0

@ArcziArtt Ale po co mieliby wchodzić w ten konflikt? Jaki mieliby w tym interes? Nie rozumiem.

1

@ArcziArtt Przestraszonymi ludźmi się łatwiej steruje. Rosja nie potrafi sobie poradzić z Ukrainą, to wyobrażasz sobie, że atakują członka NATO?

0

@FCB_dimiC Chcesz medal?

0

@FCB_dimiC Ależ Cię zabolało. Przecież idź i se go zjedz jak Ci smakuje XD

5

@Kgorecki2500 Czekać cały rok, żeby opędzlować mdłego i drogiego burgera, a przy okazji postać z dzieciakami w kolejce. Hura.

0

@BulaKG Pogoda idealna do gry w piłkę. Nie spocisz się jak świnia, ale nie jest też za zimno :)

3

Właśnie kupiłem wodę w butelce o pojemności 3,001 litra. Pozdrawiam

0

@sebasarna Ale ona wie, że jesteście razem?

0

@sokot Przecież ostatnio nam z nimi słabo szło.

1

@MesQueUnClub_87 Mówisz o Panu Leszku Łorłowskim?

1

@damian16161212 Ładnie Chat GPT się postarał.

0

Nie oglądałem meczu. Atletico serio było o wiele lepsze czy wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu?

PS Ostatnio ktoś tu pisał, że zakup Alvareza bez sensu, bo karnego nie trafił xD

1

@Sulimo I droga do dwójki jest. Szkoda, że nie będzie.

2

@Rastafarnianin Dobre XD

5

Ani jedna osoba oddająca głos w ramach ZP nie umieściła Raphninii na pierwszym miejscu. Żadna.
Tragedia.

1

@clyde Ja się przestraszyłem jak pierwszy raz zobaczyłem XD

0

@Unique Dobrze, że ostrzegł Sociedad :)

5

@Eklerek Oczywiście, że płacić za OF.
Są normalni streamerzy, którzy pracują, a streaming to ich hobby.


Na przykład ten. Zrobiło mu się głupio i chciał zwrócić pieniądze."Wydaj te pieniądze na siebie i rodzinę, a nie na mnie".

2

@Stinger_ W sumie na dobre to wyjdzie Garcii. Lepiej błąd w takim meczu z Realem Oviedo, który i tak wygraliśmy, niż półfinale LM.

1

@misterio Przyznam się, że nigdy żadnej mangi nie czytałem, a z anime widziałem tylko Naruto, AoT, Hunter x Hunter i One Punch Man.

7

"Na skraju jutra 2" coraz bliżej. Kontynuacja jednak powstanie. Wytwórnia wyznaczyła start produkcji na 2026 rok. Do swoich ról mają powrócić główne gwiazdy filmu: Tom Cruise oraz Emily Blunt.
Fajne wieści, jedynka mi się bardzo podobała.

1

@MOLESTA Amator nie myśli, bo nie ma kariery, więc mu dłuższa kontuzja nie skomplikuje życia. Co innego profesjonalista... Jedna kontuzja może Ci zniszczyć życie.

0

@Safrani Idę do burgerowni i za tyle samo dostaję porządnego burgera. @Kgorecki2500 lubi te gówno jeść, ale kto biednemu studentowi zabroni.

0

@Popitek12 Pytam się czemu mi daje ciepłą.

6

Legenda Barcelony, człowiek bez układu nerwowego.

1

@cules100pro Akurat Koke to oczywiste czerwo.

4

Jak dobrze, że my tego Fermina nie sprzedaliśmy.

1

@michal26 Nie no, bez przesady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?