Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Racja, wtedy trzeba trochę mema przerobić, ale nie byłby już tak śmieszny
0
@TheNekro94 Dwie osoby to można
0
@Danny Gaucho Teoretycznie płaciłeś 72 miliony i miałeś najlepszy środek w historii
0
@MesQueUnClub_87 Najlepsze -> drugi post
@IronSanHybrid wstawiał
2
@Bykunn PGNiG
2
CD Projekt przekazał 4 mln zł na walkę z epidemią.
No i bardzo fajnie. Spółka, w której pracuję też przekazała 4 mln na walkę z wirusem.
1
@VenoM Gdzie Ty patrzysz? Kursy średnie: 4,6044
0
@VenoM Nie no, patrzę na stronie Narodowego Banku Polskiego i stoi
2
@Jaca27 Ja widzę więcej plusów tej epidemii:
- nagle okazało się, że ludzie potrafią być dla siebie życzliwi i pomocni (nie wszyscy)
- zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska oraz mniejsza emisja CO2, np. kanały w Wenecji
- okazało się także, że sporo spraw można było załatwić telefonicznie lub mailowo
A co do Twoich wyliczeń, że potrwa to do czerwca to tak naprawdę jest to jedna wielka niewiadoma. Firmy muszą kiedyś ruszyć, nawet jak ludzie będą dalej chorować, bo Państwo nam upadnie.
2
@DaPi Wywal jej rodzinę za drzwi i nie będzie to zgromadzenie już
0
A jak z lasami? Ja sobie bushcraftuję często i co teraz? Żadnych informacji na ten temat nie usłyszałem.
2
@joloskyy Możesz.
0
@tobiasson92 Pobiegać wieczorem tak około 21 można czy już nie?
3
@IronSanHybrid - Dziękuję wszystkim
- Pierwsi wprowadziliśmy zakazy
- trzeba wprowadzić nowe zakazy
- dziękuję wszystkim
- martwię się o mamę
- trzeba wprowadzić nowe zakazy
- potęgi poszły za Polską
- trzeba wprowadzić nowe zakazy
- dziękuję wszystkim
i tak w kółko
1
@Mazi Ogólnie założenie 500+ jest dobre, ale pod warunkiem, że pieniądze by szły na dziecko. W rzeczywistości większość osób, które otrzymują taką pomoc to patologia, która najczęściej jest bezrobotna i wydaje hajs na głupoty. Jeśli ktoś pracuje i pobiera 500+ to jak najbardziej mu się należy.
1. Mają otrzymać, bo mają podpisaną umowę z firmą. To nie ich wina, że fabryka/firma zamknięta, a osoby niepracujące, które pobierają 500+ mają taki wybór w normalnych czasach.
0
@Nano22 Sprawdź sobie
0
@Danny Gaucho Ciekawostka: W ciągu ostatnich 4 sezonów Tottenham zagrał w większej ilości finałów LM niż Barcelona.
0
@tadzik447 SPOILER
Był to ostatni odcinek z udziałem Michonne, w serialu już jej więcej nie zobaczymy. Grupa, która szła na samym końcu odcinka to Civic Republic Military , która używa helikopterów do poszukiwania zapasów oraz ocalałych. To oni uratowali Ricka, a także Heatha (nie wiem czy pamiętasz, wyruszył na akcje z Tarą, a potem już go nie widzieliśmy).
Końcówka odcinka był to wstęp do filmów widmo o Ricku, o których nie ma wieści od 1,5 roku.
0
@Homeopata8989 Trent Alexander-Arnold
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
I tak ta oferta była już zawyżona. Odpuścić sobie tego Lautaro i poszukać kogoś innego.
1
Co to jest millenials? Kojarzy się z milenium. W tym tysiącleciu jest 12-stym najbardziej utalentowanym zawodnikiem?
0
@Misugi14 Wymyśl kolejny cykl na LR
0
@Colon No, ale nie można porównywać Amerykanów do prostego chłopa z Polski. Tutaj nawet nie chodzi o telewizor, ale o jego zdrowie - przecież mógł sobie całą stopę rozwalić. Wątpię, że ryzykowałby swoje zdrowie dla 5 minut w necie.
4
@Colon Koleś dla ustawki by chyba TV nie rozbijał, a matka nie bluzgała by przy dziecku.
Po prostu koleś ma silną psychikę, że wytrzymuje z takim babskiem.
0
@Mirek81 Tutaj chodzi o rozciągnięcie zarażeń w czasie żeby jak najmniej ludzi było chorych jednocześnie. Ludzie o góry chyba sobie zdają sprawę, że nowych przypadków będzie przybywać.
0
@tomono Podlinkuj mi jak możesz info, że Covid19 powoduje sepsę, bo nie mogę tego nigdzie znaleźc
1
@kstyko Ale skąd Ty to wiesz? Nie siej paniki i nie pisz niepotwierdzonych informacji
0
@student97r Cała Twoja wypowiedź jest sklejką kilku faktów, którzy wszyscy doskonale znają, więc nie wiem co ona miała na celu.
3
@student97r "Mam wrażenie, że niektórzy naprawdę uwierzyli, że każda młoda osoba poradzi sobie z koronawirusem i teraz zaskoczenie, że 27 letnia kobieta zmarła." - już były młodsze osoby, które nie poradziły sobie z wirusem. Wszystkie miały obniżoną odporność przez choroby współistniejące albo inne czynniki.
"Młodsi mają zdecydowanie większe szanse od starszych, ale to nie znaczy, że są nieśmiertelni. Na to wpływa wiele czynników. W Chinach 103 letnia kobieta wyzdrowiała. Nie jestem ekspertem, ale dużo zależy od wielu czynników." - "No shit, Sherlock"
"Mam nadzieję, że tych przypadków śmiertelnych będzie jak najmniej, a najlepiej wcale, ale to wydaje się niemożliwe. " - wydaje się niemożliwe? Przecież już są przypadki śmiertelne, więc jest to niemożliwe