0

@wojtekjoe Nie, bo nie interesują mnie te samochodziki :D W życiu ani jednego wyścigi nie widziałem.

0

@Bogan Ja już byłem odporny i spłynęło jak po kaczce, zwłaszcza, że te covidowe mecze bez kibiców nie jarały już tak samo.

1

@MesQueUnClub_87 Znany z reklam kawy Nespresso.

0

@Gaucho Szczęść Boże! ~ Grzegorz Braun

0

@Stinger_ Po porażce z Liverpoolem coś we mnie pękło i po tym wydarzeniu uodporniłem się już na kolejne kompromitacje :D

33

Masakra, że to już minęło 10 lat od ostatniego finału Barcelony w LM.
Pamiętam, że byłem święcie przekonany, dałbym sobie rękę uciąć, że to Barcelona będzie pierwszym zespołem, który obroni tytuł LM.
I bym teraz nie miał ręki :(

2

@Jakchcesz Dobra, dobra mordeczko. W pierwszym meczu jednak na geniusz Yamala musieliśmy poczekać, żeby coś się zaczęło dziać.
Ale ogólnie, to tak, zgadzam się, że na pewno nie jesteśmy już uzależnieni od jednego piłkarza, jak to miało miejsce w przypadku Messiego.

0

@Danny Gaucho Tak, o jedynce.
Kupiłem sobie edycję legendarną, bo kumpel mi mega polecał, pograłem ze 3 godziny w jedynkę i na razie się mocno odbiłem.

0

Myślałem, że Gothic to najbardziej drewniana gra (kocham Gothica), dopóki nie zagrałem w Mass Effecta. Ale ta gra się źle zestarzała.

0

@Ojciec5tkidzieci #Ćwiąkała

0

@Pedri16Future Nie chodzi mi wielką rotację, ale o szybsze zmiany.
Na przykład w meczu z Sociedad wygrywaliśmy 4:0 w 60 minucie. Kounde grał do końca.

10

@szela1899 Sławomir Mentzen to kibic FC Barcelony, nawet na tej stronie był z nim wywiad.
Czyli zachęcasz do głosowania na Sławka?

0

@Pedri16Future "czy Barca nie ryzykująca kontuzji piłkarzy"

Akurat jeśli miałbym jakiś zarzut wobec Flicka, to brak rotacji przy wygranych meczach. Sporo było takich spotkań, gdzie mieliśmy już praktycznie wygrany mecz, a Flick i tak czekał ze zmianami i taki Yamal czy Kounde grali do końca. Niestety paliwo u Żula się wyczerpało.

0

@culedawid Oni mają Bradleya.

3

@Rhaan No zobaczymy jaką weźmie premię za podpis i jaką pensję mu zaoferuje Real.
Natomiast nie rozumiem w ogóle tego hejtu na TAA tutaj. Gdyby przychodził do Barcy, to pewnie sikalibyście ze szczęścia, a tutaj jest narracja jakby Real sobie strzelał w kolano tym ruchem.
@Katalończyk 99 A Bellingham był najlepszym zawodnikiem w Bundeslidze i teraz też gra zajebiście XD

0

@mientusek1407 No w sumie tak.
W Liverpoolu wyglądał kiepsko, był podstawowym zawodnikiem, bo nie miał konkurencji. W sumie to jest zawodnik na poziomie Valladoid.

5

@Katalończyk 99 Obrońca grający od X lat w jednym z najlepszych zespołów, wartość według Transfermarkt to 75 mln, przychodzi za darmo.
No proszę Cię, na papierze to doskonały transfer.

0

@CLS63AMG Jak to nie? Yamal gra na prawej i Trent też gra na prawej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@KobeFR Czemu z deszczu pod rynnę?
Przychodzi do nich jeden z najbardziej docenianych bocznych obrońców ostatnich lat. I to jeszcze (teoretycznie) za darmo. Marketingowo też na tym dobrze wyjdą.
To prawda, że TAA ma problemu z bronieniem, ale popatrz na przykład na aktualną tabelę PL. Tylko Arsenal stracił mniej goli niż Liverpool.
Trent to mega wzmocnienie pod względem ofensywnym. Doskonałe wrzutki, wykonywanie stałych fragmentów, szybkość, no i strzały z dystansu.
Ostatnio ma problemy z kontuzjami i to właśnie tutaj jest pole do zamartwiania się.

0

@PatrykBarca Droższa i to o dużo. Newcastle ma pieniądze przecież, oni nikogo nie muszą sprzedawać.
Dlatego też Gyokeres za 70 milionów wydaje mi się jedyną sensowną opcją do zastąpienia Lewandowskiego. Jak my go nie kupimy, to na 100% zrobi to Arsenal.

1

@MesQueUnClub_87 Liga portugalska nie jest wcale taka słaba. Z drugiej strony, mało było chyba napastników z tej ligi, którzy po transferze do top 5 odnosili wielkie sukcesy.
W sumie jakie są alternatywy? Alvarez? Transfer nierealny.

0

@Rastafarnianin Kalisz to beton pisu. Czemu się wyłamujesz nicponiu?

1

Viktor Gyokeres za 70 melonków do Barcy. Ależ by było fajnie.

2

@Nazio_87 Trynkiewicz tam siedział.

8

Konklawe w 1958 roku - Barcelona wygrywa z Realem Madryt 4:0
Konklawe w 1978 roku - Barcelona wygrywa z Las Palmas 4:0
Konklawe w 2013 roku - Barcelona wygrywa z Milanem 4:0

Rozpoczęcie konklawe zaplanowane jest na 7 maja (środa). Szkoda, że nie gramy w środę.

9

@malicinho Obecna Barcelona pokazała już wielokrotnie, że nie straszne jej odrabianie jedno- czy dwubramkowej straty.
Kluczem do sukcesu będzie skuteczność według mnie.

1

@Szymemdymek *kiedy lejesz wodę na klasówce z polskiego*

0

Tak się kończą rotację. Odpadniemy z LM i nie wygramy LL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Gareth Bale:
"Podczas mojej kariery był moment, który zmienił sposób w jaki zacząłem postrzegać rywalizację. Kiedy zmagałem się z chroniczną kontuzją mięśnia, która gnębiła mnie przez całą karierę, otrzymałem nieoczekiwaną wiadomość od trenera fitness Realu Madryt. Powiedział:
"Leo Messi pyta o Twój stan i chce pomóc."
"Co stało się potem? Osobista rozmowa z prywatnym lekarzem Messiego, oferująca mi przetestowany protokół leczenia i takie same ćwiczenia rehabilitacyjne jakie Messi stosował w 2013 roku. Polecił również specjalistyczną klinikę w Barcelonie, która leczy wielu piłkarzy najwyższego szczebla."
"Ten moment nauczył mnie, że prawdziwy profesjonalizm wykracza poza zespoły i barwy. Wielkość mierzy się tym, co oferujesz innym – nawet swoim rywalom. Gdy wielu postrzega rywalizację Realu Madryt - Barcelona jako wojnę, Messi przypomniał nam, że piłka nożna to piękna gra."

via FB

0

Coś w ogóle było słychać odnośnie przedłużenia kontraktu Yamala? Obecny jest chyba do 2026 roku, bo na dłużej nie można było podpisać z niepełnoletnim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?