Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Frimpong Brakuje Darwina :D
1
@Kgorecki2500 Super robota Kacper
3
@Giwera I na La Rambli będziemy się kłócić czy wóda na wigilii powinna być :D
9
@Luciano99 "Dziś Singleplayer" XD
0
@damian16161212 A co? Zainteresowany?
0
@Kinginiesta Trzeba się nawadniać podczas uprawiania sportu, co nie?
6
Wczoraj przebiegłem 70-kilometrowy ultramaraton :)
https://wykop.pl/cdn/c3201142/9e2f4f607fce662af3f841aa15df700ac89ac4a717ec513ab19a5b92b46f85b4,w400.jpg
1
@Torion2007 A nasza gra Cię przekonuje? XD
0
@Pedri16Future Przecież w 23/24 to Rashford był zajebisty.
8
@KrychaFCB Byłem ostatnio w fabryce majonezu i tam mi pan wytłumaczył skąd się bierze ta ciągła wojna między Kieleckim i Winiary. Głównie chodzi o to, że są to majonezy do innych produktów, przez co bierze się takie zamieszanie, bo jedni jedzą z jednym, drudzy z drugim i się dziwią, że ci pierwsi mogą jeść z tym drugim.
No i to mniej więcej się dzieli tak, że Kielecki jest do kanapek, do sałatek, do parówek i do jajek a Winiary jest do wyrzucenia.
3
Wczoraj sędzia się popisał z tą drugą żółtą dla zawodnika Olympiakosu...
1
@Jakchcesz Przecież te nagranie nic nam nie powie, bo nie widzimy do kogo mówi i nie wiemy co mówi.
3
@Kgorecki2500 Łoo powodzi się. Obstawione za 10,50 PLN, a nie 10 :D
1
@Cygan BRC @Comentateiro Cygan ewidentnie dzisiaj wstał lewą nogą XD
1
Identyfikuję się jako telefon i nie poszedłem dzisiaj do pracy.
2
@MessiForeverTheBest Bierze przykład z Gampera
5
@nwchades Bo on kupuje w markecie i sprzedaje jako swoje XD
11
@Jakchcesz Dosyć ustatkowany, czyli masz ps5 i kota, tak?
6
@clyde Oj prawda. W betonozie można się ugotować podczas lata, a teraz wystarczy się ciepło ubrać i można śmigać :D
9
@blakkudium Mieli tego Nuno Espirito Santo to grubasowi właścicielowi europejskie puchary to było za mało... Dobrze mu tak.
0
@MaziFCB Czemu nikt z tym nic nie zrobi? Hmmm?
3
@Laminedependencia Ale dowaliła różu xDD
9
@626 No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.
0
@Rastafarnianin A kto stawia? xD
1
@Rastafarnianin Jaki jest sens Mordeczko w porównywaniu dzieci do psów? :D
1
@clyde Ładnie Ci wyszło. Smacznego.
8
@MessiForeverTheBest Ojciec, Syn i Duch Święty. Ament.
0
@Eklerek To nie zauważyłem, chyba po prostu na to uwagi nie zwracam. Z drugiej strony, u mnie na osiedlu są same spokojne pieski, nie szczają na elewację, a sąsiedzi zawsze po nich sprzątają.
2
O co chodzi z tym szczuciem ludzi przeciwko psom w necie? Jakoś od kilku miesięcy, gdzie nie wejdę, to jakieś kampanie prowadzone są przeciwko psom i psiarzom.
7
@bart_azz Klub i Yamal zarabiają kasę dzięki kibicom, a teraz co? Chcą ich olewać?