0

Mieszkanie faceta z rodzicami mając +30lvl to Red flag dla kobiet?

@Herato

2

@Sulimo Ogólnie z tej bitwy zrobiono legendę, bo Spartan nie było wcale 300.
Ogólnie ich tam było kilka tysięcy, ale hoplitów spartańskich było 300.

1

@Sulimo Ale przecież o tym uczyli w szkole w podstawówce.
Polis, czyli państwo-miasto. Sparta nie lubiła Aten itd.

2

@brzucho Mi w tamtym roku dał wiele radości, bo dzięki jego golom w FPL przez chwilę byłem w TOP 100.

32

@Sysia11 Szkoda jego, jego żony i jego dzieci oraz pozostałych członków rodziny...

4

Masakra z Jotą. 10 dni temu wziął ślub, bardzo lubiłem tego zawodnika, w FPL narobił mi mnóstwo punktów.

2

@Xxxbarca4ever Ciekawe co gadałeś, jak La Rambla się jarała Bernalem po 3 meczach :D

0

@Pomimo27 The Office.
Sezon pierwszy jest najgorszy, zbyt duży cringe.

4

@fart No to Ty masz spoko :D
Gorzej z tymi, co są w betonowej dżungli, bo przy takiej temperaturze nie ma się ochoty na nic.

0

@fart Z ciekawości, co aktualnie porabiasz? Jakie masz plany na po płudnie?

0

@Walpiano Nie wiem jaki jest sens porównywać brazylijską do MLS.
MLS do liga ogórków i nawet obecność kilku dziadków-gwiazd tego nie zmieni.

0

@Walpiano Dobrze się prezentują, bo są w środku sezonu, więc w przeciwieństwie do europejskich drużyn nie są zmęczeni.

6

No i się okazało, że Tadeuszek strzelił samobója, tak samo jak Borys, ale co media już z niego robiły Rambo czy innych ekspertów od survivalu, to ich.

3

@Kgorecki2500 Z ziemniakami.

0

@Sz0ps0n Strzelam Villarreal.

2

@Faro Nie będzie to wywalanie w błoto, skoro są pewni, że mogą go zarejestrować.
A jak nie są, to są po prostu idiotami, że chcą wydać 60 milionów na gracza, który może nie grać.

0

@Faro Nie głupota.
Priorytetem Nico jest gra w Barcelonie, a nie w Bayernie czy Bilbao. Chce mieć gwarancje, że zostanie zarejestrowany, więc stawia sprawę jasno i wyraźnie - macie mnie zarejestrować.
Poza tym, gdyby miał iść do Niemiec, to lepiej zacząć się starać jak najszybciej zaaklimatyzować.

1

@Lucyffffer1922 Z tego, co słyszałem, to nie wszyscy mogli kupić karnet na Legię, bo w pierwszej kolejności mogli odnowić karnet ci, którzy w poprzednim sezonie mieli 100% frekwencji.
Chyba od 04.07 rusza taka prawdziwa sprzedaż.

4

@DonAndrzejos A skąd to wiesz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bogan 1. W City nie był pierwszym wyborem Guadioli na pozycję 9. Przecież tam przoduje Haaland i dopiero jak Norweg nabawił się długiej kontuzji, to Julian wskoczył na pozycję napastnika, z której wywiązywał się bardzo dobrze.
2. To prawda, 17 goli w 37 występach nie powala, ale trzeba też właśnie wziąć pod uwagę, że Atletico zagrało przeciętny sezon.
3. Zupełnie nie rozumiem co ma tutaj wzrost? Idąc tym tokiem myślenia, to Messi byłby gorszym wyborem niż Adama Traore, bo jest niższy.
4. Nie jest to typowa 9, ale potrafi grać na tej pozycji, co już niejednokrotnie pokazywał.

1

@Herato A ja strzelam, że ziomek zrobił to samo co Borys, tj. strzelił samobója i teraz leży gdzieś tam w lesie jedzony przez ptaki i robaki, a policja nie potrafi odnaleźć ciała.

0

Oooo, Kylerzz dodał filmik z Barceloną z tego sezonu.



Polecajka.

4

@vangoor Tekken 3 to była gra.

0

@Bogan Co ciekawe, u mnie w szkole każdy patus, który nie potrafił usiedzieć w klasie 45 minut, bił i dokuczał innym, bluźnił czy odwalał inne rzeczy, zasłaniał się ADHD.

1

"Według Miguel Sáncheza Torre będzie miał wieloletni kontrakt w Mallorce. Powodem jest to, że klub musi zamortyzować kwotę transferu na dłuższy czas ze względu na problemy z Finansowym Fair Play."

Tam to dopiero musi być trudna sytuacja, skoro chcą amortyzować 5 milionów na jak największą liczbę lat.

8

@Sulimo Huja strzeli.

0

@Stinger_ Powiedzmy sobie szczerze, osłabianie kogokolwiek poza Realem czy Atletico, to żadne osłabianie, bo reszta zespołów jest poza jakimkolwiek zasięgiem Barcelony.
Realu nigdy nie osłabimy, bo nam nikogo nie sprzedadzą, a Atletico lubi z nami robić interesy, bo kupujemy drogo i sprzedajemy tanio.

0

@BezglutenowyPedri Czyli Barcelony też nienawidzisz? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?