Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dankho94isback Powiem więcej, nie tylko w meczu z City. W każdym meczu sędziowie gwiżdżą na korzyść Realu i na niekorzyść Barcelony. Gdyby byli sprawiedliwi, to Real w tym momencie byłby w strefie spadkowej. Trzeba o tym mówić otwarcie.
0
@Dankho94isback W sumie nie ma co oglądać meczu, bo wiadomo, że Real przekupił UEFĘ i sędziów.
0
@Dankho94isback Przekupiony został sędzia i specjalnie podyktował karnego, którego nie było :)
2
@turhiay Typiarka dodała post 8 lat temu, że "Kocha Madryt", pewnie jako miasto. Nie ma żadnych dowodów na to, że jest kibicem Realu, internauci sobie sami dopowiedzieli, że przyjeżdża na ich mecze.
0
@Aequlibre Argument z dupy, bo nawet gdyby Real był najbardziej bramkostrzelną i widowiskową drużyną w Europie, to nadal wolałbyś Bayern w finale.
6
@don'T.R.I.P.e Ja pamiętam Arthura, który wenerę miał XD
1
@clyde Dobra! Ale dwumecz, co nie? Bo o ile Real u siebie może namieszać, tak dałbym sobie rękę uciąć, że w dwumeczu wygrają.
1
@July_6_BcN Dla oka i dupy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@July_6_BcN Czy ja wiem? Zawsze fajnie obejrzeć jak Real dostaje bęcki, nawet od tych niszczących rodzimą ligę niemiaszków.
1
@clyde Jak jaka pewna, to dawaj zakład :D
1
Czytając dzisiaj (w sumie zawsze) La Ramblę można dojść do wniosku, że Real nigdy nie zasłużył na zwycięstwo xD
7
@NeroTFP1 Taki pelikan jeszcze dzieci uczy... Wstyd dla polskiego systemu edukacyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
@Aragorn33 A co ma zrobić liniowy?
1
@LeoMessiiBarcaPepa Teraz napisz czemu miał tyle goli w wieku Yamala :) I ja nie życzę Ci wesołych świąt, bo zachowujesz się jak idiota.
1
@marcin62 Na pewno robił to o wiele lepiej niż Yamal.
0
@Beztroskii Okey, w takim razie poczekam kilkanaście lat za stwierdzeniem, że największą bolączką Yamala jest wykończenie.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Tak, dlatego ma kilka razy więcej bramek XD
7
Największa bolączką Yamala to coś, co Messi posiadał na najwyższym poziomie - wykończenie. Strzały Leo wyglądały jakby podawał do bramki, precyzyjne uderzenia, których bramkarze nie mieli szans obronić. Yamal wali po tym długim i to często niecelnie.
2
@Bykunn Śmiesznie to wygląda jak obie strony mówią, że liga i sędziowie są przeciwko nim xD
1
@NeroTFP1 Czemu identyczne komentarze można przeczytać od kibiców Realu? Według nich sędziowie mylą się tylko na ich niekorzyść.
1
@kanver_ Skończył się.
1
@Jojek Jak nie ograłeś większości gier, a masz napęd, to żaden.
0
I teraz te wszystkie płaczki, co spłakały się po pierwszym golu dla Atletico powinni wyłączyć mecz. Przecież Polska gra lepiej i nie ma sensu oglądać Barcy.
3
I znowu płacz XD Po co w ogóle mecze oglądacie? Została jeszcze druga połowa, a tu już skreślacie nas...
1
@FcPortoFan1999 Jak ktoś nie ma co robić w weekend po południu to może ok. Szkoda czasu, żeby siedzieć przed tv o tej porze dnia.
2
Przynajmniej dzisiaj mecz o jakieś normalnej godzinie, a nie 14 lub 16.
3
@Laminedependencia Gdyby nie Garcia, to zapewne skończylibyśmy z Chavelierem.
0
Dobranoc
https://media.wplm.pl/thumbs/a3f/OTYwL3VfMS9jY180NzRjZS9wL3duYXMvcGhvdG8vMjAxMy0wMy80MDAvMjYxL3NhdGFuX2FuZF9kZW1vbl9iYWJ5LmpwZw==.jpg
0
@kanver_ No dla mnie to jest złoto :D Mega mnie wciągnęło. Dawno nie miałem tak, że czekałem na chwilę kiedy będę mógł odpalić swojego kindla.
A co do polskiej okładki, to w sumie ten generyczny rycerz z wielkim mieczem jest nawet trafiony.
1
@DragonxNF Przeczytałem cały po angielsku, co było wyzwaniem biorąc pod uwagę mnogość nazw własnych.