc pod uwagę mnogość nazw własnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?