Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Dziecko, które wymyśliło sobie karierę naukową i dostało za to mnóstwo wyróżnień (nawet od Nawrockiego) i stypendiów, a jak ludzie zaczęli weryfikować, to się okazało, że kłamała :D
0
@Karol145 Profil podobny, ale jednak umiejętności trochę inne, nie sądzisz?
0
@Roobo https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16820650#comment-16820652
0
@Karol145 W Eintrachcie grał na 9.
0
Jeśli nie uda się nam sprowadzić Alvareza, to nie wiem czy na rynku jest inny napastnik, który jest wart kupienia. Zastanowiłbym się nad wypożyczeniem kogoś na rok, a potem znowu spróbować ruszyć po Juliana.
Na przykład Marmoush. Ziomek prawie nic nie gra w City.
0
@Who_you_mam Ważne, że herby wpadły :D
30
@Maker0 Tylko Barcelona traciła gole ze wszystkimi. Nieważne czy gramy przeciwko Kopenhadze, Club Brugge, Chelsea, PSG czy Bayernowi - każdy nam wpierdzieli gole.
6
@gumaz Nie umiem pływać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kto lepiej nakłamał? Kornelia Wieczorek czy Natalia Janoszek?
3
@Awedi Oby Arsenal zgarnął LM i PL :D
13
Jestem całym sobą za Bayernem. Nie mogę zdzierżyć tego PSG, nieważne jak ładnie będą grali, a to wszystko przez osobę Al-Khelaifiego. Ziomek dostał potwierdzenie, że za pieniądze możesz sobie kupić wszystko. Wiadomo, że tak jest, ale jednak fajnie się oglądało jak wydawał kasę, a PSG tej LM nie wygrywało.
0
@Katalończyk 99 Mówisz o ręce Daviesa? Oczywiście, że nie zmieniła dynamicznie kierunku.
Poza tym, kiedy w końcu nauczysz się, że nie porównuje się różnych sytuacji, a już szczególnie z innych meczów. Nigdy nie masz 1:1 takich samych sytuacji, a już zwłaszcza przy zagraniu ręką, gdzie tak naprawdę wiele zależy od interpretacji sędziego, bo przepisy nie mówią jasno i klarownie kiedy należy się karny, a kiedy nie.
Interpretacja dotycząca dynamicznej zmiany ruchu piłki po odbiciu się od ciała została wprowadzona dopiero w tym roku kalendarzowym. Te interpretacje cały czas lawirują i ulegają zmianom.
5
@Who_you_mam Tutaj piłka zmieniła dynamicznie kierunek po odbiciu się od ciała, więc ręki nie ma - decyzja prawidłowa.
Odniesiesz się do posta, w którym kłamałaś i zmieniłeś słowa Ćwiąkały?
5
Sporo ludzi wczoraj pisało, że ich już nie obchodzi LM i nie mają zamiaru oglądać. No to stracili zajebiste widowisko.
0
@Comentateiro Czy piłka zmieniła dynamicznie kierunek po odbiciu się od ciała? Jak nie, to karny.
0
@norbi77 Jak zawsze Barcelona szkalowana XDDD
6
Myślę, że Barcelona mogłaby mieć delikatne problemy, żeby dotrzymać tempa w takim meczu.
1
@MesQueUnClub_87 Divinity Original Sin
0
@clyde Też uwielbiam, ale w sumie tylko raz w roku jem.
3
Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza zupa i czemu to jest żurek?
1
@Sulimo "Tam "mediacji" chce zewnętrzna, prywatna firma OPZZ „Konfederacja Pracy”, nie związek zawodowy pracowników Dino którego nie ma. "Mediacja" ma polegać na tym, że OPZZ przytuli wszystkich pracowników, dostaną plakietki i będą opłacać miesięczne składki - czyli ponad milion złotych miesięcznie".
2
@Cochise Overwatch +1000
Football Managery najróżniejsze też w tysiącach łącznie.
Europa Universalis też wysoko.
0
John Stones odchodzi z City i będzie wolnym agentem od czerwca. Może wymiana 1:1 za Christensena? XD
1
@Popitek12 Rozumiem, że udałeś się do gejowskiego klubu?
0
@LukaszFan Mój był droższy, ale mi bardziej zależy na czasie. Wrócisz z pracy, wrzucasz kurczaka i warzywa do airfryera i masz obiad w 15 minut, a w tym czasie piekarnik dopiero byłby nagrzany. Można też zrobić sobie szybko na patelni, ale z air fryera jedzenie jest zdrowsze i nie musisz potem sprzątać :D
1
@Kamiloza91 Tak. PSG - Bayern zapowiada się świetnie na papierze.
2
@LukaszFan Zanim Ci się piekarnik nagrzeje, to w air fryerze będziesz miał już gotowe danie. Oszczędność czasu i prądu.
1
@Encore Crystal Palace stało na Olise i Eze. Ta dwójka im robiła całą grę.
3
@NeroTFP1 Nieludzki wynik. Większość ludzi 200 metrów tym tempem nie pobiegnie, a on se walnął maraton.
3
@Jakchcesz Szkoda mi ściany :D