2

@gumaz Tak, ja znam taką. Gotuje jej babcia, mieszka u rodziców, więc mama jej wszystko ogarnia. Prawa jazdy nie ma. 28 lat i jest w radzie miasta, bo ziomek z jej listy ogarnął wszystkie mandaty. Takie się właśnie osoby pchają do polityki.

1

Ale Cubarsi miał farta, sędzia go oszczędził.

1

@Sysia11 Oczywiście, że Napoli...

3

Ale brama Trossarda!!

0

Godna polecenia restauracja w Poznaniu to ...

@clyde

0

Arsenal traci gola po passie 813 minut :(

2

@Kgorecki2500 Ale brzydki paznokieć.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@JanuszKorwinMikke Kto jak kto, ale on akurat ma prawo mieć wywalone ego w kosmos. Czy ładnie to wygląda? To już inne kwestia.

18

@pt9 Człowiek nie może nic dodać, bo hejt od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mega mnie Twój komentarz rozśmieszył XD

1

@July_6_BcN Gdybyś zobaczyła, że z Twojego maleńkiego i słodkiego synka wyrósł taki @Kessie, to pewnie byś też zaczęła żałować.

3

Kurde, wbijam na główną i mi się ta fotka makiety Camp Nou z palnikiem skojarzyła XD

1

@spiderman1899 Senesiego chociaż :D Defence contribution ma na wysokim poziomie.

1

Po sezonie kończą się umowy Upamecano, Konate, Guehi, Senesi.
Dobrze byłoby podpisać chociaż jednego.

0

@Giwera Gdzie leży Dart?

2

@Luciano99 Dostajesz piłkę będąc Robercikiem na połowie boiska, przed Tobą sześciu obrońców i ani jednego zawodnika z twojej drużyny. Co masz zrobić? Nie możesz zagrać do tyłu. Masz wejść w drybling i opierdzielić całą obronę XD

0

@FcPortoFan1999 Żartowałem :)

5

Jak pewnie większość piłkarskiego świata, tak i ja miałem niezłą bekę z Antonyego w ManU. Ale teraz, kurczę, naprawdę mu kibicuję. Fajnie patrzeć, jak zakochał się w Betisie i jak bardzo cieszy go gra w tym klubie. Mam nadzieję, że właśnie tam zbuduje swój pomnik. Im więcej gwiazd w tych "gorszych" klubach La Ligi, tym lepiej

0

@FcPortoFan1999 Bez kuponu tak mówię mordeczko :D

2

Antony znowu gol!

1

@FcPortoFan1999 weź, żałosne jest te porto, dwulicowe nara

2

@Kessie A kochasz kraść rowery?

3

Hakimi przedwczoraj miał urodziny i w prezencie dostał info, że wstępnie pauza wyniesie 5 miesięcy...

Za takie faule zawodnicy powinni otrzymać wysokie kary. Zobaczymy co zrobią z Diazem.

1

9

@PaulFCB Gdyby świat cały obrósł w niebieskie migdały
Gdyby Magik był doskonały
Gdyby podziały gdzieś się podziały
Gdyby ryby głos też miały
Kaktusy na dłoniach by wyrastały

2

@LeszekFCB "Przede wszystkim brak kasy na transfery przez co wygląda to jak wygląda"

Dlatego wydał 60 milionów na niepotrzebnego Olmo. Byłem przeciwko temu transferowi i prowadziłem dużo dyskusji na LR, bo ludzie tutaj też byli zaślepieniu jego dobrymi występami na Euro.

@Nightraider Dokładnie - "naprawianie".

5

Ryba psuje się od głowy. Jedna z niewielu dobrych decyzji Laporty to zatrudnienie Flicka. Reszta? Naprawianie wszystkiego w pośpiechu i na trytytki.

0

@KrychaFCB To je Liga Mistrzów, nie ma już słabych ekip w Europie

4

SPOILER

Mecz się skończy 2:4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?