4

@AlphaNumeric Za darmo to bardzo fajna opcja.

0

@MessiSuarezNeymar Dokładnie.
Chociaż Hołownia już oddał swoje poparcie Trzaskowskiemu, a na Biejat głosowała głównie skrajna lewica, która za nic nie pójdzie oddać głosu na Nawrockiego.

2

@GeneralXavi Masz ponad 30% ludzi, którzy nie poszli na wybory.
To nie jest tak, że ci wszyscy, którzy oddali głos na Mentzena lub Brauna, to teraz zagłosują na Nawrockiego. Pewnie większość tak zrobi, ale nie wszyscy.

7

@MesQueUnClub96 Ty to miałeś konto usuwać...
Nie spełniasz swoich obietnic, tak samo jak politycy. A na nich ja zawsze pluję.

5

@KamQiX Nie ma takiego państwa jak Izrael.

11

Karol Narocki wygrał w USA.
Rafał Trzaskowski wygrał w Rosji i Białorusi.

Którą drogą chcemy iść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@NeroTFP1 Ale dlaczego babuleńa ma decydować co jest dobre dla jej wnuków, a co nie?
Poza tym, po elektoracie 60+ widać, że nie kierują się raczej tym, co dobre dla państwa.

0

@Jakchcesz Taki beton trafi beton jest wszędzie.
Nadal uważam, że elektorat pisu i po to jest najtwardszy beton.

17

@Comentateiro Po pierwsze, nie jestem konserwatystą.
Po drugie, jakie ci się posulaty podobały, jak Trzaskowski zmienia co chwila poglądy.
Po trzecie, z nienawiści skierowanej w prawicową stronę. Nie dość, że nienawidzisz prawicowych i centralnoprawicowych polityków, to jeszcze nienawidzisz ich wyborców i wszystkich obrażasz.

Dupę wyżej masz niż srasz. Jesteś idealnym odbiciem betonowego elektoratu pisu, zwykłym moherem, który drze japę "TYLKO NIE PRAWICA".

21

@Comentateiro A skąd ty możesz wiedzieć, co kierowało ludźmi, którzy oddali swój głos na Nawrockiego lub Brauna?
To, że ty głosujesz z nienawiści, to nie znaczy, że tak robi każdy.

0

@Romario87 Nico Williams lub, jeśli nie uda się zakontraktować Nico, Rashford.

1

@FCB24 Simon byłby extra wzmocnieniem, ale jest raczej nie do wyjęcia.
Joan Garcia z Espanyolu lub Lucas Chevalier z Lille to są dwie najfajniejsze opcje jak dla mnie.

0

@MOLESTA Ostatnie mecze Bilbao przeciwko Barcelonie:
5 celnych 0 goli
2 celne 1 gol
2 celne 0 goli
7 celnych 2 gole
3 celne 0 goli

4

@VamosRakieta Bądź już cicho Ty antydemokrato, rasisto, homofobie i mizoginie.

2

@Irmscher10 Jakie to były te kluczowe ustawy?

1

Dane z exit poll dotyczące głosów seniorów (60 +)

1. Narocki 44,8%
2. Trzaskowski 42,6%
...
3. Grzegorz Braun 2,9%

Czy serio starzy ludzie nie widzą niczego innego poza popisem?

0

Trochę lipa, że żadna TV nie wykupiła praw do finału Pucharu Anglii...

0

@Eklerek Widzę, że się nie dogadamy XD

Podsumuję Ci, co mam na myśli i na tym skończmy, bo zaraz się zawijam do domu i będzie weekendzik, a w weekendy nie zaglądam tutaj :D

Nie podoba mi się narracja - "Jeśli Dembele strzeli gola w meczu, to wygra, a jak nie strzeli gola, to nie wygra ZP". Sam napisałeś, że to jest długa droga, więc oceniajmy całą drogę, weźmy pod uwagę mnóstwo aspektów (w końcu od tego są eksperci), a nie patrzmy tylko na jedną statystykę w jednym meczu sezonu.
I nie pisz mi nic o obiektywności, bo akurat ja się zawsze staram być obiektywny, czasami aż za bardzo.

18

@macio_944 Wyrazy współczucia. Trzymaj się chłopie.

0

@Eklerek Porównywalnie dobre sezony pod względem liczb.
A co może decydować? Wiele czynników.
1. Liczby
2. Rekordy indywidualne
3. Liga, w której się gra
4. Sukcesy drużynowe
5. Wpływ na grę drużyny
6. Czy zawodnik był kluczowy w trudnych momentach
7. Czy zawodnik potrafił w pojedynkę odwrócić losy meczu
8. Regularność (forma)

I wiele, wiele innych.
Nie umniejszam Dembele i ten post nie miał tego na celu. Chodzi mi o to, że nagroda jest przyznawana za cały sezon i jest tylko różnych aspektów, które można wziąć pod uwagę, że to dla mnie bez sensu, że o wszystkim decyduje jeden mecz.

0

@Eklerek Ale w którym momencie Ci bzdury opowiedziałem, bo nie rozumiem? XD

0

@mekston Wiem, że tak jest często i uważam, że to jest bez sensu albo ma bardzo mało sensu.
Słaba dyspozycja jednego dnia lub jeden nieudany strzał Twojego kolegi z drużyny może Ci odebrać nagrodę, na którą pracowałeś cały sezon.

1

@ZwyklyCuler48 Ale to masz jeszcze mnóstwo czasu, żeby zrobić transfery z klubu i podziałać coś z budżetem płacowym.

8

W sumie to bez sensu, że o najważniejszej indywidualnej nagrodzie, czyli ZP, może zadecydować jeden mecz - w tym przypadku finał LM.
Nie oglądałem regularnie PSG, ale w meczach, które widziałem, to o wiele większe wrażenie robili na mnie Kvara czy Doue.

9

@Kgorecki2500 Jak ja nie trawię tej baby.
Gdyby nie polityka i wciskanie lewicowej propagandy, to byłaby nikim.

0

@Siedlec666 Ait-Nouri mega ciekawy zawodnik, bardzo ofensywne usposobienie jak na obrońcę.

0

@Damiain Kogo proponujesz Damianie? Takie realne opcje na nadchodzące okienko.

2

@SeWo77 "Barcelona przyznała kibicce, która zyskała sławę podczas meczu z Real Sociedad, karnet na cały sezon, umożliwiający darmowe uczestnictwo we wszystkich meczach Barcelony w tym sezonie".

Nie wiem czy prawda.

0

@FCB_dimiC Eeee tam, ludzie rozumieją wszystko na swój sposób.
Kiedyś też zostałem oskarżony, że walnąłem się w liczbie trypletów Barcelony, a mi chodziło o liczbę zwycięstw wygranych meczów Barcelony z Bayernem.

2

@Danny Gaucho No mi się wydaje, że kolega się pyta o to czy Barcelona i Real Madryt rozgrywają swoje mecze w niedzielę o tej samej godzinie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?