Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@K1ngKong7 W tamtym sezonie Odegaard był jednym z najlepszych zawodników. Kontuzje go hamują.
0
@K1ngKong7 Myślę, że tak - trzeba będzie nad tym pomyśleć, bo jednak chłop dostał większość piłkarzy, których chciał i miał mnóstwo czasu, żeby zbudować zwycięską drużynę.
2
@Bykunn Błędne koło :D
3
@Jimmydeska Oczywiście, że do środka :D Jak na górę? Żeby mi się sfajczył?
1
@Kgorecki2500 Mój przepis:
Smarujesz jedną część majonezem, drugą część sosem hamburgerowym (może być też masło). Na to nakładasz szyneczkę, ser, cebulkę czerwoną i pomidora. Mega wychodzi.
3
@Fog_W_1899 No dziwne, żeby Arsenal miał zakurzony i pordzewiały puchar LM, skoro nigdy go nie wygrali?
A tak na poważnie, nie wiem co Cię boli ten Arsenal? Od jakichś dwóch tygodni widzę, że co chwila się uaktywniasz na ich temat. Mieliśmy drużyny grające brzydszy i nudniejszy futbol, np. Atletico, Juve czy Inter. Nie każda drużyna będzie grała ofensywną i piękna dla oka piłkę i to jest okey. Trzeba się z tym pogodzić. Poza tym, kibicom Arsenalu też należy się odrobina zabawy po tych wszystkich latach upokorzeń.
W samym klubie jest już takie parcie na trofea, że oni mają to gdzieś w jakim stylu wygrywają te mecze. Liczy się tylko wynik i dopisanie sobie kolejnych punktów.
8
@Eklerek Ja tam go rozumiem. Karę powinni nałożyć na tego chłopaka od podawania piłek. Czemu on próbował chować piłkę? On jest od tego, żeby piłki podawać, a nie bawić się z zawodnikami.
3
@reloaded I zawsze jest "przepraszam, że zapytam", a jak odmówisz, to "przepraszam, że zapytałem". Pełna kulturka.
11
@Hajny https://zapodaj.net/plik-db2EJxNrmv
1
@LeoMessiiBarcaPepa Jak metalami ciężkimi, skoro @Popitek12 się przyznał, że schudł 80 kilogramów? Gdyby miał w sobie metale CIĘŻKIE, to raczej by nie tracił na wadze, tak?
1
Pep Guardiola, który przez wielu uważany jest za najwybitniejszego trenera na świecie, i jego wnioski po meczu:
"0:3 jest oczywiście lepsze niż 0:4"
chapeau bas
7
@Kessie co z anonima daje zapytania
https://wykop.pl/cdn/c3201142/db8dae7e4d9272ab43717a323782fdc7202ae27df045129ff07318a911b1a82b,w400.jpg
5
@Popitek12 Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesięcznie.
Właśnie kończę taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzony, zapchany.
Nie zaliczam do jedzenia picia, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czasami jeszcze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).
A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przeżyć miesiąc za 100 zł potrzeba:
1kg ryżu ok. 3zł
1kg makaronu ok. 2,5 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
6kg ziemniaków ok. 8zł
2kg margaryny ok. 5 zł
150 bułek około 50zł
10 paczek Chocoszoków ok. 20
15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.
Razem około 100zł.
Zostało mi jeszcze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.
Jak to jemy?
Rano zagotować gar sosu-mamy na 2 dni.
Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Trzeci tydzień -kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszoków.
Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.
Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.
Także jadłospis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę ryżu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.
Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.
Jeden Władysław Jagiełło i masz jedzenie na cały miesiąc.
0
@Aequlibre Czyli tak, jak Ci powiedzieli :D
18
@Aequlibre Kiedyś zamiast do Austrii pojechałem samochodem do Australii.
2
Doku zniknął na ułamek sekundy. Magia czy żyjemy w symulacji?
12
@lucca87 - "obejrzałem skrót wczorajszego meczu Realu z City. Real nie zasłużył na wygraną"
2
@Lisek Poczekaj aż trafią na Bayern ;)
3
Żaden z angielskich klubów nie wygra swojego meczu w 1/8. Będą dwa remisy i cztery porażki.
4
Po raz kolejny - City pokupowalo przeciętniaków za gruby hajs, bo im się dupa paliła. To nie jest ten sam zespół, który wygrywał PL co sezon.
0
@trolownik Tak to wyglądało. Chyba myślał, że jest poza polem.
1
@Eklerek Wyślij mi też, bo jestem poza domem i nie mam tv :(
2
@BORO_12 Ludzie co go tutaj chcą, to pewnie nawet jednego meczu z jego udziałem nie obejrzeli.
13
@buglikos Tak, jak najbardziej.
1
@Jakchcesz Nie! Tak nie wolno! Masz narzekać na sędziego i mówić, że nie wygramy, bo przez pierwszych 10 minut nic nie zrobiliśmy.
1
Uff sędzia oszczędził Fermina
0
Osula to jest trzecia po Woltemade i Wissie 9-tka w Newcastle. Dziwi mnie mega, że gra w pierwszym.
3
@LAMC_10 99% mojego czasu na LR spędzam w pracy, także PC.
1
@Edoss Najak!
@Bykunn Ja zawsze poważny jestem
2
@July_6_BcN Żona kupiła "żeby zrobiło się przytulnie i wiosennie"