Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DariaFCB To jestem w szoku :D
Mnie nikt nie pyta ani o psa, ani o dzieci (ofc poza rodziną) i ja tak samo nie pytam się innych.
0
@DariaFCB Eeee nie? :D Faceci mają gdzieś czy ktoś ma psa i nie pytają się o takie rzeczy.
1
@fc20barca Bardzo panu dziękuję za tę garść bezcennych informacji, ale ja to mam w dupie u murzyna i do widzenia panu.
0
@Popitek12 A kiedy w końcu miłego dnia dla ramblowiczów z Barcelony i Madrytu?
4
@Stinger_ Nie ma szans, nie ma wystarczającej kadry.
0
@Ojciec5tkidzieci W kompilacjach to nawet Gerard Martin będzie wyglądał na kozaka :)
0
@Rastafarnianin Masz? Który model?
0
Jakie słuchawki do Ps5?
@clyde
2
Zmarła Diane Keaton. Szkoda, lubiłem tę aktorkę
@MesQueUnClub_87
3
@gorgota A potem do Biedronki na lody jeszcze poszłeś potem
2
@MesQueUnClub_87 Zawsze mi się będzie kojarzyła z filmem Nigdy w życiu!.
1
@Eklerek Ja po wyciecze do Kalisza wróciłem do domu z depresją XD
4
@Rastafarnianin Ależ Kalisz musi pięknie o tej porze roku wyglądać. Zgniłe liście wymieszane z psimi gównami
2
@Rastafarnianin Opłaca Ci się zasypiać dzisiaj, skoro dzisiaj idziesz do pracy?
0
@LeszekFCB Ale co to jest?
1
@gumaz 20+ stopni w tygodniu w mieście to koszmar. Nie ma żadnej przyjemności z chodzenia po betonozie, bo wszystko jest nagrzane i odczuwalna jest dużo wyższa. Na orliku jesteś cały mokry już od stania, a na siłce klima nic nie daje.
W weekendzik 20+ stopni approved jak najbardziej.
3
@Andi18 Wtedy wszyscy będą dawać widełki 5000 - 20000 XD
1
@Jakchcesz Ja mam kontakt ze spedytorami i większość z nich podstaw nie zna, a pewnie zarabiają gruby hajs, bo w korpo pracują.
2
@Pomimo27 Dwudniowa? Pffff, amator.
3
@Rastafarnianin Prawa to nie lewa.
Zmądrzałam.
Ewa.
3
@Czajka90 Mój prezydent.
8
@don'T.R.I.P.e Kłótnie o to czy był słupek czy gol, a bramka zrobiona z dwóch cegieł albo plecaków :D
1
@adamek20151 Z ziemniakami.
1
@ranger3120 Na produkcji nie jest letko, zakaz używania telefonu.
0
@Herato Drogba?
2
@barcanawieki Oni nie są prorosyjcy. Dopowiedziałeś sobie mordo :D
3
@MesQueUnClub_87 Najlepsza scena to jego cameo w Eurotripie :D
4
@Sulimo W sensie Symulator Messiego?
1
@Jakchcesz Przypomniałeś mi jak w liceum ludzie wstawiali filmiki jak piją browca na raz, a potem oznaczali XD
Debile.
0
@mkord Ciekawe kiedy mu przejdzie zgolić te kłaki, bo podejrzewam, że szybko to nie nastąpi :D