Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@michaleu A jak dostali trenera, który miał swoje zdanie i chciał grać swoją piłkę, to płakali xD Nie dogodzisz.
3
https://wykop.pl/cdn/c3201142/5d3e0a5dd45f969f3993f580f2e28faf1b050ba4ad8aca33d26c8c72ebc9a97e,w400.jpg?author=DonCNC&auth=fb2d62994df494d16b888643daad059e
@Kgorecki2500 miałem iść do kina, ale sobie odpuszczę
8
Valverde kiedy Tchouameni przyszedł do szpitala go przeprosić
3
@lajcior Na pewno lepiej niż u Valverde.
2
U nas tylko kojarzę spinę Neymara z Semedo, ale Ney to ogólnie jest konfliktowy, bo jakoś na dniach chyba uderzył syna Robinho.
Jakieś inne spiny w Barcelonie kojarzycie?
3
@PatrychoO Stacja V: Valverde upada po raz pierwszy i ostatni.
0
@Koni8M Jak kiedyś sędziowałem B klasę, to trener z daleka dawał instrukcje zawodnikowi. Ten się wkurzył i mu okrzyknął "to se wejdź i sam se ku**a tak zrób" XD
10
Te newsy z Realu to wydają się tak nierealne, a jednak sporo mediów potwierdza. Kabaret, że takie rzeczy mogą się dziać w takim klubie. W polskiej B klasie nie ma takiego cyrku.
0
@nabial Chodziło mi o upływ czasu. 96 był całkiem niedawno można by pomyśleć, a młody człowiek z tamtego roku teraz dziadkiem jest.
2
Ludzie, którzy w 1996 roku mieli 30 lat, w tym roku kończą 60 XD
9
Finał między PSG i Arsenalem będzie dopiero 4 finałem Pucharu Mistrzów w historii między drużynami z RÓŻNYCH stolic. Taka sytuacja pierwszy raz od 55 lat. Wcześniej mieliśmy:
Benfica - Real (1962 r.)
Real - Partizan Belgrad (1966 r.)
Ajax - Panathinaikos Ateny (1971 r.)
3
@Kgorecki2500 Pizza.
2
@Jakchcesz Wciąż przystojniejszy niż większość ramblowiczów xD
1
@ali3gator Ale przecież Barcelona lubi utrzymywać się przy piłce, w przeciwieństwie do PSG, które lubi grać z kontry.
12
Jak kung fu pandy żyją na wolności?
0
@Luciano99 Pamiętam, że cały czas pisałeś, że Arsenal też majstra nie zgarnie. Zobaczymy jak to się wszystko potoczy.
0
@Luciano99 Nic nie przyklepie.
1
Co jest lepsze:
1) zarabiać mniej, ale lubić swoją pracę; nie wstawać z bólem tyłka, że trzeba iść do tyrki; mieć 5 km do biura
2) zarabiać dwa razy więcej, ale chodzić do pracy z bólem dupy i dojeżdżać godzinę w jedną stronę
4
Arsenal podwójna korona w tym sezonie, no i okej. Tak trzeba żyć.
1
@Sinirsey Jeszcze 23 dni do finału
0
@mmaciass "Dodatkowo to o czym mówił komentator: przepisy mówią że ręka nabita przez zawodnika swojej drużyny nie jest ręką".
Najlepsze jest to, że czegoś takiego nie ma w przepisach. Kwestia zagrania ręką jest oparta na wytycznych, które co chwila się zmieniają.
0
@Sysia11 Też lubię te dryblingi i zwody Cherkiego w miejscu. Bardzo fajnie się ogląda jak piłkarz namacha się tymi nogami i nie zdobywa żadnej przestrzeni.
5
@panczo LR potrafi zmienić zdanie o zawodniku kilka razy w ciągu jednego meczu, także tego XD
0
@Gaucho Nie ma szans, bo nie gra na MŚ. Ten turniej będzie głównym wyznacznikiem przecież.
1
@Adran360 Bardzo dobry komentarz.
0
@Derpowsky Kultury dziecko.
1
Chciałbym zobaczyć Harry'ego Kane'a w barwach Barcelony.
3
@KamQiX Ić stont.
0
@Arden Zupa owocowa.... fujka.
5
@AmigoBlancos Wina Arbeloi według mnie