Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Tylko czas letni!
https://wykop.pl/cdn/c3201142/bbb838d948a81955aee41951bdd0afeb48db453d08d52736b8c5384c786edef9,w400.jpg
0
@clyde To jak my XD Też kupiliśmy, żona czekała i nikt nie przyszedł.
1
@clyde Jak w przerwie meczów, skoro
Reklama zakładów wzajemnych jest zabroniona w telewizji, radiu, kinie i teatrze między godziną 6:00 a 22:00.
Nie może być również prowadzona w prasie młodzieżowej i dziecięcej,
na okładkach dzienników i czasopism oraz w miejscach publicznych.
EDIT: Okey, mam. "[...] z wyjątkiem transmisji sportowych sponsorowanych przez bukmachera".
1
@Filipem Tylko kiedy na innym koncie dostałem bana.
0
@vivalaice21 Każdy ma swój gust :D Mnie śmieszy ich prawie każdy filmik.
2
@clyde Ja się tylko o pewniaczki zapytałem. Co masz do stracenia? Najwyżej obiadu nie zjem :D
4
Zajebiści oni są XD
3
@Jakchcesz Nie będzie, ona ma imutnitet czy jakoś tak.
2
@clyde Jakieś pewniaczki na dzisiaj?
8
@clyde Zastanawiam się czy administracja zanim umieści reklamę na tej stronie w ogóle sprawdza co to jest za firma i jak to działa.
NIE
0
@Jonyx Weź przestań oglądać Kanał Zero XD
11
Brawo pis. Dwa lata nie są u władzy, a dalej afery wychodzą na jaw.
4
@BarcaFan17 Co to za argument z tymi 20 latami? Ćwiąkała w dniu dzisiejszym opisuje wczorajszy mecz i prawda jest taka, że Real był drużyną zdecydowanie lepsza i zasłużył na wygraną.
1
@clyde Kurde, to @July_6_BcN XDDD
Sorka, mi się pomyliło :D Za dużo lasek ma @Kessie tutaj.
1
@Eklerek Ale @clyde jest zdesperowana XD Wszystko wytrzyma byleby zamoczyć.
0
@ProMILs Tak średnio bym powiedział, tak średnio.
1
@ProMILs Czyli bycie kibicem Barcelony polega na tym, że każdą sporną sytuacją masz rozstrzygać na korzyść Barcy, tak?
0
@barcanawieki Odchodzę z drużyny!
XDDDD
0
@cules100pro Czy kiedykolwiek Real wygrał z Barceloną zasłużenie Twoim zdaniem?
4
Lekcja pokory przyda się Yamalowi.
0
@turhiay XDDDD ten co
3
@Frimpong Brakuje Darwina :D
1
@Kgorecki2500 Super robota Kacper
3
@Giwera I na La Rambli będziemy się kłócić czy wóda na wigilii powinna być :D
9
@Luciano99 "Dziś Singleplayer" XD
0
@damian16161212 A co? Zainteresowany?
0
@Kinginiesta Trzeba się nawadniać podczas uprawiania sportu, co nie?
6
Wczoraj przebiegłem 70-kilometrowy ultramaraton :)
https://wykop.pl/cdn/c3201142/9e2f4f607fce662af3f841aa15df700ac89ac4a717ec513ab19a5b92b46f85b4,w400.jpg
1
@Torion2007 A nasza gra Cię przekonuje? XD
0
@Pedri16Future Przecież w 23/24 to Rashford był zajebisty.