Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Był kontakt, nie może być żółtej.
1
BTTS i Barca wygra siedzi ideolo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@July_6_BcN I Pedri
0
Biedny Józef
https://www.facebook.com/share/r/1L2SagS6tR/
0
@Dieselzor Nie :D
3
@Frimpong Będę żył z oddawania krwi. A Ty zazdrościsz, bo ważysz poniżej 50 kg i nie możesz oddać. Szczypiorku.
4
Krew oddana = dwa dni wolnego
Tak można żyć
2
@Eklerek Najcudowniejszy.
0
@matirix20 Coś wysoko wyceniany ten Jude.
2
@Laminedependencia Problemy żołądkowe.
2
@Bolton Wtedy człowiek się nie rozczaruje :(
49
Gdyby ktoś dekadę temu powiedział mi, że w wieku 30 lat będę miał:
- swój własny biznes z dochodem 50k/miesiąc,
- w pełni spłacony dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych,
- pełną kolekcję trykotów Barcelony od 1991 roku,
to nigdy bym nie uwierzył.
I dobrze, bo nie mam żadnej z tych rzeczy.
2
@NeroTFP1 Wymieniłeś moich dwóch ulubionych aktorów.
1. Leo
2. Bradzik
1
@Jakchcesz W marcu.
3
W środę Barcelona gra z Newcastle. Nie ma za co.
0
@RafiVeB Zapytaj siostry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kinginiesta Od tego mam niewiasty.
8
Jestem na peronie i mi się nudzi
https://wykop.pl/cdn/c3201142/0ffda55bc9e43fca73f0ff3f46eeab752253bc762712ba5b01e8eb9c50abbab4,w400.jpg
26
@wyrek Dokładnie. Tak samo jest w przypadku lesbijek. Każdy wyobraża sobie wysoką blondynę z wielkim biustem, która całuje się z inną 10/10. A tymczasem typowa lesbijka wygląda tak:
https://zapodaj.net/plik-l5P5hRlycr
2
@Comentateiro Hmmm, a czy przypadkiem większość La Rambli nie była zadowolona z wyniku uzyskanego w Anglii?
1
@FcPortoFan1999 W kopercie z wypłatą tygodniową :D
2
@Rajski Flick uratował jego kadencję. Więcej minusów niż plusów.
2
@Rajski Pewnie za "Aż poleje się krew"?
4
@Rajski Szkoda, że w czasach, kiedy te Oscary tak mocno straciły na znaczeniu :D
1
@Frimpong Z Chelsea wygrają, reszta to może jakiś remis urwą na farcie.
3
@Fog_W_1899 No już skończ z tą polityką chłopie. Ciągle tylko o tym piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Eklerek Się nabrałem.
0
Dopiero teraz zobaczyłem, że wczorajszy mecz PSG - Nantes został przełożony "z powodu rozgrywek europejskich". Liga francuska ładnie dba o swoje klubu, nie to co Tebas...
4
Dowman ze swoją mamą. @Eklerek pewnie z chęcią zostałby stepdadem Maxa, co?