82

Mój kolega o homoseksualnej orientacji wybiera się na city break do Madrytu. Znacie jakieś gejowskie kluby w tym mieście poza Realem Madryt?

0

@macio_944 "Tak, bardzo podrasowany, filmowy zrzut ekranu modelu postaci, który w grze nie będzie tak wyglądał… W porównaniu do surowego nagrania z gry przedstawiającego model postaci drugoplanowej rodem z ery PS3."

0

@pt9 Nie wiem teraz konkretnie, o której sytuacji mówisz.
Jeśli był faul w walce o piłkę, to nie powinno być karnego, bo dajesz podwójną korzyść.
Jeśli był to faul bez walki o piłkę lub brutalny, agresywny faul, to rzut karny.


W sumie nie da się stworzyć przepisów, które w 100% będą rozwiązaniem wszystkich boiskowych sytuacji. Takie przepisy musiałyby mieć tysiące stron. Dlatego dużo pozostawia się interpretacjom sędziów.

0

@pt9 Tu się wszystko rozchodzi o to czy Tchouameni wpłynął na strzał Raphinhi.
Jeśli uznasz, że tak, to rzut karny. Jeśli uznasz, że nie, to nie ma rzutu karnego.
Na moje to ewidentne pudło Raphinhi i nawet gdyby nie było tam Tchou, to i tak by spudłował.

0

@michal26 Na moje ten kontakt mu nie utrudnił strzału.

W przypadku, gdzie byś tutaj pokazał karnego, to dajesz drużynie atakującej podwójną korzyść - możliwość oddania strzału i karnego.

2

@michal26 Nie no, bez przesady.
Gdzie tam ten kontakt miał wpływ na strzał. Nawet Raphinha nie miał pretensji, bo to on po prostu zwalił ten strzał.

EDIT: Widzę, że jednak miał pretensje xD

1

@DeXt3rVeB Kwestia polityki. Kiedyś kibice Espanyolu popierali Franco, a potem kibicowanie przechodziło z pokolenia na pokolenie.

1

@betonito Mi się podoba Chevalier.

0

@Krzysztof1987 Nie masz racji. Chcesz to mogę Ci zaraz dać cytaty z przepisów.

1

Taki Mbappe ładnie by u nas siedział na tej lewej.

8

@buglikos A ja się założę, że nie.

3

@FCB24 Jak identyczna? Tam się piłka tylko odbiła od obrońcy, a to nie kasuje spalonego.

4

@July_6_BcN No jak paniusia je tylko ołen bejk prosto z pieca, to co się dziwić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lithotripter Lejsiki takie normalne kosztują w granicach 7-10 złotych chyba.

0

@Swistus172 Messiemu, Cristiano Ronaldo i Neymarowi kończą się kontrakty teraz.

1

@July_6_BcN "teraz za dychę nie kupisz nawet przysłowiowej paczki chipsów"
No bez przesady, bo właśnie za 10 zł kupisz sobie chipsy. Co innego, że jeszcze 2-3 lata temu kosztowały one 5 złotych.

1

@AlexDark00 Co sądzisz o tym, że Barcelona bez Lewandowskiego nie zwalnia i dalej nawala mnóstwo bramek?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kanver_ No przy Tchouamenim się walnęli (według mnie), ale pewnie niejeden sędzia by podtrzymał decyzję.
A co do akcji z Yamalem, to ja na powtórkach stempla nie widzę. Możesz mi podesłać jakiś link jak masz.

0

@kanver_ Jaka konsekwencja?
Przecież przepisy dotyczące zagrania ręką są zagmatwane. Każdą akcję trzeba rozpatrywać oddzielnie.

0

@kanver_ - gola strzelonego przez Real po faulu na Yamalu
- anulowania gola Fermina, gdzie ręka nagle znów stała się przewinieniem

Tutaj dla mnie prawidłowe decyzje.

Co do faulu Tchoumaniego, to nie ma w przepisach czegoś takiego jak "faul taktyczny". Tutaj powinno być wykluczenie za przerwanie realnej szansy na zdobycie gola.

0

Niestety, z powodu zagmatwanych przepisów dotyczących zagrania piłki ręką, będą się zdarzać sytuacje niezrozumiałe dla kibiców.
Jednak w przypadku, gdy zdobywca gola zagra piłkę ręką – nawet przypadkowo – bramka ZAWSZE powinna zostać anulowana. Nawet jeśli był to naturalny ruch, który nie zostałby odgwizdany w środku boiska, przy bramce należy go uznać za przewinienie.
Podsumowując: jeśli gol został zdobyty po zagraniu ręką – niezależnie od intencji czy naturalności ruchu – zgodnie z przepisami nie powinien zostać uznany.

Według mnie sędzia i tak popełnił dwa wielbłądy. Największy błąd, to brak wykluczenia dla Tchoumaniego (chyba to on powalał Torresa) za przerwanie realnej szansy na zdobycie gola, a drugi (bardziej podlegający dyskusji), to brak karnego po zagraniu piłki ręką przez Tchoumaniego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

To jest czerwona

2

Młody jest, błędy będą mu się przytrafiać. Niech tylko wnioski z nich wyciąga.

1

@Rewolucja123 Tak doić, jak Messi nas "doił"?

5

Ten ojciec Yamala jest żenujący. Młody ma więcej oleju w głowie niż jego stary, mam nadzieję, że będzie się od niego odsuwał.

1

@Messibestplayerintheworld Dlatego to jest jego 11, a nie Twoja xD
Też bym dał Cubarsiego, ale nie dziwi mnie, że ktoś może mieć inną opinię.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 Co kieruje ludźmi, którzy wymyślają sobie życie i trollują w necie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?