Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Przypomniałeś mi jak w liceum ludzie wstawiali filmiki jak piją browca na raz, a potem oznaczali XD
Debile.
0
@mkord Ciekawe kiedy mu przejdzie zgolić te kłaki, bo podejrzewam, że szybko to nie nastąpi :D
3
https://zapodaj.net/plik-lG8m6sz6mJ
Szczęsny XDD
0
@Transu96 XDDD
Gry ponoć relaksują.
0
@Transu96 To ile biurek?
0
@Transu96 Ile padów rozwaliłeś podczas gry w Fifę?
2
Inigo Martinez wróć proszę
1
@pt9 Bez kitu. Kiedyś człowiek miał zjebany wieczór, a teraz? Jak po kaczce.
0
No i po liderze... Szkoda
0
@malicinho Gabriel dla mnie jest w TOP 5.
2
@Walpiano Ouattara zmiennikiem był z tego co kojarzę.
1
@Kgorecki2500 Takie najlepsze :D Albo od babci.
0
@Zoker Tera ja dam narzekanie z Twoich ostatnich 5 stron:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16117138#comment-16117138
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16115416#comment-16115427
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16115416#comment-16115416
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16115340#comment-16115345 - łap nawet to, bo ja tak samo jak Ty nie znam się na żartach czy sarkazmie XD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16115018#comment-16115018
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16114861#comment-16114871
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16114440#comment-16114534
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16114456#comment-16114456
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16114218#comment-16114274
Dobra, to jest tylko z pierwszej strony. Na kolejne nawet mi się nie chce zaglądać.
I co? Kto tutaj jest Panem Marudą?
2
@Kgorecki2500 Kasza gryczana z ogórkami kiszonymi i gulaszem? TOP
Mam tylko nadzieję, że ogórki własnej roboty, a nie podróby z marketu?
0
@macio_944 Widzę, że brak Ci umiejętności rozumienia sarkazmu czy ironii. Jeśli dla Ciebie posty typu "nudne jest już pisanie o sędziach, bo popełniają błędy w dwie strony" czy "XDDDDDDDD Miodowe Lata jest lepsze niż 1670" to narzekanie, to szczerze współczuję osobom z Twojego otoczenia, bo pewnie przy Tobie nic powiedzieć nie mogą.
Często masz do mnie zastrzeżenia, że jestem spięty, a tymczasem w postach, gdzie ewidentnie używam sarkazmu czy żartuję, to szukasz u mnie spiny XD
Ewidentnie brak Ci luzu i jeszcze o to mnie "oskarżasz"...
1
@Kessie W ogóle Liverpool te wyniki dowozi, ale ich gra wcale nie zadowala. Wzmocnili się, a grają o wiele gorzej niż w tamtym roku. Jednak co Salah w formie, to Salah w formie.
0
@macio_944 Prosiłem Cię w poprzedniej dyskusji żebyś mi wymienił :D Jak zwykle nie odpisałeś gdy Ci się kończą lub nie masz argumentów.
1
@spiderman1899 Jedno z niewielu anime, które obejrzałem.
Jest spoko, ale właśnie dzięki Saitamie, bo on ten serial niesie na swoich barkach.
0
@malicinho Atak Tytanów, Rodzina Soprano, Wikingowie, Dark, The Boys.
0
@Michael24 No dobra, ale z roku na rok coraz więcej tych meczów kadry jest. Sami piłkarze już zaczynają na to narzekać.
0
@Eklerek I dzięki temu mogę sobie wybrać jakieś ciekawe widowisko, bo zawsze coś się znajdzie.
25
Znowu ta przerwa na reprezentację...
Przecież to jest tak nudne, nie da się tego oglądać.
2
@krefi10 Zero. Team yerba mate.
5
Brawo Legia XDD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/a879a769d0770b2d38aaa281ace2abead5c8517fe506f4eccfff2d34dbf4c106,w400.jpg
0
@macio_944 Nie narzekaj mordo.
6
@gumaz Przecież Ty spokojnych ludzi wymieniłeś.
1
@Frimpong Co sądzisz o przygodzie Darwina Nuneza w Liverpoolu? :)
2
@Frimpong To pies znajomego właściciela sklepu.
2
@Dankho94isback Od 30 minuty Barcelona była wyraźnie gorszym zespołem. PSG wygrało zasłużenie i tyle. Mamy jeszcze wiele do poprawy i zganianie winy na sędziów jest bez sensu.
5
@Dankho94isback Ty w ogóle mecz oglądałeś? XD