1

@culedawid Czasem się obejrzy. Olise to już oglądałem w Crystal Palace, jako fan FPL.

3

@Comentateiro Czego rekord? Ja mówię o statystykach - gole, asysty, dryblingi, kluczowe podania itd., a nie o jednej statystyce.

42

@Comentateiro Test oka, statystyki, wpływ na zespół - wszystko na korzyść Yamala.

3

@heniusss "Jak masz 10 jabłek i ktoś powie weź jeszcze dwa razy więcej to idziesz po 20".

Tutaj słowem klucz jest "jeszcze".

9

@ifoa "Raz więcej"? Ktoś tak w ogóle mówi?
"Dwa razy więcej" no to przecież to jest oczywiste. Dwa raz więcej, czyli mnożymy razy dwa. W tym przypadku 20 jabłek.

0

@MOLESTA Sugerujesz, że wyceny na Transfermarkt powinny być aktualizowane po każdym meczu?

4

@Rastafarnianin Polaków stać przecież.

0


No tak.

@EzioAuditoreDF

17

https://zapodaj.net/plik-JlNafEK2zz

Bayern wczoraj zgwałcił Real.

0

@MessiForeverTheBest Może dlatego, że to nie są książki dla dorosłych, ale relacje były całkiem dobrze tam pokazane.

1

@Borneo Bardziej odnosiłem się do Twojej stylistyki wypowiedzi. Nic nie zrozumiałem.

0

@Borneo Co Ty pijany jeszcze jesteś?

0

2

@Transu96 Zdziwiłbym się gdybyś Ty w ogóle kiedykolwiek książkę w swoim życiu otworzył XD
@Kgorecki2500 Seria dla young adult. Mega przyjemnie się czyta. Wystarczy w sumie spojrzeć na opinie.

3

Wczoraj zmarł John Flanagan. Pewnie mało ludzi go kojarzy, ale był autorem serii książek Zwiadowcy. Dzieciństwo moje, super się to czytało.

https://lubimyczytac.pl/cykl/164/zwiadowcy

1

@gumaz No zdecydowanie było to do obrony.

0

W sumie Courtois, czyli najlepszy zawodnik Realu, kontuzjowany. Pewnie z nim w składzie mecz skończyłby się wynikiem 1:0 dla Realu, bo patyczak powyciągałby wszystko.

7

@Roobo Może dlatego, że oni tam komentują pod artykułami? :D

7

@Rastafarnianin Jest barmanem w gejowskim klubie (Realu Madryt).

8

Dziś mija rok od przepięknego meczu Rice'a przeciwko Realowi.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie

1

@Bykunn Pewnie gdyby Real zdobył identyczną bramkę jak Bayern na 0:1, to mówiłby, że tam była ręka u Olise XD

0

@Dankho94isback Sędzia robił co mógł, żeby mecz skończył się wynikiem 5:0, ale nie podołał. Co nie @Bykunn?

0

@VamoSBarca88 perskiej

0

@clyde U siebie Bayern to dowiezie :D

2

Ale jak to możliwe? Przecież pisaliście w 15 minucie, że Bayern nie wygra, bo są za słabi.

4

Ostatnio sobie przypomniałem film Terminal z Tomem Hanksem w roli głównej. Bardzo miły film, przyjemnie się ogląda.

Muzyczny motyw przewodni też super.

1

@Dankho94isback Nie, ale nie będę z powodów pomyłek sędziowskich mówił, że mecze są sprzedane. Takie kwiatki zdarzają się często w różnych ligach. Nie wyeliminujesz tego, bo sędziowie są tylko ludźmi.

2

@Dankho94isback Powiem więcej, nie tylko w meczu z City. W każdym meczu sędziowie gwiżdżą na korzyść Realu i na niekorzyść Barcelony. Gdyby byli sprawiedliwi, to Real w tym momencie byłby w strefie spadkowej. Trzeba o tym mówić otwarcie.

0

@Dankho94isback W sumie nie ma co oglądać meczu, bo wiadomo, że Real przekupił UEFĘ i sędziów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?