0

@LeoMessiiBarcaPepa No to nie wiesz jak bardzo się mylisz :) Poza tym, trzeba było iść na studia czy coś, skoro teraz masz z tego powodu takie kompleksy.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ale wiesz, że ja mam w dupie Twoje wykształcenie? XD

To wy się go wstydzicie, skoro tak reagujecie, jak ktoś poda czyste fakty.

2

*stwierdzam fakt* - 75% ludzi z podstawowym wykształceniem zagłosowało na Nawrockiego
*ludzie z podstawowym wykształceniem, którzy zagłosowali na Nawrockiego* - "czego mnie obrażasz?"

XD

2

@Kgorecki2500 "Miejmy tylko nadzieję, że będzie odpowiednio sprawował urząd."

Czyli jak?

2

@Deathwing112 No zmieni na przykład się sytuacja Wąsika i Kamińskiego.

0

@JordiAlbion Możliwe. Albo świadczy o tym jak ludzi da się łatwo nastraszyć.

Przecież niektórzy głosowali na Nawrockiego, bo bali się, że jak Trzaskowski będzie prezydentem, to do szkoły zostanie wprowadzony przedmiot o nazwie "Nauka LBGT". XD

3

@messi33 Tak, że ludzie mają w dupie, że twój kontrkandydat ukradł mieszkanie czy brał udział w ustawkach xD

0

@PaPo No to skoro obaj by tak samo słabo rządzili, to nie wolałbyś, żeby jednak prezydentem został człowiek obyty, które zna kilka języków, niż bandyta, który ma mnóstwo brudów za uszami?

3

@4Fabregas4 Przecież sam się przyznał do zajumania mieszkania czy brania udziału w ustawkach XD

I nie gadaj mi tutaj o błędach młodości, bo w ustawkach brał udział w wieku 26 lat z żoną i synem w domu, a mieszkanie do w ostatnich latach ukradł.

1

@MsBarca "Platforma prowadziła nagonkę na niego przez całą kampanię a i tak nic poważnego nie potrafili znaleźć"

XDDDDDDDD

1

Ludzie, którzy piszą, że powołanie się na Murańskiego przegrało wybory.

Serio według was powołanie się na gangstera jest gorsze niż wystawienie gangstera w wyborach?

0

@insp1re Trzecia droga.

1

@maroon Mają, bo przychodzą te kontrole cały czas do nich.

1

@maroon No w rodzinie mojej żony mają trzy świnie akurat XD

4

@dampol "ale już za kimś spoza Popisu"

XDDD
Dokładnie. Koalicja Pisu i konfederacji, która jest podnóżkiem pisu.

0

@alone49 Na pewno wierzę w ułaskawienia, które zafunduje Nawrocki.

0

@Rewolucja123 Mieliśmy szansę pozbyć się PiSu wczoraj, powsadzać wszystkich za ich wybryki, a następnie wziąć się za PO. Dwóch na raz nie pokonasz...
Ale jak widać niektórym nie zależy i nie idą zagłosować.

0

@Rewolucja123 Migrant nie zagłosował na Trzaskowskiego, bo migranci XDDDD

3

Za 2 lata wejdzie w życie program mieszkanie +. Można zajebać mieszkanie i nie ponieść za to konsekwencji.

0

@Criss18Barca I kazał 20 tys. ludzi głosować tak, jak on chce?

1

@Criss18Barca XD
Przecież to nie Tusk wybierał.

1

@Ls0811 Mają :)

2

@A4ron Czyli powołanie się na gangstera jest gorsze niż wystawienie gangstera w wyborach? XD

8

@Ls0811 Wow. Jesteś dużym rolnikiem i ilu takich jest?
Mali rolnicy mają trzy świnie i dwie kaczki, a dofinansowania ciągną ładnie z UE.

19

@A4ron A co? Rolnicy, którzy żyją z dofinansowania od UE i głosują za prezydentem, który się od UE chce dystansować?

34

Pół roku temu nikt nie wiedział kim jest Nawrocki, od tego czasu wyszło mnóstwo afer z jego udziałem, a gość zgarnia 50% głosów xD
Beton pisowski jest niesamowity...

6

@Kgorecki2500 W piwnicy u mamy :D

0

Nawrocki to wygra...

0

@mekston I? Ban był za spam.

0

@Kamilos84 Za Harry'ego leciały bany xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?