3

@Frimpong Brakuje Darwina :D

1

@Kgorecki2500 Super robota Kacper

3

@Giwera I na La Rambli będziemy się kłócić czy wóda na wigilii powinna być :D

9

@Luciano99 "Dziś Singleplayer" XD

0

@damian16161212 A co? Zainteresowany?

0

@Kinginiesta Trzeba się nawadniać podczas uprawiania sportu, co nie?

6

1

@Torion2007 A nasza gra Cię przekonuje? XD

0

@Pedri16Future Przecież w 23/24 to Rashford był zajebisty.

8

@KrychaFCB Byłem ostatnio w fabryce majonezu i tam mi pan wytłumaczył skąd się bierze ta ciągła wojna między Kieleckim i Winiary. Głównie chodzi o to, że są to majonezy do innych produktów, przez co bierze się takie zamieszanie, bo jedni jedzą z jednym, drudzy z drugim i się dziwią, że ci pierwsi mogą jeść z tym drugim.
No i to mniej więcej się dzieli tak, że Kielecki jest do kanapek, do sałatek, do parówek i do jajek a Winiary jest do wyrzucenia.

3

Wczoraj sędzia się popisał z tą drugą żółtą dla zawodnika Olympiakosu...

1

@Jakchcesz Przecież te nagranie nic nam nie powie, bo nie widzimy do kogo mówi i nie wiemy co mówi.

3

@Kgorecki2500 Łoo powodzi się. Obstawione za 10,50 PLN, a nie 10 :D

1

@Cygan BRC @Comentateiro Cygan ewidentnie dzisiaj wstał lewą nogą XD

1

Identyfikuję się jako telefon i nie poszedłem dzisiaj do pracy.

2

@MessiForeverTheBest Bierze przykład z Gampera

5

@nwchades Bo on kupuje w markecie i sprzedaje jako swoje XD

11

@Jakchcesz Dosyć ustatkowany, czyli masz ps5 i kota, tak?

6

@clyde Oj prawda. W betonozie można się ugotować podczas lata, a teraz wystarczy się ciepło ubrać i można śmigać :D

9

@blakkudium Mieli tego Nuno Espirito Santo to grubasowi właścicielowi europejskie puchary to było za mało... Dobrze mu tak.

0

@MaziFCB Czemu nikt z tym nic nie zrobi? Hmmm?

3

@Laminedependencia Ale dowaliła różu xDD

9

@626 No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.

0

@Rastafarnianin A kto stawia? xD

1

@Rastafarnianin Jaki jest sens Mordeczko w porównywaniu dzieci do psów? :D

1

@clyde Ładnie Ci wyszło. Smacznego.

8

@MessiForeverTheBest Ojciec, Syn i Duch Święty. Ament.

0

@Eklerek To nie zauważyłem, chyba po prostu na to uwagi nie zwracam. Z drugiej strony, u mnie na osiedlu są same spokojne pieski, nie szczają na elewację, a sąsiedzi zawsze po nich sprzątają.

2

O co chodzi z tym szczuciem ludzi przeciwko psom w necie? Jakoś od kilku miesięcy, gdzie nie wejdę, to jakieś kampanie prowadzone są przeciwko psom i psiarzom.

7

@bart_azz Klub i Yamal zarabiają kasę dzięki kibicom, a teraz co? Chcą ich olewać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?