0

@K1ngKong7 W tamtym sezonie Odegaard był jednym z najlepszych zawodników. Kontuzje go hamują.

0

@K1ngKong7 Myślę, że tak - trzeba będzie nad tym pomyśleć, bo jednak chłop dostał większość piłkarzy, których chciał i miał mnóstwo czasu, żeby zbudować zwycięską drużynę.

2

@Bykunn Błędne koło :D

3

@Jimmydeska Oczywiście, że do środka :D Jak na górę? Żeby mi się sfajczył?

1

@Kgorecki2500 Mój przepis:
Smarujesz jedną część majonezem, drugą część sosem hamburgerowym (może być też masło). Na to nakładasz szyneczkę, ser, cebulkę czerwoną i pomidora. Mega wychodzi.

3

@Fog_W_1899 No dziwne, żeby Arsenal miał zakurzony i pordzewiały puchar LM, skoro nigdy go nie wygrali?
A tak na poważnie, nie wiem co Cię boli ten Arsenal? Od jakichś dwóch tygodni widzę, że co chwila się uaktywniasz na ich temat. Mieliśmy drużyny grające brzydszy i nudniejszy futbol, np. Atletico, Juve czy Inter. Nie każda drużyna będzie grała ofensywną i piękna dla oka piłkę i to jest okey. Trzeba się z tym pogodzić. Poza tym, kibicom Arsenalu też należy się odrobina zabawy po tych wszystkich latach upokorzeń.
W samym klubie jest już takie parcie na trofea, że oni mają to gdzieś w jakim stylu wygrywają te mecze. Liczy się tylko wynik i dopisanie sobie kolejnych punktów.

8

@Eklerek Ja tam go rozumiem. Karę powinni nałożyć na tego chłopaka od podawania piłek. Czemu on próbował chować piłkę? On jest od tego, żeby piłki podawać, a nie bawić się z zawodnikami.

3

@reloaded I zawsze jest "przepraszam, że zapytam", a jak odmówisz, to "przepraszam, że zapytałem". Pełna kulturka.

11

1

@LeoMessiiBarcaPepa Jak metalami ciężkimi, skoro @Popitek12 się przyznał, że schudł 80 kilogramów? Gdyby miał w sobie metale CIĘŻKIE, to raczej by nie tracił na wadze, tak?

1

Pep Guardiola, który przez wielu uważany jest za najwybitniejszego trenera na świecie, i jego wnioski po meczu:
"0:3 jest oczywiście lepsze niż 0:4"

chapeau bas

5

@Popitek12 Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesięcznie.

Właśnie kończę taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia picia, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czasami jeszcze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przeżyć miesiąc za 100 zł potrzeba:

1kg ryżu ok. 3zł
1kg makaronu ok. 2,5 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
6kg ziemniaków ok. 8zł
2kg margaryny ok. 5 zł
150 bułek około 50zł
10 paczek Chocoszoków ok. 20
15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Razem około 100zł.
Zostało mi jeszcze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.

Jak to jemy?
Rano zagotować gar sosu-mamy na 2 dni.
Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Trzeci tydzień -kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszoków.
Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.

Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.

Także jadłospis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę ryżu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.

Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.

Jeden Władysław Jagiełło i masz jedzenie na cały miesiąc.

0

@Aequlibre Czyli tak, jak Ci powiedzieli :D

18

@Aequlibre Kiedyś zamiast do Austrii pojechałem samochodem do Australii.

2

Doku zniknął na ułamek sekundy. Magia czy żyjemy w symulacji?

12

@lucca87 - "obejrzałem skrót wczorajszego meczu Realu z City. Real nie zasłużył na wygraną"

2

@Lisek Poczekaj aż trafią na Bayern ;)

3

Żaden z angielskich klubów nie wygra swojego meczu w 1/8. Będą dwa remisy i cztery porażki.

4

Po raz kolejny - City pokupowalo przeciętniaków za gruby hajs, bo im się dupa paliła. To nie jest ten sam zespół, który wygrywał PL co sezon.

0

@trolownik Tak to wyglądało. Chyba myślał, że jest poza polem.

1

@Eklerek Wyślij mi też, bo jestem poza domem i nie mam tv :(

2

@BORO_12 Ludzie co go tutaj chcą, to pewnie nawet jednego meczu z jego udziałem nie obejrzeli.

13

@buglikos Tak, jak najbardziej.

1

@Jakchcesz Nie! Tak nie wolno! Masz narzekać na sędziego i mówić, że nie wygramy, bo przez pierwszych 10 minut nic nie zrobiliśmy.

1

Uff sędzia oszczędził Fermina

0

Osula to jest trzecia po Woltemade i Wissie 9-tka w Newcastle. Dziwi mnie mega, że gra w pierwszym.

3

@LAMC_10 99% mojego czasu na LR spędzam w pracy, także PC.

1

@Edoss Najak!
@Bykunn Ja zawsze poważny jestem

2

@July_6_BcN Żona kupiła "żeby zrobiło się przytulnie i wiosennie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?