0

@LOPEZ16 Tylko, że on gra na prawej stronie, a Diaz na lewej. Poza tym, wyróżniał to się on w pierwszej części sezonu, a teraz w lidze gra słabo, tak jak cały Tottenham.

5

@Kgorecki2500 Czemu dziwny? Co jest dziwnego w trollach, którzy żyją wymyślonym życiem?

0

@July_6_BcN No, ale te 20 lat temu na pewno zarabiałabyś dużo mniej. Pewnie gorzej niż te 3 razy mniej.

0

@bartekvisca Idź do Biedronki, to zapłacisz 6 zł za taki sam zestaw ;)

0

Czy mieszka ktoś z Was w bloku na parterze? Jak wrażenia?

9

@MesQueUnClub96 A potem te marsze blokował.

1

@Przemek2323 Tamci kradli i nic nie dawali, a ci kradną, ale przynajmniej dają.

1

@lucca87 Oczywiście, że to nie jest placek, ale w tym sezonie gra mega średnio. Gakpo o wiele lepiej wygląda. Za 30 milionów, to można byłoby pomyśleć. Nie fundujmy Liverpoolowi Wirtza. Wystarczy, że już im daliśmy mnóstwo hajsu z Coutinho.

0

@A4ron Tak. Jeśli PSG wygra finał, ale Dembele nie zagra dobrego meczu, a Hiszpania wygra Ligę Narodów, to moim zdaniem Yamal zgarnie ZP.

0

@lucca87 80 mln?
Nie no, tyle to nie.

2

@Wizz777 Sory, nie mogę wyświetlać odpowiedzi i nie wiem co napisałeś. Coś przestało działać.

0

@Wizz777 Ej użytkownicy, widzicie co ziomek napisał? Mi się pokazał pusty post, żadnej treści. Ziomek ma chyba jakiś problem z funkcjonowaniem komentarzy.

0

@mientusek1407 Arsenal.

2

@JoeBlack Z tego, co czytałem, to Simion nie brał udziału w debatach. Jego kontrkandydat mówił do pustego stanowiska, a sam Simion w tym czasie odwiedzał Polskę.

1

@pt9 Tracimy mnóstwo goli, bo taki jest nasz styl i gramy ryzykowanie. Podstawowa linia obrony Balde - Inigo - Cubarsi - Kounde, to jeszcze fajnie wyglądała i funkcjonowała w miarę dobrze, ale wystarczyły drobne rotacje i zaczynały się wylewy w obronie.

16

@baarcelona No może po to, żeby w półfinale LM nie wprowadzać na boisko kontuzjowanego 38-letniego Lewandowskiego albo żeby nasza linia obrony nie składała się ze Stevena Gerrarda Astona Martina - powracającego po kontuzji Christensena - parodysty Araujo - niedoświadczonego Forta.

0

@Encore Ten co pomylił Brauna z Mentzenem?

0

@Cyzix Casemiro wygrał 7/7 finałów europejskich rozgrywek :D Jestem za Tottkami, ale czuję, że Brazol przyniesie szczęście ManU.

1

@Kgorecki2500 Miasto Mentzena i Brauna :D
Ja też tu mieszkam.

16

Można Nawrockiego nie lubić, uważać, że to dzban, sutener, oszustw, cwaniak i złodziej. Można też mu zarzucić, że nie ma żadnego doświadczenia i nie nadaje się do reprezentowania kogokolwiek

2

@Danny Gaucho ( ͡° ͜ʖ ͡°)_╭∩╮

0

Deco pewnie chce tutaj Diaza po znajomościach. Tak samo było z Raphinhą.

1

@maroon Pewnie za darmo to już nie jest prostytucja.

37

Szwecja zakazuje OnlyFans

Szwedzki parlament uchwalił nowe prawo, które zakazuje zakupu płatnych treści seksualnych online. Obejmuje ono m.in. pokazy na żywo z kamerek internetowych, czaty erotyczne oraz subskrypcje na platformach takich jak OnlyFans.
Nowe regulacje prawne, będące częścią szerszej strategii przeciwdziałania prostytucji, klasyfikują tego typu działalność jako formę wykorzystywania seksualnego. Warto zaznaczyć, że odpowiedzialność karna będzie spoczywała na osoby, które chcą pozyskać tego typu treści. Twórcy nie będą ścigani przez wymiar sprawiedliwości.

https://www.svd.se/a/8qAv8r/porrtjansten-onlyfans-vill-ha-mote-med-justitieminister-gunnar-strommer-m

via Dominik Serwacki – założyciel i redaktor Pigułki Świata

Ależ Szwecja mi zaimponowała.

0

@norbi77 No bo Ukraina jest uparta i nie chce ziemi oddać.

0

@AlphaNumeric Akurat to jest adekwatna cena.

0

@Hosh @clyde @chosenone To nie wiedziałem. Ciekawe czemu tak to wygląda.

2

@clyde Ale wy możecie przecież podwiązać jajowody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?