8

Ale dostałem pączura

https://zapodaj.net/plik-ukO7a6MhyB

1

@FcPortoFan1999 To kolagen xD

6

Omlet ze szpinakiem, kurczakiem, pomidorkami i cukinią + deser z kefiru, skyru, płatków owsianych, chia.

https://zapodaj.net/plik-aeos1udZY7

3

@FCB_dimiC Sory, nie mam drobnych.

1

@Eklerek Bo miał sprowokować do obejrzenia lub dyskusji XD

0

@Eklerek No spoko, ale nie zmienia to faktu, że mogłeś popsuć zabawę komuś, kto chciał to obejrzeć.

2

@Eklerek @NeroTFP1 Dobrze, że popsuliście innym zabawę XD

0

Wyobraźcie sobie, że macie żonę i dzieci i jedziecie w celach zarobkowych na wojnę do Iranu. Zostajecie uznani za zmarłych, Wasza żona akceptuje ten fakt, ale jakimś cudem wracacie jednak do domu w jednym kawałku. Po pewnym czasie okazuje się, że żona (po waszej "śmierci") znalazła pocieszenie w ramionach i w łóżku Waszego młodszego brata. Jaka byłaby Wasza reakcja?

Jakby co to jest taki film z Tobeyem Maguirem, Jakem Gyllenhaalem i Natalią Portman.
https://www.filmweb.pl/film/Bracia-2009-459973

3

@heniusss ZNALAZŁ ŁATWY SPOSÓB NA STRZELANIE GOLI [ZOBACZ JAK]

4

@NeroTFP1 Dzisiaj czytałem, że na 7 miejscu byli.

14

Już będę wiedział co myśleć na temat wywiadu Xaviego

5

@draxidox Super Bock - wspaniały piłkarz.

0

@Aequlibre Rozumiem, że skoro dzisiaj świętujesz, to 30 września już nie? :D

2

@Czyhrynski To się nazywa pranie pieniędzy.

12

@Frimpong Ziomek pytał się o najlepszą ścieżkę dźwiękową z polskiego filmu, a Ty mu dajesz niemiecki serial. Serio narkotyki wlatują.
@Safrani Mi się mega podoba z Symetrii - klimatyczna.

1

@Frimpong @Kessie to mandingo, zupełnie inna bajka.

0

@Frimpong Kupić go można, także tego XD

Ludzi się nie kupuje.

5

@Frimpong Widzę, że kochasz w życiu dwie rzeczy - Darwina Nuneza i narkotyki.

0

@Hosh No to też ładne osiągnięcie, ale jednak mistrzem rundy nie byli. Mają szansę wyśrubować swoje osiągnięcie.

3

@Fog_W_1899 Pisałem o tym już wcześniej.
Najmocniejszą stroną Raphinhii jest pressing, bieganie, zaangażowanie i walka. Z wiekiem widoczny będzie spadek tego wszystkiego, a dobrze wiemy, że Rapha nie słynie z dryblingu, wybitnej techniki czy przeglądu pola. Jeśli wpłynęłaby korzysta oferta, to rozważyłbym sprzedaż.

0

@FCB24 Jakby polski zespół wygrał europejskie puchary :D

1

@MesQueUnClub_87 Problem leży w Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@clyde Ja tam jestem chłopaczek i obchodzę 30 września.
@MesQueUnClub_87 Może dlatego, że był już Dzień Chłopaka, a potem nagle z dupy się pojawił Dzień Mężczyzn.

0

@Rupert_Haubica Było tak? Kto takie coś odwalił?

5

To byłaby historia, gdyby Wisła Płock po zostaniu mistrzem rundy jesiennej spadła z ligi XD

1

Cesc nie rób sobie jaj jakby co

3

3 Wiedźmin 3 najlepszy

2

@Bogan Tak, oczywiście.

0

@ShawnC Na pewno Flick lepiej reaguje na wydarzenia bkiskowe.

2

@Jakchcesz Ja będę wiedział co myśleć jak Pan Tomasz Ćwiąkała wypuści filmik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?