Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 W nic nie grałem :D Jak wyżej:
"Ja mam mnóstwo gier do nadrobienia, bo PS5 mam dopiero od grudnia, a tak to pykałem cały czas z kumplami w cs'a, hearthstone'a i overwatcha. Także praktycznie wszystkie gry to dla mnie będzie nowość :D"
Na kompie ogrywałem raczej Football Managera czy Cody :D
0
@clyde Mi też wpadła platyna w HL, ale te osiągnięcia z dotarciem do komnaty będąc przypisanym do każdego domu po kolei były mega nużące :D
Ja mam mnóstwo gier do nadrobienia, bo PS5 mam dopiero od grudnia, a tak to pykałem cały czas z kumplami w cs'a, hearthstone'a i overwatcha. Także praktycznie wszystkie gry to dla mnie będzie nowość :D
0
@clyde HL jest tylko dla fanów świata Harry'ego. Tam chodzi o klimat, bo po kilku godzinach powtarzalność zabija tę grę.
1
@Jakchcesz Zwłaszcza, że furtka w jedynce na kontynuację została otwarta :/
@Ojciec5tkidzieci Mega polecejka. Satysfakcja z zabijania coraz większej liczby zombiaków jest super.
3
W tym roku skończyłem Hogwarts Legacy, GTA V, Days Gone i RDR 2.
Days Gone zdecydowanie najlepsza gra w tym zestawieniu. Klimat, muzyka, hordy...
@Sulimo @clyde
3
@Jakchcesz Może właśnie mogłeś się ubrać, a nie z gołą fujarką drzwi otwierasz...
2
@Jakchcesz Ja bym nigdy złego słowa o Kaliszu nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To mój ulubiony filmik z Kaliszem w roli głównej
4
@Rastafarnianin Z Kalisza na lotnisko w Warszawie to już trzy godziny trzeba liczyć. A co potem zrobić z samochodem? Płatny parking oczywiście. Do tego doliczyć paliwko i nagle taka podróż samolotem staje się dwa razy droższa :D
12
@Ojciec5tkidzieci Niektórzy ludzie się boją latać samolotem. Taka jazda pociągiem może mieć też swój klimat, taka mini przygoda. Na razie, z tego co się orientuję, to zainteresowanie jest spore.
No i ta godzina, to tak trochę na wyrost, co nie? Bo trzeba dodać czas dojazdu na lotnisko, odprawy, oczekiwanie na samolot, odbiór bagażu, dojazd z lotniska do centrum, i z tej godziny robi się pięć godzin :D
1
@Popitek12 Ryż.
1
@kamiVeB Jest najczęściej dyblującym zawodnikiem w PL (chyba), ale z tych jego dryblingów rzadko kiedy coś wynika. Ziomek bazuje na szybkim odejściu, jedna czy dwie kontuzje i straci swój największy atut. Na rynku łatwo znajdziesz lepszych LS, np. Barcola.
4
@kamiVeB Po co Ci Doku?
Za 300 milionów sprzedałbym Yamala.
12
Wesołego Halloween
https://zapodaj.net/plik-yCQGQ2c7N0
13
@Lionel_Messi10 Dzięki za info, bo właśnie byłem ciekaw co robisz.
3
@Popitek12 Tylko Randy Orton.
0
@Sysia11 Pewnie Ci chłopacy z IV ligi grają jakby to był najważniejszy mecz w ich życiu, a z Lecha myśleli, że samo się wygra.
3
@mientusek1407 Ale plujesz jadem chłopie...
10
@Criss18Barca Wtf XD Co ona pieprzy? Jestem na orliku 3-4 razy w tygodniu i kulturka jest.
13
Za każdym razem jak Barca przegrywa, to dają de Jonga na grafice XD Biedny Frenkie.
https://zapodaj.net/plik-ft8FilASFq
1
@ranger3120 Ładny zaskroniec.
2
@Frimpong Oczywiście, że ma prawo, ale jak sobie porównamy go do Messiego czy Ronaldo... Przepaść mentalna.
29
Flick jest sam sobie winny. Były mecze, gdzie prowadziliśmy co najmniej dwoma bramkami, a i tak Pedri grał do końca/prawie do końca.
6
@Kasy Święte słowa.
Tutaj ludzie wyzywają kibiców Realu od śmietankowych, a sami zachowują się dokładnie tak samo. Nigdy nie jest winny klub, zawsze wszyscy wokół są najgorsi. Real to dla nich najobrzydliwszy klub na świecie, a każdy, kto odważy się powiedzieć coś złego o Barcelonie, od razu jest wyśmiewany i nazywany OBIEKTYWNYM kibicem, jakby to miała być jakaś obelga XD
Ćwiąkała, który w sumie większość swojego życia poświęcił hiszpańskiemu futbolowi, też jest obrażany, bo ma czelność mieć inne zdanie, pochwalić Real czy skrytykować Barcę...
10
San Marino ciśnie bekę z Liverpoolu XD Co tam @Frimpong?
https://zapodaj.net/plik-HciZhFyjwH
7
@Pawlak1992 tak
1
@Trojanek23 Jest takie coś jak kleptomania. Wpisz sobie w google.
1
@reloaded Trochę późno kolego.
2
@Eklerek Oczywiście, że Arsenalek. Też im kibicuję od 2003 roku także LET'S GOOOOO.
2
@spiderman1899 Toć daj od razu link do fotki z wykopu, a nie bawisz się w uploading na zapodaj.
0
@clyde stawiać czy nie ma sensu, bo i tak kasy nie wypłacę?