Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ale dostałem pączura
https://zapodaj.net/plik-ukO7a6MhyB
1
@FcPortoFan1999 To kolagen xD
6
Omlet ze szpinakiem, kurczakiem, pomidorkami i cukinią + deser z kefiru, skyru, płatków owsianych, chia.
https://zapodaj.net/plik-aeos1udZY7
3
@FCB_dimiC Sory, nie mam drobnych.
1
@Eklerek Bo miał sprowokować do obejrzenia lub dyskusji XD
0
@Eklerek No spoko, ale nie zmienia to faktu, że mogłeś popsuć zabawę komuś, kto chciał to obejrzeć.
2
@Eklerek @NeroTFP1 Dobrze, że popsuliście innym zabawę XD
0
Wyobraźcie sobie, że macie żonę i dzieci i jedziecie w celach zarobkowych na wojnę do Iranu. Zostajecie uznani za zmarłych, Wasza żona akceptuje ten fakt, ale jakimś cudem wracacie jednak do domu w jednym kawałku. Po pewnym czasie okazuje się, że żona (po waszej "śmierci") znalazła pocieszenie w ramionach i w łóżku Waszego młodszego brata. Jaka byłaby Wasza reakcja?
Jakby co to jest taki film z Tobeyem Maguirem, Jakem Gyllenhaalem i Natalią Portman.
https://www.filmweb.pl/film/Bracia-2009-459973
3
@heniusss ZNALAZŁ ŁATWY SPOSÓB NA STRZELANIE GOLI [ZOBACZ JAK]
4
@NeroTFP1 Dzisiaj czytałem, że na 7 miejscu byli.
14
Już będę wiedział co myśleć na temat wywiadu Xaviego
5
@draxidox Super Bock - wspaniały piłkarz.
0
@Aequlibre Rozumiem, że skoro dzisiaj świętujesz, to 30 września już nie? :D
2
@Czyhrynski To się nazywa pranie pieniędzy.
12
@Frimpong Ziomek pytał się o najlepszą ścieżkę dźwiękową z polskiego filmu, a Ty mu dajesz niemiecki serial. Serio narkotyki wlatują.
@Safrani Mi się mega podoba z Symetrii - klimatyczna.
1
@Frimpong @Kessie to mandingo, zupełnie inna bajka.
0
@Frimpong Kupić go można, także tego XD
Ludzi się nie kupuje.
5
@Frimpong Widzę, że kochasz w życiu dwie rzeczy - Darwina Nuneza i narkotyki.
0
@Hosh No to też ładne osiągnięcie, ale jednak mistrzem rundy nie byli. Mają szansę wyśrubować swoje osiągnięcie.
3
@Fog_W_1899 Pisałem o tym już wcześniej.
Najmocniejszą stroną Raphinhii jest pressing, bieganie, zaangażowanie i walka. Z wiekiem widoczny będzie spadek tego wszystkiego, a dobrze wiemy, że Rapha nie słynie z dryblingu, wybitnej techniki czy przeglądu pola. Jeśli wpłynęłaby korzysta oferta, to rozważyłbym sprzedaż.
0
@FCB24 Jakby polski zespół wygrał europejskie puchary :D
1
@MesQueUnClub_87 Problem leży w Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@clyde Ja tam jestem chłopaczek i obchodzę 30 września.
@MesQueUnClub_87 Może dlatego, że był już Dzień Chłopaka, a potem nagle z dupy się pojawił Dzień Mężczyzn.
0
@Rupert_Haubica Było tak? Kto takie coś odwalił?
5
To byłaby historia, gdyby Wisła Płock po zostaniu mistrzem rundy jesiennej spadła z ligi XD
1
Cesc nie rób sobie jaj jakby co
3
3 Wiedźmin 3 najlepszy
2
@Bogan Tak, oczywiście.
0
@ShawnC Na pewno Flick lepiej reaguje na wydarzenia bkiskowe.
2
@Jakchcesz Ja będę wiedział co myśleć jak Pan Tomasz Ćwiąkała wypuści filmik.