Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi33 Tak. W ostatnich dwóch kolejkach wszystkie mecze rozgrywane są równolegle.
0
@SelloutCrowd A Sommer za co?
0
Eman Kospo i Fode Diallo?
@ViscaBarca123 opinie?
5
Niemiec i jego pierwsze chwile na emigracji.
https://zapodaj.net/plik-RNkYTxgN8f
0
@reloaded Raphinhi już odbiła.
1
@VinDiesel Akurat jak mam gdzieś, co mówią kibice innych zespołów i za bardzo tego nie śledzę, ale punkt pierwszy: "Wygraliśmy tylko dzięki Realowi bo im się nie chciało, jakby im się chciało to by na luzie obronili majstra", sobie wymyśliłeś xD
Przecież co ja widzę czy to na FB, LR, czy po znajomych, którzy kibicują Realowi, to oni wiedzą, że są słabi w tym sezonie. Niby dlaczego chcą zwolnienia Ancolettiego?
0
@Sulimo I warto było się tak stresować? XD
1
@Jakchcesz Jak ja nawet nie wiem gdzie leży miasto Espanyol.
4
@Jakchcesz Drużynie z miasta Barcelona.
1
@Kgorecki2500 Kolejny sędzia, który jest przepychany, bo rodzina lub znajomości. 90% sędziów zachodzi wysoko przez koneksje, a potem dziwota, że słabe sędziowanie.
0
@Chucky https://allegro.pl/oferta/lornetka-delta-optical-voyager-ii-10x50-17110676021?utm_medium=product-carousel&utm_campaign=product-listing&utm_content=%2Flisting%3Fstring%3Dlornetka%2520delta%2520optical
Mam i polecam.
7
@Wojciech123 Wypłać hajs i zacznij nowe życie gdzieś w Ameryce Środkowej.
1
@LambiPL Ludzie często nie chodzą na wybory, bo im się nie chce, nie czują takiej potrzeby, myślą, że ich głos nic nie znaczy.
Jeśli już człowiek pójdzie i odda nieważny głos, to jednak jakaś tam lampka się zapala.
1
@LambiPL Jest to wyraz protestu i niezadowolenia.
0
@ProMILs Akurat Sevilla to nie ma czym za bardzo postraszyć.
0
@IAmLegend Nie ma za co :) Pamiętaj, że głos na Trzaskowskiego to głos na Rosję.
1
@Sulimo Ostatnim krokiem był niedzielny Klasyk.
9
Zupełnie nie rozumiem tych obaw dotyczących mistrzostwa, które się tutaj od wczoraj pojawiają. Majster został już przyklepany w niedzielę. Nie ma szans, żeby Barcelona nie została mistrzem Hiszpanii. Nie ta drużna, nie z tym trenerem.
8
@IAmLegend Najbardziej: Rafał Trzaskowski
Najmniej: Grzegorz Braun
1
@Tuc Jak on 6 kontaktów z piłką w polu karnym przeciwnika zaliczy to będzie dobrze :D
2
@BobSwagger Udzieliłem Ci odpowiedzi na pytanie. I grzeczniej misiu kolorowy, bo zaraz zgłoszę twój komentarz i znowu polecisz.
0
@BobSwagger Ty się mnie pytasz? XD Nawet nie wiem co napisałeś.
1
@BorzyKrzys Ty wczoraj pisałeś, że nie rozumiesz fenomenu Forresta Gumpa. Nie znasz się :D
0
Nie polecam serialu Biały Lotos. Nudny jak flaki z olejem. Jeśli wasza druga połówka was będzie namawiała, to się nie dajcie. Muzyka + ładne widoczki to jedyne plusy tego serialu.
3
@ArcziArtt No trzeba kupić XD
4
@BobSwagger Bo według interpretacji moderatora, naruszał regulamin.
1
@Jakchcesz Ja mam tak tylko w przypadku Lewicy. Nie mogę zdzierżyć tej partii :D
4
@Jakchcesz Mi się podoba jego podejście co do deweloperów i to, jak ostatnio zaorał Mentzena.
Niestety nie ma szans, żebym kiedykolwiek oddał na niego głos, jeśli nie zmieni partii oczywiście.
2
@Gaucho Ziomek zajebiście wyglądał w Bournemouth. Do tego 1,97 m, a jest mega zwrotny.
0
Ależ Ajax sobie przewalił majstra.
Mieli 9 punktów przewagi nad drugim PSV przy 5 meczach do końca sezonu. Ostatnie 4 mecze to 2 remisy i 2 porażki, co przy zwycięstwach PSV zepchnęło ich na drugi miejsce.