Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArcziArtt Ale po co mieliby wchodzić w ten konflikt? Jaki mieliby w tym interes? Nie rozumiem.
1
@ArcziArtt Przestraszonymi ludźmi się łatwiej steruje. Rosja nie potrafi sobie poradzić z Ukrainą, to wyobrażasz sobie, że atakują członka NATO?
0
@FCB_dimiC Chcesz medal?
0
@FCB_dimiC Ależ Cię zabolało. Przecież idź i se go zjedz jak Ci smakuje XD
5
@Kgorecki2500 Czekać cały rok, żeby opędzlować mdłego i drogiego burgera, a przy okazji postać z dzieciakami w kolejce. Hura.
0
@BulaKG Pogoda idealna do gry w piłkę. Nie spocisz się jak świnia, ale nie jest też za zimno :)
3
Właśnie kupiłem wodę w butelce o pojemności 3,001 litra. Pozdrawiam
0
@sebasarna Ale ona wie, że jesteście razem?
0
@sokot Przecież ostatnio nam z nimi słabo szło.
1
@MesQueUnClub_87 Mówisz o Panu Leszku Łorłowskim?
1
@damian16161212 Ładnie Chat GPT się postarał.
0
Nie oglądałem meczu. Atletico serio było o wiele lepsze czy wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu?
PS Ostatnio ktoś tu pisał, że zakup Alvareza bez sensu, bo karnego nie trafił xD
1
@Sulimo I droga do dwójki jest. Szkoda, że nie będzie.
2
@Rastafarnianin Dobre XD
5
Ani jedna osoba oddająca głos w ramach ZP nie umieściła Raphninii na pierwszym miejscu. Żadna.
Tragedia.
1
@clyde Ja się przestraszyłem jak pierwszy raz zobaczyłem XD
0
@Unique Dobrze, że ostrzegł Sociedad :)
5
@Eklerek Oczywiście, że płacić za OF.
Są normalni streamerzy, którzy pracują, a streaming to ich hobby.
Na przykład ten. Zrobiło mu się głupio i chciał zwrócić pieniądze."Wydaj te pieniądze na siebie i rodzinę, a nie na mnie".
18
Mądrego to aż miło posłuchać
https://wykop.pl/cdn/c3201142/1e841d1f2ceec39faac17c36a76cb5a48a70ebb1c29978d6a01539886894af80,w400.jpg
2
@Stinger_ W sumie na dobre to wyjdzie Garcii. Lepiej błąd w takim meczu z Realem Oviedo, który i tak wygraliśmy, niż półfinale LM.
1
@misterio Przyznam się, że nigdy żadnej mangi nie czytałem, a z anime widziałem tylko Naruto, AoT, Hunter x Hunter i One Punch Man.
7
"Na skraju jutra 2" coraz bliżej. Kontynuacja jednak powstanie. Wytwórnia wyznaczyła start produkcji na 2026 rok. Do swoich ról mają powrócić główne gwiazdy filmu: Tom Cruise oraz Emily Blunt.
Fajne wieści, jedynka mi się bardzo podobała.
1
@MOLESTA Amator nie myśli, bo nie ma kariery, więc mu dłuższa kontuzja nie skomplikuje życia. Co innego profesjonalista... Jedna kontuzja może Ci zniszczyć życie.
0
@Safrani Idę do burgerowni i za tyle samo dostaję porządnego burgera. @Kgorecki2500 lubi te gówno jeść, ale kto biednemu studentowi zabroni.
0
@Popitek12 Pytam się czemu mi daje ciepłą.
6
Legenda Barcelony, człowiek bez układu nerwowego.
5
@MesQueUnClub_87 https://wykop.pl/cdn/c3201142/401df589ba61a2c41d7890bf97f0ff66bec981ffdef2f634aafabd250da1ea05,w400.jpg
1
@cules100pro Akurat Koke to oczywiste czerwo.
4
Jak dobrze, że my tego Fermina nie sprzedaliśmy.
1
@michal26 Nie no, bez przesady