2

@MesQueUnClub96 Co kieruje ludźmi, którzy wymyślają sobie życie i trollują w necie?

5

Lubię tych gości xD


5

Inter Mediolan w obecnej edycji Ligi Mistrzów przegrywał… tylko przez 10 minut!

6 minut w meczu z Barceloną – od gola Raphinhi w 87. minucie do trafienia Acerbiego w 90+3.
4 minuty w starciu z Bayerem Leverkusen – od bramki Mukiele w 90. minucie do końcowego gwizdka.

0

@norbi77 W Bundeslidze 2 ze względu na kontuzję i 1 przez kartki.

0

@Comentateiro Przecież nawet na plakatach masz "Popierany przez Prawo i Sprawiedliwość".
Już teraz możesz sobie sam odpowiedzieć na pytanie.

1

@dzrpn Weź tylko bluzę do plecaka na mecz.
Nie wykupuj miejsca, odpraw się online.

1

@MesQueUnClub_87 No to tak, ale dalej nie wiem o kim gada Gavi XD
Jakiś spisek przeciwko Barcelonie chyba jest czy coś.

2

Gavi: Nie chcieli, żebyśmy dotarli do tego finału, ponieważ przy tym sezonie, jaki mieliśmy, byli obs*ani.

Kto był obsrany i dlaczego niby?

0

@Toretto Nie no, wybiłby na luzie tę piłkę.
Wygląda jakby myślał, że Dumfries już jej nie sięgnie i sobie pójdzie do przodu.

0

@escarabajo Przecież to zależy od człowieka.
Ja tylko wyraziłem swoją opinię, że takie wydarzenia o wiele lepiej ogląda się w TV.

16

@Toretto Masakryczny brak doświadczenia po golu Raphinhi.
Martin to powinien piłkę wywalić w buraki, a nie próbować ją opanowywać...

16

@BorzyKrzys Stać w tłumie przez cały dzień i nic nie widzieć.
Extra.

3

@LOPEZ16 Też tego nie kumam.
Na boisku jest milion kamer, a piłkarze i tak odwalają takie akcje lub symulują. Powinno to być piętnowane.

16

@Rastafarnianin No i plus oczywiście zmiana poglądów co wywiad :D

EDIT: Jeszcze mnie mega martwi dofinansowanie jego kampanii przez deweloperuchów. Na bank przyklepie kolejny program typu "Mieszkanie na start".

0

@clyde Tak i tylko na komedie.

2

Jutro jakie meczycho się szykuje w portugalskiej: Benfica - Sporting.
Obie ekipy mają po 78 punktów, a do końca zostały 2 kolejki. Wychodzi na to, że jutro mecz o majstra grają.

20

@Irmscher10 Tutaj się nie lubi Trzaskowskiego? XD
Toć tutaj znajdziesz jednostki, które by za nim w ogień skoczyły.

1

@Arden No właśnie o to mu nie chodziło :D A jak chodziło, to źle to wyjaśnił.

1

@Kgorecki2500 Ja od początku grudnia dwie gry przeszedłem tylko :(

7

@Sulimo Zamiast tego, to będziemy go utrzymywać i pewnie za 20 lat wyjdzie za dobre sprawowanie.

0

@Encore Eleganckie skiety.

0

@lajcior szymi szymi jaj szymi jaj szymi jaaa drank słalalala

3

@Herato Azpilicueta

1

@clyde On jest złapany, a ja się udzielam.

0

@clyde Ciekawe jaki ma nick na LR.

2

@michal26 Widać zabory.

3

@mmaciass WSJP - Wielki słownik języka polskiego
"wydzielony teren wraz z zabudowaniami, należący do szkoły wyższej "

Jak byłem studentem (6 lat temu), to normalnie mówiło się kampus.

0

@insp1re Jak przez Real? XD
Przecież od dawien dawna wiadomo, że ZP to głównie konkurs popularności i trofeów zespołowych.

0

@BORO_12 No okej, okej. Ja tylko mówię, że widziałem trochę jego meczów w ManU i Aston Villi i podoba mi się on jak gra na lewej stronie. Z braku laku może zagrać jako "9", ale traci on tam mnóstwo swoich atutów.

0

@BORO_12 Niby obskoczy wszystkie pozycje, ale i tak najlepiej wygląda na LS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?