Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Chimera Dla porównania:
WOŚP → 92% bezpośrednio na cel
Caritas Polska → ~98% na cel
Fundacja Dzieciom → ~94% na cel
Cancer Fighters → 21%
Coś czuję, że jeszcze afera z tego będzie i ten latwogang, który chciał dobrze, dostanie najbardziej.
1
Podobno tylko 21 gorszy z każdej złotówki będzie przekazane dzieciom, a reszta zostaje w Fundacji. Ktoś to może zweryfikować?
0
@JordiAlbion Ja nie piszę nic o efekcie końcowym.
1
@Starrk Tak i mnie nie ma na tym streamie :(
3
Ci celebryci przez cały rok nic nie pomagają, ale jak wyczuli okazję, żeby ocieplić wizerunek w necie, to się szybko zlecieli.
7
@LAMC_10 XD.
Innego komentarza dać się nie da.
0
@clyde Na zdrowe zapłacę.
0
@Starrk Hiszpański Real, a jaki?
2
Dzisiaj Real wygra lub zremisuje, a jak nie, to płacę 5000 zł na pieski.
14
@Commandement A czym poparte jest Twoje zdanie? Bo z tego, co czytałem, to jednak mają problem ze znalezieniem pracy młodzi ludzie
11
Litweka jedyny pozytyw Lewicy i niestety odszedł. Szkoda.
0
@A4ron Już za rok w sumie mało kto będzie gadał o tym mistrzostwie, bo wszyscy będą żyli nowym sezonem. Barca to nie Leicester czy Napoli, żeby aż tak bardzo wspominać majstra.
0
@A4ron Ty już nie dawaj takich predykcji, bo wisisz kasę pieskom za Bayer.
6
@NeroTFP1 Who cares xD
1
@Bykunn Ja też zawsze po pracy jak na rower wsiadam, to odpalam Tomka.
2
@FcPortoFan1999 Ale ja już o Rayo obejrzałem - bardzo dobry.
0
Zapraszam do obejrzenia materiału mojego najukochańszego jutubera
0
@FcPortoFan1999 Farioli pasuje do tych przegrywów.
1
@Bogan Smaku dodaje to, że Neapol to moje ulubione miasto :D
9
@Szklaner Zajebisty przepis...
https://zapodaj.net/plik-wjgx3s6e6H
2
@gumaz Bo simpy z La Rambli ją odstraszają.
1
@Bogan Gomorra super serial.
0
@KichuBlaugrana Też bym w to nie szedł, ale z innej przyczyny - IT jest mega nudne :D
0
@tbas Problem w tym, że więcej będzie kumatych juniorów niż miejsc pracy.
0
@michal26 Całość procesu - zaczynając od zapoznania się z procedurami celnymi, importowymi i eksportowymi w danym kraju, poprzez planowanie spakowania sprzętu, znalezienie transportu, nadzorowanie go, do zamknięcia wszystkich procedur i sprowadzenie z powrotem sprzętu do Polski.
Nie widzę na razie szans na to, że AI zorganizuje całość procesu transportu kilkunastu kontenerów z pojazdami ponadgabarytowymi z Polski do na przykład Tanzanii.
0
@michal26 Krótko mówiąc - organizacja transportu drogowego, lotniczego oraz morskiego sprzętu na projekty mojej firmy.
2
@KichuBlaugrana Nie. Pracuję w logistyce i nie ma szans, że AI zabierze mi robotę.
Mój znajomy też jest seniorem w IT i mówi, że rzeczywiście rynek pracy jest rozwalony, ale tylko dla juniorów i midów. On jako senior mówi, że cały czas dostaje nowe oferty pracy na LinkedIn.
1
@Laminedependencia Trofea wygrywa się głębią składu. Można nawet połasić się o Diomande, bo on Ci obskoczy LS i PS.
1
@Laminedependencia Tak dla rozszerzenia kadry.
0
@kempnou Pamiętaj, że jesteśmy blisko zasady 1:1, bez żadnych dźwigni się da to zrobić.
@Starrk To nie FIFA, ogarnij się.