Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bocheno1 No rzeczywiście :)
Inne osoby mam gdzieś, bo potrafią w sposób kulturalny, bez obrażania i wywyższania się dyskutować. Ale jeśli persona, która jest przekonana o swojej nieomylności, obraża innych, uważa za głupków, dostaje bólu dupy, to mnie to śmieszy i fajnie mi się to ogląda.
11
Pewien staruszek z tego forum ma ogromy ból czterech liter po wynikach wyborów, a teraz na dokładkę Mentzen, którego tak nienawidzi, rozgrywa sobie wszystko na swoich warunkach, co jeszcze ten ból potęguje. Pięknie się to ogląda.
8
@July_6_BcN Geniusz, no po prostu geniusz!
0
@Reviven Pozbycie się Fatiego będzie dużą ulgą dla budżetu płacowego.
3
@ShawnC Jednak Real to ch**owe transfery przeprowadził xD
0
@Barceloniarz987 Spokojnie, zaraz Laporta ogarnie jakąś dźwignię, sprzeda miejsca VIP na pięć dekad do przodu, a jak się nie uda, to na bank jakaś perełka z La Masii wypłynie.
5
Tak będzie XD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/da4edcf1505d3fb2fa52ac069e3febbdabf1b34b94181e27b0f3eccaf3b9cd18,w400.jpg
7
@Jakchcesz Czyli Nawrocki podpisze.
34
@Comentateiro "Mentzen nie jest tak ważny w polskiej polityce"
XDDDDDDDDD
2
Nie ma szans, że Trzaskowski podpisze tę deklarację Mentzena.
0
@marcin62 Typowy clickbait.
0
Podobno agent Kloppa już zdementował.
16
@lucca87 Czyli co? Tylko dlatego, że został odrzucony przez Barcelonę, to ma zrezygnować z możliwości gry w jednym z dwóch najlepszych klubów świata?
0
@lucca87 Napoli, bo to moje ulubione włoskie miasto.
0
@Faro No w lidze.
Poza tym, de Jonga nie rozliczałbym z liczb, tak samo jak Pedriego. W tej drużynie to inne osoby są odpowiedzialne za statystyki.
3
@Faro Yyyyy.
de Jong - 2 gole 2 asysty w 1127 minut, czyli G/A co 282 minuty
Pedri - 4 gole 5 asyst w 2814 minut, czyli G/A co 313 minut
Czyli Pedri też słabo? :D
4
@Mow_mi_Douglas Przed Kloppem:
14/15 - 6 miejsce
13/14 - 2 miejsce
12/13 - 7 miejsce
11/12 - 8 miejsce
10/11 - 6 miejsce
Liverpool był underdogiem w porównaniu z takimi klubami jak ManU, Chelsea czy City.
0
Fajny ten Klopp. Przejmuje kluby, które są znane, ale nie są jakimiś gigantami, no takich typowych underdogów i buduje zespół od podstaw.
Chłop mógłby sobie pójść do czołowego klubu i mieć nieograniczone finanse, ale jednak chce zrobić coś, no może nie z niczego, ale przy ograniczonych możliwościach.
To go różni od Guardioli. I nie mówię, że Guardiola jest przez to gorszy czy coś, bo zasłużył sobie na to, żeby trenować najlepszych, ale fajnie by było zobaczyć Pepa w trochę słabszym zespole.
11
https://wykop.pl/cdn/c3201142/f0bb3470e3bb72faba9f7c061caeb21098b90458231f9c241349942803f4c9f7,w400.jpg
Ekspert rodem z La Rambli XD
1
@MesQueUnClub96 Od kiedy się Mentzena słuchasz.
1
@Herato Tomaszewski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AbelKabel A czego jeszcze nie podpisał?
1
@AbelKabel Czyli ten sam program, z którym startowało KO. Efektów nie widać.
17
@Encore Najpierw po nim cisnęli, a teraz proszą o pomoc i wparcie.
"Nowe rozdanie" XD
0
O co chodzi z tym, że niby Trzaskowski przymilił się już do Brauna?
0
Komentarz usunięty
12
@Luciano99 Solidny program?
5
@alone49 Fajnie, gratulacje. Moja córka studiuje prawo.
Pozdrawiam z rodzinką.
4
@AlphaNumeric Za darmo to bardzo fajna opcja.