4

@Chimera Dla porównania:

WOŚP → 92% bezpośrednio na cel
Caritas Polska → ~98% na cel
Fundacja Dzieciom → ~94% na cel

Cancer Fighters → 21%

Coś czuję, że jeszcze afera z tego będzie i ten latwogang, który chciał dobrze, dostanie najbardziej.

1

Podobno tylko 21 gorszy z każdej złotówki będzie przekazane dzieciom, a reszta zostaje w Fundacji. Ktoś to może zweryfikować?

0

@JordiAlbion Ja nie piszę nic o efekcie końcowym.

1

@Starrk Tak i mnie nie ma na tym streamie :(

3

Ci celebryci przez cały rok nic nie pomagają, ale jak wyczuli okazję, żeby ocieplić wizerunek w necie, to się szybko zlecieli.

7

@LAMC_10 XD.
Innego komentarza dać się nie da.

0

@clyde Na zdrowe zapłacę.

0

@Starrk Hiszpański Real, a jaki?

2

Dzisiaj Real wygra lub zremisuje, a jak nie, to płacę 5000 zł na pieski.

14

@Commandement A czym poparte jest Twoje zdanie? Bo z tego, co czytałem, to jednak mają problem ze znalezieniem pracy młodzi ludzie

11

Litweka jedyny pozytyw Lewicy i niestety odszedł. Szkoda.

0

@A4ron Już za rok w sumie mało kto będzie gadał o tym mistrzostwie, bo wszyscy będą żyli nowym sezonem. Barca to nie Leicester czy Napoli, żeby aż tak bardzo wspominać majstra.

0

@A4ron Ty już nie dawaj takich predykcji, bo wisisz kasę pieskom za Bayer.

6

@NeroTFP1 Who cares xD

1

@Bykunn Ja też zawsze po pracy jak na rower wsiadam, to odpalam Tomka.

2

@FcPortoFan1999 Ale ja już o Rayo obejrzałem - bardzo dobry.

0

Zapraszam do obejrzenia materiału mojego najukochańszego jutubera

0

@FcPortoFan1999 Farioli pasuje do tych przegrywów.

1

@Bogan Smaku dodaje to, że Neapol to moje ulubione miasto :D

9

2

@gumaz Bo simpy z La Rambli ją odstraszają.

1

@Bogan Gomorra super serial.

0

@KichuBlaugrana Też bym w to nie szedł, ale z innej przyczyny - IT jest mega nudne :D

0

@tbas Problem w tym, że więcej będzie kumatych juniorów niż miejsc pracy.

0

@michal26 Całość procesu - zaczynając od zapoznania się z procedurami celnymi, importowymi i eksportowymi w danym kraju, poprzez planowanie spakowania sprzętu, znalezienie transportu, nadzorowanie go, do zamknięcia wszystkich procedur i sprowadzenie z powrotem sprzętu do Polski.

Nie widzę na razie szans na to, że AI zorganizuje całość procesu transportu kilkunastu kontenerów z pojazdami ponadgabarytowymi z Polski do na przykład Tanzanii.

0

@michal26 Krótko mówiąc - organizacja transportu drogowego, lotniczego oraz morskiego sprzętu na projekty mojej firmy.

2

@KichuBlaugrana Nie. Pracuję w logistyce i nie ma szans, że AI zabierze mi robotę.
Mój znajomy też jest seniorem w IT i mówi, że rzeczywiście rynek pracy jest rozwalony, ale tylko dla juniorów i midów. On jako senior mówi, że cały czas dostaje nowe oferty pracy na LinkedIn.

1

@Laminedependencia Trofea wygrywa się głębią składu. Można nawet połasić się o Diomande, bo on Ci obskoczy LS i PS.

1

@Laminedependencia Tak dla rozszerzenia kadry.

0

@kempnou Pamiętaj, że jesteśmy blisko zasady 1:1, bez żadnych dźwigni się da to zrobić.
@Starrk To nie FIFA, ogarnij się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?