0

@July_6_BcN Mobbing, nieładnie.

4

@Alex1995 Spięta jak plandeka na żuku.

0

@kuz Dziwi mnie tylko, że za Stranda Larsena oferowali maksymalnie 55 milionów, jak Norweg jest według mnie lepszym piłkarzem.

0

@Filipem Nie potrafi poradzić sobie z tym, że już nie jest najlepsza.

2

@NeroTFP1 Przecież to wszystko zostało zaplanowane przez Lewego i Grosika, żeby pozbyć się Probierza.

14

@Filipem Słaby mental.

2

@ranger3120 Zalando, ale nie te normalne, tylko Lounge - Zalando Lounge.

0

@mekston Oczywiście, że źle robią, ale takie kroki, jak sprzedaż Fermina za kilkadziesiąt milionów, powinno podejmować się przynajmniej miesiąc wcześniej, a nie w praktycznie ostatni dzień okienka.

1

@Transu96 Panic mode.

0

@mekston Po co Ci zasada 1:1 dnia 29.08.2025?
Kto nie jest zarejestrowany? Steven Gerard? Bernal? Na początku sezonu możemy sobie bez nich poradzić.
Dług można też spłacić pieniędzmi, które otrzyma się z rozgrywek sportowych. Żeby do tego doszło, to musimy wygrywać. A żeby to robić, to musimy mieć jak najszerszą (na nasze możliwości) kadrę.

0

@mekston Więc poczekajmy, aż inny klub też będzie miał taki nóż na gardle :)

0

Stuttgart sprzedaje Woltemade za 90 milionów (Newcastle miało nóż na gardle, bo Isak nie chce grać, a Wolves odrzucili ofertę za Stranda Larsena), a ludzie tutaj chcieli pozbyć się Fermina za 65 milionów.
Fermin jest bardziej wartościowym zawodnikiem od Niemca.

9

@Kessie 49 PLN mocno przesadzona cena za brak reklam.

2

@macio_944 Może odrobinę, ale jestem przekonany, że znaczna większość tych wyświetleń jest wygenerowana przez fanów Messiego.

3

@macio_944 Ludzi interesuje Messi, a nie Inter Miami.

0

@macio_944 My czasami chyba nie doceniamy Interu Miami i tego jakie zainteresowanie generuje.

To chyba sarkastycznie, co?

0

@mrboom Usuń to. Kiedyś za wspomnienie o adblocku dostałem tygodniaka :)

0

@Faro Kto nie jest zarejestrowany? Gerard Martin?
Fermin też się może rozwinąć przecież, on ma 22 lata.

0

@Faro 28 sierpnia? Oczywiście, że nikogo nie sprzedawać.

0

@Faro Nie wiem nawet jak z tym argumentem walczyć XD

1

@Bolton Kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany.

3

@Faro Też tak uważam. Nie mogę się doczekać, żeby w półfinale LM kontuzjowanego Olmo zastąpił Dro.

1

@Filipem Bo teoretycznie nie mieliśmy potrzeby sprzedawania. Najlepsi grają tutaj przez większość swojej kariery.

1

@Jakchcesz Patrz. Niewybredna jest, masz szansę :D

3

@Jakchcesz Dobrze, podrywaj koleżankę. Lubię Cię i Ci kibicuję. Dajesz mistrzu.
Mam nadzieję tylko, że te Twoje marne 180 cm wystarczy.

0

@AlphaNumeric Ale skąd wiesz, że nie dostaniesz takiej drugiej oferty? Nie rozumiem.

0

@Laminedependencia Presezon? Mówisz o tych meczach przeciwko koreańcom? XD

0

@L4ngusta Nunku się tam tyle nagrał, że jego odejście żadnej luki nie wywołuje. Zakontraktowali Joao Pedro i Delapa przecież.

0

@AlphaNumeric Co ma piernik do wiatraka? Prawie wszyscy zawodnicy są zarejestrowani, więc po co Ci teraz 1:1, skoro nie planujesz dalszych zakupów?
Skupić się na rozgrywkach, osiągać jak najlepsze wyniki, zarobić jak najwięcej kasy i planować Z GŁOWĄ kolejne okienko/sezon.

0

@Laminedependencia Przecież Gavi to zupełnie inny profil. Raphinha w środku gra miernie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?