3

https://dorzeczy.pl/opinie/735114/koniec-promowania-ruchu-lgbt-przez-amerykanskie-koncerny.html

Amerykańskie globalne koncerny rezygnują z promowania ruchu LGBT oraz stosowania polityki różnorodności.
Jeden z użytkowników serwisu X zwrócił uwagę na zmianę logo wielu znanych amerykańskich firm. Jeszcze rok temu koncerny takie jak Apple, IBM, HP czy American Arlines zmieniały barwy swoich znaków towarowych na tęczowe. Miało to promować ruch LGBT oraz inkluzywność. Jak się okazuje, w tym roku ta praktyka nie ma już miejsca.

Czyżby się pieniążki nie zgadzały? Bardzo dobrze, że w końcu moda na to się skończyła.

0

@Luciano99 Ja tam nie mam nic do moderacji... :D

0

Komentarz usunięty

0

@Frimpong Inaczej ustawiona jest defensywa kiedy posiadasz piłkę i inaczej kiedy piłkę posiada przeciwnik.

0

@Frimpong Odbiór piłki na połowie przeciwnika, gdzie ten nie ma odbudowanej formacji defensywnej, bo przed sekundą był w posiadaniu piłki.
Chcą odebrać piłkę i od razu stworzyć zagrożenie pod bramką.

3

@PaprykFCB Ale Nawrocki jest/był kandydatem obywatelskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

Mentzen: Propozycja Jarosława Kaczyńskiego, dotycząca rządu technicznego i zakończenia rządów Tuska, na pierwszy rzut oka wydaje się nie mieć żadnych szans na większość w Sejmie.
Jeżeli jednak Kaczyński wie więcej ode mnie i jest o czym rozmawiać, to zapraszam na spotkanie. Omówmy to.

Stolik wywrócony xD

0

@Comentateiro Proszę takie sprawy wyjaśniać na priv.
Pozdrawiam

0

@MesQueUnClub_87 A co w tym "mądralińskiego"? XD

0

@MesQueUnClub_87 Przecież w Polsce najwięcej opadów przypada na maj-wrzesień.

0

@lithotripter Wygenerowane przez AI.

0

@lithotripter Tak? A jak w Figo rzucali świńskim łbem to było okej?

7

@MesQueUnClub_87 No i dziwisz się tym kibicom?

1

@Starrk To mnie też dziwi XD

0

@Blanco16 Więc na jakiej podstawie mu ufasz?

2

@Trencaxarxes Bez kitu.
Tu chodzi o to, że ludzie z podstawowym wykształceniem głosują na Nawrockiego, a nie o to, że głosują na Nawrockiego, bo mają podstawowe wykształcenie.

0

@Blanco16 A pewnie ze dwa mecze w tym sezonie widziałeś w jego wykonaniu xD

3

Dembele wygra ZP, bo głosy na zawodników Barcy podzielą się pomiędzy Yamala i Raphinhę.

0

@Bogan Ale to nie jest wyzwisko.
Skoro widzę, że są mniej ogarnięci, to co? Mam zakłamywać rzeczywistość?

Oni nie są nieogarnięci, bo głosują na Nawrockiego, tylko są po prostu nieogarnięci i na niego głosują.

2

@Bogan Nie atakuję moich znajomych, wyraziłem moją opinię jedynie.
Przecież lubisz wolność słowa, co nie?

0

@draxidox Kulturalnie jej podziękował.

0

@Hosh A Ciebie to nie znam, więc się nie wypowiem.

5

Mam znajomych i znajome twarze z naprawdę wielu grup społecznych. Na FB widzę ich reakcje na wieść o wygranej Nawrockiego.
Powiem tak, ci mniej ogarnięci się cieszą XD

0

@Sinirsey Ja tam nie jestem za PO :) Jestem w grupie przeciwników popisu, a tutaj głosowałem na człowieka, a raczej przeciwko człowiekowi.

18

W sumie Nawrocki to musi mieć niezłą bekę. Prowadził sobie życie gangstera, gdzie kradł mieszkania, tłukł się z innymi kibolami po lasach czy dostarczał prostytutki do hotelu, a teraz sobie został prezydentem 38-milionowego kraju XD

2

@Michael24 Piłkarze mają Cię gdzieś, a politycy mają wpływ na jakość Twojego życia.

0

@Kitek1640 Jak się skończył, jak już ledwo co widać nogi Bosaka, bo jest tak głęboko w dupie Kaczyńskiego i spółki.

0

@Kitek1640 No właśnie. Więc fajnie by było, gdyby ludzie się zastanowili na kogo głosują.
@ToWinaSedziego I nie uważasz, że to jest smutne?

0

@Kitek1640 Taki sigma, że ziomek nie ma ani wykształcenia, ani żadnego doświadczenia zawodowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?