Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 W sumie Zwierzogród 2 był jedyną animacją, którą obejrzałem i powiem Ci, że trochę się wynudziłem. Easter eggi ratowały sytuacje.
2
@Rastafarnianin Byłem w Kaliszu i nie skapnąłem się, że to leży nad morzem. Taka duża metropolia.
23
@FCB_dimiC Ale Ty nic nie rozumiesz. On może tak robić przecież.
5
Smuteczek
https://wykop.pl/cdn/c3201142/3eba22d42289d932d396961d072542994c69d3c52fc99b87c2862365361aa059,w400.jpg?author=redorbiter&auth=973bc9a94bc231fb130edbbff408b973
9
Igor Tudor pomylił łysoli XD Myślał, że to Arne Slot
4
Casemiro ma więcej goli w PL w tym sezonie niż:
Mohamed Salah
Bukayo Saka
Cody Gakpo
Dominik Szoboszlai
Anthony Gordon
Florian Wirtz
Alejandro Garnacho
Eberechi Eze
2
@Ojciec5tkidzieci Te Oscary to teraz takie są, że nawet nie wiedziałem, że gala się odbyła dzisiaj w nocy. Kiedyś się oglądało, ale od kiedy zaczęto przyznawać nagrody za ideologię, to przestały mnie one zupełnie obchodzić.
3
@NeroTFP1 Jakim w ogóle cudem alkoholik stał się "ekspertem"? Chłop wszystko bierze na chłopski rozum. Czy to Mariusze z Brighton robią oglądalność i dlatego trzymają tam Kowala?
1
@kuz Desperat i tyle.
1
@Gaucho Nie grał, bo wiedział, że na ten moment Barcelona gówno może, a nie kupić duże nazwisko.
1
@Gaucho Ogłosiłby to raczej przed wyborami, nie sądzisz?
0
@Quahoo Brak rytmu meczowego.
0
@Ptasior @Faro opinia
3
@clyde Nie ma szans.
0
@Chimera Teraz zadaj te pytanie Anglikowi xD
1
@Chimera XD
Ten co niebo rozumie dosłownie.
0
@Chimera A masz dowody, że istnieje? Bo ktoś tak kiedyś w książce napisał?
Mordor też istnieje?
0
@Chimera Nie pójdę, bo niebo nie istnieje XD Ty też nie pójdziesz przecież.
3
@Chimera Nie trzeba. Ja nie idę i nic się nie dzieje.
5
@Chimera Bo nie trzeba do kościoła iść, to se można poleżeć.
0
Dzisiaj Bowen wali hattricka.
4
Arsenal po majstra! < 3
1
@Arden Paco Alcacer wróci z emerytury
20
@esem91 A co Ty masz 13 lat?
0
@norbi77 Oczywiście, oczywiście XD
1
@norbi77 W sensie jak Barca po rewanżu z Atletico?
6
Ale Henry pięknie wyjaśnił Araujo. Gramy na wyjedzie, gra zupełnie się nie układa, jest końcówka meczu i wynik 0:0. Korzystny to wynik patrząc na grę Barcelony. I co robi Araujo jako środkowy obrońca w 85 minucie? Stoi w polu karnym przeciwnika i rozkłada szeroko ręce w stronę sędziego, a w tym czasie Newcastle jedzie z kontrą. Ich atak na chwilę wyhamował i Ronald miał mnóstwo czasu, żeby wrócić i zastąpić Raphinhę. On nawet widział, że Rapha go zastępuje, a i tak postanowił sobie iść i obserwować co tam się ciekawego w naszym polu karnym wydarzy.
Przecież on powinien zapieprzać sprintem i zrobić wszystko, żeby wrócić do obrony i pomóc drużynie. Czemu zawsze jak coś się odwala w LM, to Araujo musi brać w tym udział? Chłop nic się nie uczy na swoich błędach, nawet wycieczka do izraela mu nie pomogła.
3
@Eklerek Chłopak odwala w pracy i dostaje jeszcze nagrodę XD
30
@LAMC_10 Pod względem sportowym nie, ale za to pod względem marketingowym też nie. Natomiast pod względem przyszłościowym też nie.
0
Kroupi Jr. byłby fajnym transferem, ale oczywiście przez nasze możliwość finansowe niemożliwym do zrealizowania.