2

@Kgorecki2500 W sumie Zwierzogród 2 był jedyną animacją, którą obejrzałem i powiem Ci, że trochę się wynudziłem. Easter eggi ratowały sytuacje.

2

@Rastafarnianin Byłem w Kaliszu i nie skapnąłem się, że to leży nad morzem. Taka duża metropolia.

23

@FCB_dimiC Ale Ty nic nie rozumiesz. On może tak robić przecież.

9

Igor Tudor pomylił łysoli XD Myślał, że to Arne Slot

4

Casemiro ma więcej goli w PL w tym sezonie niż:
Mohamed Salah
Bukayo Saka
Cody Gakpo
Dominik Szoboszlai
Anthony Gordon
Florian Wirtz
Alejandro Garnacho
Eberechi Eze

2

@Ojciec5tkidzieci Te Oscary to teraz takie są, że nawet nie wiedziałem, że gala się odbyła dzisiaj w nocy. Kiedyś się oglądało, ale od kiedy zaczęto przyznawać nagrody za ideologię, to przestały mnie one zupełnie obchodzić.

3

@NeroTFP1 Jakim w ogóle cudem alkoholik stał się "ekspertem"? Chłop wszystko bierze na chłopski rozum. Czy to Mariusze z Brighton robią oglądalność i dlatego trzymają tam Kowala?

1

@kuz Desperat i tyle.

1

@Gaucho Nie grał, bo wiedział, że na ten moment Barcelona gówno może, a nie kupić duże nazwisko.

1

@Gaucho Ogłosiłby to raczej przed wyborami, nie sądzisz?

0

@Quahoo Brak rytmu meczowego.

0

@Ptasior @Faro opinia

3

@clyde Nie ma szans.

0

@Chimera Teraz zadaj te pytanie Anglikowi xD

1

@Chimera XD
Ten co niebo rozumie dosłownie.

0

@Chimera A masz dowody, że istnieje? Bo ktoś tak kiedyś w książce napisał?
Mordor też istnieje?

0

@Chimera Nie pójdę, bo niebo nie istnieje XD Ty też nie pójdziesz przecież.

3

@Chimera Nie trzeba. Ja nie idę i nic się nie dzieje.

5

@Chimera Bo nie trzeba do kościoła iść, to se można poleżeć.

0

Dzisiaj Bowen wali hattricka.

4

Arsenal po majstra! < 3

1

@Arden Paco Alcacer wróci z emerytury

20

@esem91 A co Ty masz 13 lat?

0

@norbi77 Oczywiście, oczywiście XD

1

@norbi77 W sensie jak Barca po rewanżu z Atletico?

6

Ale Henry pięknie wyjaśnił Araujo. Gramy na wyjedzie, gra zupełnie się nie układa, jest końcówka meczu i wynik 0:0. Korzystny to wynik patrząc na grę Barcelony. I co robi Araujo jako środkowy obrońca w 85 minucie? Stoi w polu karnym przeciwnika i rozkłada szeroko ręce w stronę sędziego, a w tym czasie Newcastle jedzie z kontrą. Ich atak na chwilę wyhamował i Ronald miał mnóstwo czasu, żeby wrócić i zastąpić Raphinhę. On nawet widział, że Rapha go zastępuje, a i tak postanowił sobie iść i obserwować co tam się ciekawego w naszym polu karnym wydarzy.

Przecież on powinien zapieprzać sprintem i zrobić wszystko, żeby wrócić do obrony i pomóc drużynie. Czemu zawsze jak coś się odwala w LM, to Araujo musi brać w tym udział? Chłop nic się nie uczy na swoich błędach, nawet wycieczka do izraela mu nie pomogła.

3

@Eklerek Chłopak odwala w pracy i dostaje jeszcze nagrodę XD

30

@LAMC_10 Pod względem sportowym nie, ale za to pod względem marketingowym też nie. Natomiast pod względem przyszłościowym też nie.

0

Kroupi Jr. byłby fajnym transferem, ale oczywiście przez nasze możliwość finansowe niemożliwym do zrealizowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?