13

@KacperVEB Mam bardzo ciekawe i interesujące życie, które nie chciałbym żeby było zaburzone przez niekompetentnego prezydenta bandytę, więc staram się przekonać znajomych czy randomowych ludzi z neta, którzy jak pelikany łykają propagandę pisu, że głos na Nawrockiego to wstyd.

28

@KacperVEB Uuuuu.
Zarzuty wobec jednego z kandydatów: alfons, złodziej, bandyta, kibol
Zarzuty wobec drugiego: powiedział "prince polo"

XD

32

@KacperVEB Widzę, że to nie Twój pierwszy głupi pomysł. Ostatnio rzuciłeś pomysłem wykupienia Trincao XD

5

ciekawe co robi Ollie w czasie pomiędzy wyścigami, pewnie jest szczęśliwy a ja rozmyślam nad sensem życia :/

1

@bezalkoholowy 1 z 10.

3

@Jakchcesz - Jaką wspólną nazwą określamy osobę, która w mediach kieruje dyskusją, a także urządzenie do przyciszania dźwięku w pianinie?
- Pedał

Tyle w temacie.

3

@Jakchcesz Wiedźmin geralt nosi kalesonyWiedźmin geralt śmierdzi bo jest cały pobrudzonyWiedźmin geralt śmierdzi każdy człowiek go unikaWiedźmin geralt jest tak słaby że już wolę grać w gothica o

1

@MateS Torres i Garcia.

1

@Jakchcesz Dani Olmo vs Girona (5. kolejka LaLigi)
Lamine Yamal vs Espanyol (36. kolejka LaLigi)
Lamine Yamal vs Inter Mediolan (pierwszy mecz w półfinale Ligi Mistrzów)

Moje głosy.

2

Ja Wam tylko przypomnę pressing Rashforda w meczu przeciwko Luton z zeszłego sezonu.

0

@RoberDzik Barcelona, Real, ManU, Milan i Liverpool.

1

@Jakchcesz "Drynisz przy otwartym" nabiera nowego znaczenia :D

1

@Rastafarnianin Kalisz? TOP.
Można śmiało pić kranówę.

2

@Jakchcesz Miałem czas na przemyślenia, dużo czasu. I doszedłem do wniosku, że moderacja nie miała racji wlepiając mi obowiązkowe wakajki.

2

@Rastafarnianin Elegancko wykop z rana przeczytany :D

0

@misterio To jest taka luźna dygresja po prostu.
Zgadzam się przecież (chyba jak każdy), że polscy politycy to dno i martwią się jedynie o swoje kieszenie. Co do innych krajów, to nie mam pojęcia, bo po prostu mam gdzieś zagranicznych polityków.

4

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

8

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub96 Dałem cytat, więc widać, że słowa nie są moje.

Poza tym, kilkukrotnie linkowałem wykop, ale ktoś zgłaszał moje komentarze i moderacja je usuwała XD

9

@Starrk " Każdy jara się Japonia tylko tam jest przesada w drugą stronę. Presja społeczna jest tak silna, że ludzie robią po 12 godzin i jest nawet określenie na mężczyzn śpiących w miejscach publicznych z przemęczenia. Fajnie sobie wybierać pojedyncze sytuacje, ale tam nie jest tak różowo jak w anime xd"

"W Japonii jest dobrze jako turysta lub student, bo praca w japońskich firmach to dramat. 10h pracy + 2h darmowych nadgodzin, hierarchia w pracy, chodzenie na obowiązkowe picie z szefem po 12h. Co im po pieniądzach jak nie mają kiedy ich wydać, bo średnio biorą 12 dni urlopu w roku. Sam jestem fanem anime, ale wiem jak wygląda rzeczywistość ( ͡° ʖ̯ ͡°)"

0

@luna666moon Wydaje mi się, że Deco. On lubi przeprowadzać transfery po znajomości.

7

@GTBTP " Kidawa, to dobrze wykształcona, posiadająca doświadczenie polityczne
osoba, w tych kwestiach niczym nie ustępuje Trzaskowskiemu".

Proszę Cię. Może i Kidawa jest wykształcona i doświadczona, ale zupełnie nie potrafi tego wykorzystać. Przecież ona nie posiada(ła) podstawowej wiedzy z zakresu ekonomii, polityki czy świata. Słuchając ją, czułem się jakbym słuchał wujka przy niedzielnym stole, który nie ogarnia świata.

0

@Eklerek No żołądek to on ma ze stali, chociaż ostatnio jednak zatrucie go złapało :D

2

@Jakchcesz No oczywiście, że to jest rasizm XD
Wyobraź sobie sytuację, gdzie w Polsce ktoś od ciapatego/czarnego woła więcej za jakiś towar czy usługę. Przecież Biejat z Żukowską nie dałyby spokoju.

1

@Eklerek Trafiłem na jego kanał całkiem niedawno i bardzo mi się spodobał. Pokazuje on taką prawdziwą stronę krajów, które zwiedza. Nie skupia się tylko na celu, ale pokazuje całą podróż. Jak jedzie stopem, autobusem, pociągiem, próbuje kupić jakiś materiał do naprawy materaca. Bardzo mi się podoba to, że jego filmy mogą być takim mini poradnikiem jak radzić sobie w obcym kraju.

0

@MsBarca O wiele bardziej wolałbym Nico.

8

Jest taki kanał na YT - JAK TO DALEKO, i ziomek, który prowadzi ten kanał, podróżuje sobie aktualnie po Afryce. Często pada on tam ofiarą rasizmu i lokalsi za usługi czy produkty wołają od niego czasem nawet kilkadziesiąt razy więcej niż od czarnych. Ziomek śmieje się, że jest to "specjalna cena dla mnie". Kojarzy mi się to z Barceloną, która też ma chyba specjalny cennik w innych klubach. No jakoś nie wyobrażam sobie, żeby Liverpool zawołał od innego klubu 80 milionów za 29-letniego skrzydłowego, który w tym sezonie radzi sobie średnio.

0

@LOPEZ16 Już pisałem komuś, że w tym sezonie Gakpo wygląda lepiej od Diaza, ale ani on, ani kolumbijczyk nie są warci tych 70 milionów.

0

@LOPEZ16 Tylko, że on gra na prawej stronie, a Diaz na lewej. Poza tym, wyróżniał to się on w pierwszej części sezonu, a teraz w lidze gra słabo, tak jak cały Tottenham.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?