Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 no wszystko zależy od tego ile drużyn z twojego okręgu spadnie/awansuje w wyższych ligach
1
@ranger3120 Spada się do B- klasy czy nie ma?
2
@Adran360 A w FPL grał gówno jak go miałem...
4
@TR3YWAY Spoko, nie wiedziałem.
4
@TR3YWAY Na siłkę chodzisz?
1
@Andrzej_Majonez Mama wie, że używasz tak brzydkiego słownictwa?
1
@Jakchcesz #kalisz
0
@Kgorecki2500 Czekam na remake remake'u.
2
@Batys jeszcze lubię "Jaka marchew, taka nać, jaka córka, taka mać".
2
@July_6_BcN Druga. Najlepsza była "Ku**a, granaty mają".
0
Michael Jackson został tymczasowym trenerem Burnley.
1
@Bykunn No sam jako sędzia czekałem na to, bo czasem komuś się język za bardzo rozwiąże :D
@clyde Nie no, Ty porównujesz odpowiedzialność sędziego do odpowiedzialności lekarza?
0
Prezydent RP podpisał nowelizację ustawę o zmianie ustawy o sporcie w następującym brzmieniu:
„Art. 38a. Sędzia sportowy, który wykonuje zadania związane z
prowadzeniem współzawodnictwa sportowego organizowanego przez:
1) związek sportowy,
2) polski związek sportowy,
3) międzynarodową federację sportową działającą w sporcie olimpijskim lub
paralimpijskim lub inną uznaną przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski
albo ujętą w wykazie, o którym mowa w art. 11 ust. 2a, lub europejską
federację sportową będącą jej członkiem
– korzysta z ochrony przewidzianej dla funkcjonariusza publicznego na zasadach
określonych w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny.”
0
@Criss18Barca https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/sedzia/analiza-kolegium-sedziow-pzpn-lech-poznan-legia-warszawa
Tutaj masz wyjaśnione, że VAR nie powinien w tej sytuacji interweniować.
0
@Kinginiesta No tak, ale w sumie Augustyniak i Legia mocno zostali poszkodowani w tym meczu.
0
@Criss18Barca Akurat przepisy z artykułu 12 nie zmieniają się często XD
0
@Kinginiesta
"W sytuacji, gdy elementy podjętej decyzji dotyczą subiektywnej oceny natury faulu (czy jeszcze faul jest nierozważny, czy już poważny), to pierwotna decyzja sędziego nie zostanie zmieniona, dopóki nie nastąpi „jednoznaczny i oczywisty błąd”. Z tego powodu pierwotna decyzja sędziego z boiska powinna być zaakceptowana przez sędziego VAR i nie traktowana jako podlegająca wideoweryfikacji".
Wychodzi na to, że zareagowali, bo VAR się wtrącił, a nie powinien.
4
@Kgorecki2500 I prawidłowo, bo to był faul na żółtą kartkę.
2
@escarabajo co tak cicho o Carlosie Viniciusie z Gremio. Ziomek trzy razy zmarnował tego samego karnego xD
1
@FcPortoFan1999 Maszyna idzie po króla
5
Vitinha, Bruno i Neves. Będzie miał kto podawać do Maszyny na MŚ.
0
@Faro "pół Polski" XD
1
Mistrzostwo XD
0
@Szklaner AI tęskni za czasami, w których ludzie nie mieli co do garnka włożyć.
5
@buglikos Zajebisty jesteś :D Niżej napisałeś, że "Alvarez mocne strzaly, strzela z karnego a z Realem to by znowu jakies pojebane akcje sie dzialy w postaci podwojnego dotknięcia piłki czy chui wie co by tam sie podziało".
Czy kiedykolwiek Real wygrał mecz zasłużenie, a Barca przegrała, bo była gorsza?
4
@Danny Gaucho A wiedziałeś, że @TR3YWAY chodzi na siłkę?
1
@qbsonFCBarca Ja też lubię swojego teścia, ale jednak na badania to bym się wstydził z nim iść. Tak trochę gejowo.
2
@Eto'o9 R10 Popatrz też w jakim klubie gra Alvarez. Joao Pedro już w Brighton widziałem i jednak wolałbym Alvareza.
Może nie 100x, ale jednak.
0
@Azazel_Pazuzu No nie wiem czy tylko hejterów. Sporo jednak osób z LR deprecjonuje osiągnięcia Yamala.
5
Nadrobiłem w końcu podcast fcbarca.com z gościem specjalnym, czyli Ćwiąkałą.
Oczywiście dyskusja zeszła też na temat Lamina Yamala. To, że gość będzie królował w statystykach La Ligi, było raczej pewne. Ćwiąkała przytoczył również statystyki z Ligi Mistrzów i okazało się, że tam Yamal także przoduje, a w wielu aspektach wypada lepiej od Olise. „Zarzucanie zawodnikowi, który kreuje tak wiele sytuacji, jakiejkolwiek samolubności jest absurdalne”.
Niektórzy niestety mają krótką pamięć albo oceniają zawodnika wyłącznie na podstawie ostatniego meczu. Jeszcze rozumiem, że ktoś może twierdzić, że Olise jest lepszy od Yamala (choć zupełnie się z tym nie zgadzam), ale mówienie, że jest od niego trzy razy lepszy? XD