Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Mobbing, nieładnie.
4
@Alex1995 Spięta jak plandeka na żuku.
0
@kuz Dziwi mnie tylko, że za Stranda Larsena oferowali maksymalnie 55 milionów, jak Norweg jest według mnie lepszym piłkarzem.
0
@Filipem Nie potrafi poradzić sobie z tym, że już nie jest najlepsza.
2
@NeroTFP1 Przecież to wszystko zostało zaplanowane przez Lewego i Grosika, żeby pozbyć się Probierza.
14
@Filipem Słaby mental.
2
@ranger3120 Zalando, ale nie te normalne, tylko Lounge - Zalando Lounge.
0
@mekston Oczywiście, że źle robią, ale takie kroki, jak sprzedaż Fermina za kilkadziesiąt milionów, powinno podejmować się przynajmniej miesiąc wcześniej, a nie w praktycznie ostatni dzień okienka.
1
@Transu96 Panic mode.
0
@mekston Po co Ci zasada 1:1 dnia 29.08.2025?
Kto nie jest zarejestrowany? Steven Gerard? Bernal? Na początku sezonu możemy sobie bez nich poradzić.
Dług można też spłacić pieniędzmi, które otrzyma się z rozgrywek sportowych. Żeby do tego doszło, to musimy wygrywać. A żeby to robić, to musimy mieć jak najszerszą (na nasze możliwości) kadrę.
0
@mekston Więc poczekajmy, aż inny klub też będzie miał taki nóż na gardle :)
0
Stuttgart sprzedaje Woltemade za 90 milionów (Newcastle miało nóż na gardle, bo Isak nie chce grać, a Wolves odrzucili ofertę za Stranda Larsena), a ludzie tutaj chcieli pozbyć się Fermina za 65 milionów.
Fermin jest bardziej wartościowym zawodnikiem od Niemca.
9
@Kessie 49 PLN mocno przesadzona cena za brak reklam.
2
@macio_944 Może odrobinę, ale jestem przekonany, że znaczna większość tych wyświetleń jest wygenerowana przez fanów Messiego.
3
@macio_944 Ludzi interesuje Messi, a nie Inter Miami.
0
@macio_944 My czasami chyba nie doceniamy Interu Miami i tego jakie zainteresowanie generuje.
To chyba sarkastycznie, co?
0
@mrboom Usuń to. Kiedyś za wspomnienie o adblocku dostałem tygodniaka :)
0
@Faro Kto nie jest zarejestrowany? Gerard Martin?
Fermin też się może rozwinąć przecież, on ma 22 lata.
0
@Faro 28 sierpnia? Oczywiście, że nikogo nie sprzedawać.
0
@Faro Nie wiem nawet jak z tym argumentem walczyć XD
1
@Bolton Kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany.
3
@Faro Też tak uważam. Nie mogę się doczekać, żeby w półfinale LM kontuzjowanego Olmo zastąpił Dro.
1
@Filipem Bo teoretycznie nie mieliśmy potrzeby sprzedawania. Najlepsi grają tutaj przez większość swojej kariery.
1
@Jakchcesz Patrz. Niewybredna jest, masz szansę :D
3
@Jakchcesz Dobrze, podrywaj koleżankę. Lubię Cię i Ci kibicuję. Dajesz mistrzu.
Mam nadzieję tylko, że te Twoje marne 180 cm wystarczy.
0
@AlphaNumeric Ale skąd wiesz, że nie dostaniesz takiej drugiej oferty? Nie rozumiem.
0
@Laminedependencia Presezon? Mówisz o tych meczach przeciwko koreańcom? XD
0
@L4ngusta Nunku się tam tyle nagrał, że jego odejście żadnej luki nie wywołuje. Zakontraktowali Joao Pedro i Delapa przecież.
0
@AlphaNumeric Co ma piernik do wiatraka? Prawie wszyscy zawodnicy są zarejestrowani, więc po co Ci teraz 1:1, skoro nie planujesz dalszych zakupów?
Skupić się na rozgrywkach, osiągać jak najlepsze wyniki, zarobić jak najwięcej kasy i planować Z GŁOWĄ kolejne okienko/sezon.
0
@Laminedependencia Przecież Gavi to zupełnie inny profil. Raphinha w środku gra miernie.