Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przychodzi Julian Alvarez, Bastoni, Nico Williams, Nuno Mendes, Joao Neves, Enzo Fernandes no i może Haaland.
Odchodzi Lewandowski, Christensen, Pena, Ter Stegen, Balde, Casado.
Tak czy nie?
0
@Tigermaus "wystarczy nie dodawać do niczego cukru od siebie"
To nie jest takie proste. Staram się nie pić niczego poza wodą, a jak już to zero, zamiast cukru używam erytrytolu, kawy nie słodzę, ale słodkości muszę sobie raz na jakiś czas kupić, bo ciągnie jednak człowieka.
0
@clyde Znaczy mapka jest z 2020, a podatek cukrowy wprowadzili w 2021, ale i tak wydaje mi się, że gówno dał ten podatek :D
@Eklerek jest już tak uzależniony od cukru, że nawet nazwę tego zajebistego łakocia ma w swoim nicku.
1
W nawiązaniu do postu @clyde przesyłam mapę przedstawiającą spożycie cukru w Europie (w kg na osobę). Polska zajmuje tu drugie miejsce, a przewaga nad większością pozostałych krajów jest bardzo duża. Mamy łatwy i tani dostęp do cukru, utrwalone niezdrowe nawyki żywieniowe, a co najważniejsze, nawet na własnym przykładzie widzę, jak łatwo można się od cukru uzależnić.
https://zapodaj.net/plik-AARIxUqR9m
0
To co? Dzisiaj wynik typu 5:3
0
@clyde Marchewka
@Litman Ja używam erytrytolu do wypieków i spoko jest. Nie widzę różnicy między nim, a cukrem.
0
@norbi77 Bez przesady. 9 punktów przewagi jest.
3
@Hasszz Przepraszam za pogodę, która przeciw wam.
Przepraszam całym sercem, że dzisiaj wiał wiatr.
Przepraszam za terminarz co w tym roku był.
Trener wasz wspaniały był przez niego zły.
Bo jeden dzień krócej odpoczynku miał.
Gdyby było inaczej wszystko by wygrał.
0
@krycha2201 To już nie będzie ten sam efekt.
8
@krycha2201 Słabiak... Wiadomo, że powinieneś napisać "Pozdrawiam La Ramblę z La Rambli".
1
@michal26 To nie wdowy, to są kucharki i pokojówki.
0
@ranger3120 A teraz co robisz?
0
@nabial Czy ja wiem Kuba. Nie ma tam jakichś ogromnych przestrzeni.
9
@urbipl A co jest złego w dzieciach urodzonych w związkach pozamałżeńskich?
2
@Soetie Tylko garbusek 5 lat starszy jest.
0
@Gaucho Kto to w ogóle jest? Pierwszy raz widzę to nazwisko.
3
@michal26 Czy w Twoich wyobrażeniach też widzisz wynajętego skrzypka, który im przygrywa na niedzielnym, rodzinnym obiedzie w domu?
2
@kubix05
Ćwiąkała dobrze wyjaśnił co się tam właściwie stało.
0
@FcPortoFan1999 Racja.
Arsenal jest w półfinale LM, a Porto odpadło z Ligi Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FcPortoFan1999 Ja nie piszę o Sportingu czy Benfice, ale o reszcie zespołów :D Przecież Arsenal jest tutaj jechany za przepychanie meczów, a Porto robi to podobnie.
0
@FcPortoFan1999 Tego co ma kadrę 10-krotnie więcej wartą niż 90% innych zespołów z ligi, a i tak przepycha mecze 1:0/2:1?
6
https://wykop.pl/cdn/c3201142/5c72892a69638f43be46b2c7f98ad4a554397be38931c4a4b2109b78300593ee,w400.jpg?author=R_O_T_T_E_N&auth=e996b72e378abd030db59644ab87c1a5
Świniuch.
1
@Jakchcesz Nie zakładam się o tak małe stawki.
3
@Jakchcesz Jeszcze mają szansę na ligę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wróć z tym postem po sezonie cwaniaczku.
2
@Jakchcesz Jednak jednoosobowy młyn to było zbyt radykalne dla klubu.
2
@Kinginiesta Nie wiem jak to wygląda na tle innych państw. Natomiast ostatnio byłem na Malcie i się dowiedziałem, że 40% społeczeństwa zarabia minimalną (czyli okolice 1000 euro), a wynajem mieszkania w "lepszym" mieście to około 2000 euro. Z tym, że standardowe mieszkania mają powierzchnię od 100 do 200 m2, więc ludzie żyją po 3-4 pokolenia w jednym mieszkaniu razem.
1
@Jakchcesz Super przygoda, nie zapomnę jej nigdy.
Teraz pewnie nie chodzisz, bo przegrywają, co? Taka chorągiewka.
0
25% Polaków nie ma żadnych oszczędności, a kolejne 25% ma mniej niż 5 tys. "oszczędności". Wcześniej @gumaz pisał, że ponad połowa Polaków w wieku 25-34 lata mieszka z rodzicami.
Masakra.
65
@pt9 Panie, jakbym ja dostał mieszkanie za darmo, to bym się czuł jakbym Pana Boga za nogi złapał :D Masz mieszkanie, opłacasz tylko czynsz, bez tego zwalonego kredytu, i możesz sobie żyć fajnie.
1
@Jakchcesz @Rastafarnianin Jeszcze Wy musicie wpłacić 50 zł na pieski, bo KKS Kalisz spada z II ligi.
Byliście kiedyś na ich meczu?