Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rafal314 Szkło.
0
@GeneralXavi Ja nie wiem jak można po tak beznadziejnych rządach pisu brać ich stronę kosztem jakiejkolwiek partii.
0
@GeneralXavi Jaki Ty jesteś anty KO XD
3
@Karol145 A zobacz jaka jest dysproporcja na tym forum. Ile ludzi się z tobą nie zgadza? Ja mówię w ich i swoim imieniu.
Z drugiej strony, czemu ty się wypowiadasz za kobiety, które niby to oglądają? XD
3
@Karol145 "Owszem, ale jeśli chcemy rozwijać kobiecy football, to jednak zarobki powinny rosnąć i być wyrównywane"
Ale czy ty rozumiesz, że my tego nie chcemy? Bo kobieca piłka jest nudna i stoi na niskim poziomie. Wyrównanie płac tego nie zmieni.
0
@Herato Gundogan.
1
@Luciano99 Uważaj, bo ja kiedyś za wrzucenie filmiku z rzyganiem dostałem tydzień bana xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Call of Duty 2 i Call of Duty Modern Warfare to najlepsze Cody.
1
@A4ron Nie wiem czy w każdym, bo na przykład gimnastyka, gdzie przoduje Simon Biles, nie pokazuje takich dysproporcji.
3
Szwajcarska reprezentacja kobiet, w której grała Alisha Lehmann, przegrała 1–7 w meczu towarzyskim z drużyną chłopców U-15 FC Luzern. Szwajcarski Związek Piłki Nożnej podobno próbował ukryć wynik, ale jeden z chłopców opublikował go w mediach społecznościowych.
Zaledwie kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy Kobiet w Szwajcarii.
0
@Varkond Problem był taki, że w minionym sezonie zabrakło go w kluczowej fazie i musieliśmy grać Stevenem Gerrardem Astonem Martinem, który nie jest (i strzelam, że nie będzie) na poziomie Barcelony.
2
@fart Wow, nie podniosą sztucznie cen prądu XD Brawo dla nich.
0
@Filipem Ile punktów?
3
@qbsonFCBarca Żaden, bo mam w dupie innych ludzi. Przychodzę sobie tam poćwiczyć i nie zwracam na nikogo uwagi.
0
@KamQiX Wymieniłeś prawie wszystkie misje, które się czymś wyróżniają :D
1
@Faro Na kompilacjach to i Douglas fajnie wygląda.
1
@karolszymek Szczerze? Ch*j wie, ale za 2 miliony warto zaryzykować.
0
@karolszymek Co tam jest ciekawego prócz postaci psychola Trevora? Praktycznie każda misja wygląda tak samo - jedź, zabij/ukradnij i ucieknij.
8
Tryb fabularny w GTA V jest mega nudny.
1
@Rastafarnianin Galileo się oglądało, to wiedziałem :D
0
Ile mieliście najwięcej kroków w jednym miesiącu?
6
@wojopancer Ain Eingarp*
Teraz przeczytaj to od tyłu :)
1
@Faro Ty gościu pomimo tego, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i nie rozumiesz skarkazmu, to nawet nie potrafisz w sposób zrozumiały i logiczny skleić dwóch zdań, tak żeby z tego wyszedł jakiś news.
15
@Faro Szok i niedowierzanie. Ciekawe co kieruje Athleticiem. Według mnie powinni oddać Nico Barcelonie za darmo, bo przecież Barca to najlepszy klub na świecie.
0
@norbi77 Są, książka dużo lepsza, ale i tak nie jest to dzieło najwyższych lotów.
Na pewno akcja nie ciągnie się tak wolno jak w serialu i oczywiście są też zmiany fabularne.
11
@Arkon Twoje ostatnie trzy komentarze (licząc z tym to 4) są na temat polityki xD
1
@Rastafarnianin Znowu oznaczyłeś zbanowanego użytkownika xD
2
@baczmus Nie. Pozdrawiam.
0
@bartekvisca ? XD
Pewne było? Raczej większość myślała, że Probierz poleci po porażce z FINLANDIĄ. Ty oczekujesz zwolnienia dopiero po meczu z HOLANDIĄ? Przecież my grając taką piłkę nie mamy żadnych szans przeciwko Holandii. Tam nawet nikt się nie nastawia na urwanie punktów. I tego w tym momencie nie zmieniłby nawet Flick, bo z nimi gramy we wrześniu już.