Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@culedawid Czasem się obejrzy. Olise to już oglądałem w Crystal Palace, jako fan FPL.
3
@Comentateiro Czego rekord? Ja mówię o statystykach - gole, asysty, dryblingi, kluczowe podania itd., a nie o jednej statystyce.
42
@Comentateiro Test oka, statystyki, wpływ na zespół - wszystko na korzyść Yamala.
3
@heniusss "Jak masz 10 jabłek i ktoś powie weź jeszcze dwa razy więcej to idziesz po 20".
Tutaj słowem klucz jest "jeszcze".
9
@ifoa "Raz więcej"? Ktoś tak w ogóle mówi?
"Dwa razy więcej" no to przecież to jest oczywiste. Dwa raz więcej, czyli mnożymy razy dwa. W tym przypadku 20 jabłek.
0
@MOLESTA Sugerujesz, że wyceny na Transfermarkt powinny być aktualizowane po każdym meczu?
4
@Rastafarnianin Polaków stać przecież.
0
↑
No tak.
@EzioAuditoreDF
1
@EzioAuditoreDF Jak Ty pewnie tak wyglądasz
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRuUzgIbUfTxtxTvIeTP5anAV6YrXau3iVGtQ&s
17
https://zapodaj.net/plik-JlNafEK2zz
Bayern wczoraj zgwałcił Real.
0
@MessiForeverTheBest Może dlatego, że to nie są książki dla dorosłych, ale relacje były całkiem dobrze tam pokazane.
1
@Borneo Bardziej odnosiłem się do Twojej stylistyki wypowiedzi. Nic nie zrozumiałem.
0
@Borneo Co Ty pijany jeszcze jesteś?
0
@MessiForeverTheBest Czemu?
2
@Transu96 Zdziwiłbym się gdybyś Ty w ogóle kiedykolwiek książkę w swoim życiu otworzył XD
@Kgorecki2500 Seria dla young adult. Mega przyjemnie się czyta. Wystarczy w sumie spojrzeć na opinie.
3
Wczoraj zmarł John Flanagan. Pewnie mało ludzi go kojarzy, ale był autorem serii książek Zwiadowcy. Dzieciństwo moje, super się to czytało.
https://lubimyczytac.pl/cykl/164/zwiadowcy
1
@gumaz No zdecydowanie było to do obrony.
0
W sumie Courtois, czyli najlepszy zawodnik Realu, kontuzjowany. Pewnie z nim w składzie mecz skończyłby się wynikiem 1:0 dla Realu, bo patyczak powyciągałby wszystko.
7
@Roobo Może dlatego, że oni tam komentują pod artykułami? :D
7
@Rastafarnianin Jest barmanem w gejowskim klubie (Realu Madryt).
8
Dziś mija rok od przepięknego meczu Rice'a przeciwko Realowi.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
1
@Bykunn Pewnie gdyby Real zdobył identyczną bramkę jak Bayern na 0:1, to mówiłby, że tam była ręka u Olise XD
0
@Dankho94isback Sędzia robił co mógł, żeby mecz skończył się wynikiem 5:0, ale nie podołał. Co nie @Bykunn?
0
@VamoSBarca88 perskiej
0
@clyde U siebie Bayern to dowiezie :D
2
Ale jak to możliwe? Przecież pisaliście w 15 minucie, że Bayern nie wygra, bo są za słabi.
4
Ostatnio sobie przypomniałem film Terminal z Tomem Hanksem w roli głównej. Bardzo miły film, przyjemnie się ogląda.
Muzyczny motyw przewodni też super.
1
@Dankho94isback Nie, ale nie będę z powodów pomyłek sędziowskich mówił, że mecze są sprzedane. Takie kwiatki zdarzają się często w różnych ligach. Nie wyeliminujesz tego, bo sędziowie są tylko ludźmi.
2
@Dankho94isback Powiem więcej, nie tylko w meczu z City. W każdym meczu sędziowie gwiżdżą na korzyść Realu i na niekorzyść Barcelony. Gdyby byli sprawiedliwi, to Real w tym momencie byłby w strefie spadkowej. Trzeba o tym mówić otwarcie.
0
@Dankho94isback W sumie nie ma co oglądać meczu, bo wiadomo, że Real przekupił UEFĘ i sędziów.