- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 880 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 880 Culés
0
My Polacy chyba już tak mamy, romantyzujemy porażki, a wyśmiewamy sukcesy, a takim niewątpliwie było wyjście z grupy ja Mundialu w Katrze.
0
@JanuszKorwinMikke Wynik na samym papierku dobry niemniej możemy dziękować Argentynie za ten awans do fazy pucharowej.
6
@JanuszKorwinMikke
No jeżeli Ciebie zadowala sytuacja, w której błagamy Argentynę o to, by nie strzelała nam więcej goli, bo chcemy wyjść z grupy, to gratuluję poczucia honoru. Dziękuję za takie "sukcesy".
5
@NeroTFP1 Ten użytkownik jest "znany" z tego, że jego posty to nic innego jak prowokacje.
Zobacz sobie jakie tematy porusza:
- Michniewicz najlepszy trener kadry w ostatnich latach (xD)
- Barcelona w tym momencie jest bez trenera (xD)
- Johan, Xavi i Laporta jako największe postacie w historii Barcelony (xD)
- Ferran ma wszystko aby być najlepszym hiszpańskim napastnikiem w historii (xD)
- Barcelona powinna sprzedać Messiego (xD)
- Jaga się skompromitowała odpadając z Fiorentiną (xD)
A to tylko kilka kwiatków, które pamiętam. Gość to zwykły prowokator i bejciarz.
0
@Zoker Janusz ma już po prostu swoje lata i tyle, należy mu pewne rzeczy wybaczyć.
0
@NeroTFP1 zadowala mnie wyjście z grupy po 36 latach.
0
@FcPortoFan1999 Równie dobrze możemy psioczyć na Roberta za niestrzelonego karnego z Meksykiem. Wiesz, piłka reprezentacyjna to taka specyficzna piłka, gdzie styl nikogo nie obchodzi, jaki styl ma Francja, Anglia czy Szwecja?
0
@JanuszKorwinMikke Ja myślę że styl bardzo ogromną liczbę osób interesuje.Chociażby Twój klub.Same granie zero-jedynkowo na wyniki nie przyciąga kibiców.