3

@Bocheno1 No rzeczywiście :)
Inne osoby mam gdzieś, bo potrafią w sposób kulturalny, bez obrażania i wywyższania się dyskutować. Ale jeśli persona, która jest przekonana o swojej nieomylności, obraża innych, uważa za głupków, dostaje bólu dupy, to mnie to śmieszy i fajnie mi się to ogląda.

11

Pewien staruszek z tego forum ma ogromy ból czterech liter po wynikach wyborów, a teraz na dokładkę Mentzen, którego tak nienawidzi, rozgrywa sobie wszystko na swoich warunkach, co jeszcze ten ból potęguje. Pięknie się to ogląda.

8

@July_6_BcN Geniusz, no po prostu geniusz!

0

@Reviven Pozbycie się Fatiego będzie dużą ulgą dla budżetu płacowego.

3

@ShawnC Jednak Real to ch**owe transfery przeprowadził xD

0

@Barceloniarz987 Spokojnie, zaraz Laporta ogarnie jakąś dźwignię, sprzeda miejsca VIP na pięć dekad do przodu, a jak się nie uda, to na bank jakaś perełka z La Masii wypłynie.

7

@Jakchcesz Czyli Nawrocki podpisze.

34

@Comentateiro "Mentzen nie jest tak ważny w polskiej polityce"

XDDDDDDDDD

2

Nie ma szans, że Trzaskowski podpisze tę deklarację Mentzena.

0

@marcin62 Typowy clickbait.

0

Podobno agent Kloppa już zdementował.

16

@lucca87 Czyli co? Tylko dlatego, że został odrzucony przez Barcelonę, to ma zrezygnować z możliwości gry w jednym z dwóch najlepszych klubów świata?

0

@lucca87 Napoli, bo to moje ulubione włoskie miasto.

0

@Faro No w lidze.
Poza tym, de Jonga nie rozliczałbym z liczb, tak samo jak Pedriego. W tej drużynie to inne osoby są odpowiedzialne za statystyki.

3

@Faro Yyyyy.
de Jong - 2 gole 2 asysty w 1127 minut, czyli G/A co 282 minuty
Pedri - 4 gole 5 asyst w 2814 minut, czyli G/A co 313 minut

Czyli Pedri też słabo? :D

4

@Mow_mi_Douglas Przed Kloppem:
14/15 - 6 miejsce
13/14 - 2 miejsce
12/13 - 7 miejsce
11/12 - 8 miejsce
10/11 - 6 miejsce

Liverpool był underdogiem w porównaniu z takimi klubami jak ManU, Chelsea czy City.

0

Fajny ten Klopp. Przejmuje kluby, które są znane, ale nie są jakimiś gigantami, no takich typowych underdogów i buduje zespół od podstaw.
Chłop mógłby sobie pójść do czołowego klubu i mieć nieograniczone finanse, ale jednak chce zrobić coś, no może nie z niczego, ale przy ograniczonych możliwościach.
To go różni od Guardioli. I nie mówię, że Guardiola jest przez to gorszy czy coś, bo zasłużył sobie na to, żeby trenować najlepszych, ale fajnie by było zobaczyć Pepa w trochę słabszym zespole.

1

@MesQueUnClub96 Od kiedy się Mentzena słuchasz.

1

@Herato Tomaszewski

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AbelKabel A czego jeszcze nie podpisał?

1

@AbelKabel Czyli ten sam program, z którym startowało KO. Efektów nie widać.

17

@Encore Najpierw po nim cisnęli, a teraz proszą o pomoc i wparcie.
"Nowe rozdanie" XD

0

O co chodzi z tym, że niby Trzaskowski przymilił się już do Brauna?

0

Komentarz usunięty

12

@Luciano99 Solidny program?

5

@alone49 Fajnie, gratulacje. Moja córka studiuje prawo.
Pozdrawiam z rodzinką.

4

@AlphaNumeric Za darmo to bardzo fajna opcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?