1

@DariaFCB To jestem w szoku :D
Mnie nikt nie pyta ani o psa, ani o dzieci (ofc poza rodziną) i ja tak samo nie pytam się innych.

0

@DariaFCB Eeee nie? :D Faceci mają gdzieś czy ktoś ma psa i nie pytają się o takie rzeczy.

1

@fc20barca Bardzo panu dziękuję za tę garść bezcennych informacji, ale ja to mam w dupie u murzyna i do widzenia panu.

0

@Popitek12 A kiedy w końcu miłego dnia dla ramblowiczów z Barcelony i Madrytu?

4

@Stinger_ Nie ma szans, nie ma wystarczającej kadry.

0

@Ojciec5tkidzieci W kompilacjach to nawet Gerard Martin będzie wyglądał na kozaka :)

0

@Rastafarnianin Masz? Który model?

0

Jakie słuchawki do Ps5?

@clyde

2

Zmarła Diane Keaton. Szkoda, lubiłem tę aktorkę

@MesQueUnClub_87

3

@gorgota A potem do Biedronki na lody jeszcze poszłeś potem

2

@MesQueUnClub_87 Zawsze mi się będzie kojarzyła z filmem Nigdy w życiu!.

1

@Eklerek Ja po wyciecze do Kalisza wróciłem do domu z depresją XD

4

@Rastafarnianin Ależ Kalisz musi pięknie o tej porze roku wyglądać. Zgniłe liście wymieszane z psimi gównami

2

@Rastafarnianin Opłaca Ci się zasypiać dzisiaj, skoro dzisiaj idziesz do pracy?

0

@LeszekFCB Ale co to jest?

1

@gumaz 20+ stopni w tygodniu w mieście to koszmar. Nie ma żadnej przyjemności z chodzenia po betonozie, bo wszystko jest nagrzane i odczuwalna jest dużo wyższa. Na orliku jesteś cały mokry już od stania, a na siłce klima nic nie daje.
W weekendzik 20+ stopni approved jak najbardziej.

3

@Andi18 Wtedy wszyscy będą dawać widełki 5000 - 20000 XD

1

@Jakchcesz Ja mam kontakt ze spedytorami i większość z nich podstaw nie zna, a pewnie zarabiają gruby hajs, bo w korpo pracują.

2

@Pomimo27 Dwudniowa? Pffff, amator.

3

@Rastafarnianin Prawa to nie lewa.
Zmądrzałam.
Ewa.

3

@Czajka90 Mój prezydent.

8

@don'T.R.I.P.e Kłótnie o to czy był słupek czy gol, a bramka zrobiona z dwóch cegieł albo plecaków :D

1

@adamek20151 Z ziemniakami.

1

@ranger3120 Na produkcji nie jest letko, zakaz używania telefonu.

0

@Herato Drogba?

2

@barcanawieki Oni nie są prorosyjcy. Dopowiedziałeś sobie mordo :D

3

@MesQueUnClub_87 Najlepsza scena to jego cameo w Eurotripie :D

4

@Sulimo W sensie Symulator Messiego?

1

@Jakchcesz Przypomniałeś mi jak w liceum ludzie wstawiali filmiki jak piją browca na raz, a potem oznaczali XD
Debile.

0

@mkord Ciekawe kiedy mu przejdzie zgolić te kłaki, bo podejrzewam, że szybko to nie nastąpi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?