Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BorzyKrzys Mężczyzna powinien zarabiać mniej od kobiety, żeby nie robić jej przykrości, bo wiadomo - równouprawnienie.
0
@Kgorecki2500 Powiedziałbym, że nawet więcej niż 90%.
10
Jedno pytanie - po co?
1
@escarabajo Za późno :D
2
@Eklerek Gra słów została tam użyta.
Corner - rzut rożny
Corner shop - niewielki sklepik z podstawowymi artykułami (np. Żabka)
I właśnie w tej reklamie piłkarze są pracownikami takiego sklepu :D
0
@FCB_dimiC A oni nie są co roku mistrzami świata?
4
Vitinha o grze z Messim, Neymarem i Mbappe:
„Mówimy o piłkarzach, którzy są jednymi z najlepszych w historii. Jednak to nie zawsze jest najlepsze dla drużyny. Nie można sobie pozwolić na jednego, dwóch, a nawet trzech zawodników, którzy nie biegają ani nie wracają do obrony. To jest największa różnica w porównaniu z naszą obecną kadrą.”
No i coś w tym jest. Real jest tego najlepszym piłkarzem, że skład przeładowany gwiazdami (w tym przypadku gwiazdeczkami) nie jest najlepszym pomysłem.
6
@Arden Fajnie, fajnie. Kolejny młody, który musi się jeszcze dużo nauczyć.
Ja jednak liczę na kogoś z doświadczeniem.
0
@adi7adi8 Oczywiście, że tak, bo zmieniasz przepisy.
Var nie ingeruje w przepisy w żaden sposób.
0
@adi7adi8 Nie ma VAR-u, ale VAR nie robi z piłki nożnej na najwyższym poziomie zupełnie innego sportu :P
1
@adi7adi8 Według Ciebie to jest konieczna konieczność :)
Według mnie na przykład nie. Piłka nożna ma zupełnie inną dynamikę niż futsal, ręczna czy koszykówka.
"Teraz doczytałem ten drugi wpis ze stolikiem i chyba mi wystarczy xd "
Rozwiniesz myśl? Bo na razie ja rzucam argumentami, a Twój to "xd" i "to konieczna konieczność".
6
@michal26 Masz tych, co siedzą przy stoliku. To jest atut właśnie sportów uprawianych na hali. Zrób taki stolik na zewnątrz - wiatr, deszcz, mróz. To jest niemożliwe do wprowadzenia na każdym poziomie. No i też kasa. W piłce nożnej masz przynajmniej trzech sędziów. Dorzuć stolik, to już Ci się czterech robi. Klubów nie będzie stać, żeby kupić koszulki XD
@kanver_ Jestem sędzią i nie wyobrażam sobie na B-klasie zatrzymywać co chwila zegarka, bo piłka opuściła linię, a potem znowu włączać, bo wykonali aut. Sędzia ma skupić się na grze, a nie na zatrzymywaniu stopera. Poza tym, przypadki, gdzie sędzia zapomniał włączyć zegarka przy którymś tam aucie z rzędu byłyby częste.
0
Okey :D FIFA wprowadzi zatem konieczność zatrzymywania czasu, bo @adi7adi8 się denerwuje.
Aaa sory, nie wprowadzi, bo:
"Piłka nożna jest najpiękniejszym sportem na świecie. Uprawiana jest w każdym
państwie i na wielu różnych poziomach. Zapisy Przepisów Gry są jednakowe
na całym świecie, począwszy od finału mistrzostw świata, a skończywszy na meczu
dzieci w odległej wiosce. Stanowi to największą wartość tej dyscypliny; wartość,
którą należy pielęgnować dla dobra piłki nożnej na całym świecie".
Zapis z oficjalnych przepisów gry w piłkę nożną.
3
@Arden Przecież to ustawka jest. Albo się dogadał z hotelem, albo miał normalnie wykupione śniadanie.
1
@adi7adi8 Jak w B-klasie będziesz czas zatrzymywał?
4
@Luciano99 Cię boli wielki Arsenal. Screena zrobiłem.
https://zapodaj.net/plik-lQ3qdmSTH8
Niedługo będzie bolał jeszcze bardziej haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dawidw4 Teraz pochwal się co napisałeś, że dostałeś bana. Słowo w słowo napisz.
0
@Beztroskii Też bym go z chęcią widział w Barcelonie, ale obawiam się, że czeka go transfer do Premier League.
0
@Beztroskii https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16589145
0
@Antimadridista_WR https://streamable.com/qxsylr
1
@JanuszKorwinMikke To zapodaj liczby :D
0
@Antimadridista_WR Teraz pokaż wczorajszy "faul" Gyokeresa.
1
@JanuszKorwinMikke To teraz Panie Januszu podaj mi liczby, które dla Barcelony generował Leo Messi.
0
@Cyzix Ważne, że szybko i tanio zrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@JanuszKorwinMikke Sprzedać Messiego?
https://zapodaj.net/plik-pfpcNjewNA
1
@FiscaelBarca Ja tam Laporcie nie ufam za grosz. Szwagier otoczył się swoimi ludźmi, rzuca populizmami i działa bez ładu i składu. Zatrudnienie Flicka ratuje jego kadencję. Więcej minusów niż plusów.
0
@RoberDzik Chciałbym zobaczyć minę Laporty, gdyby się okazało, że przegrał :D
2
@BojanKriKicz Na pewno przejdzie, biorąc pod uwagę fakt, że to nawet nie trzeba nie chcieć dziecka, ale można przechodzić różne choroby, być bezpłodnym lub po prostu starać się, ale mieć pecha.
2
@lajcior AoM super giereczka dzieciństwa