0

@MesQueUnClub_87 W nic nie grałem :D Jak wyżej:
"Ja mam mnóstwo gier do nadrobienia, bo PS5 mam dopiero od grudnia, a tak to pykałem cały czas z kumplami w cs'a, hearthstone'a i overwatcha. Także praktycznie wszystkie gry to dla mnie będzie nowość :D"

Na kompie ogrywałem raczej Football Managera czy Cody :D

0

@clyde Mi też wpadła platyna w HL, ale te osiągnięcia z dotarciem do komnaty będąc przypisanym do każdego domu po kolei były mega nużące :D

Ja mam mnóstwo gier do nadrobienia, bo PS5 mam dopiero od grudnia, a tak to pykałem cały czas z kumplami w cs'a, hearthstone'a i overwatcha. Także praktycznie wszystkie gry to dla mnie będzie nowość :D

0

@clyde HL jest tylko dla fanów świata Harry'ego. Tam chodzi o klimat, bo po kilku godzinach powtarzalność zabija tę grę.

1

@Jakchcesz Zwłaszcza, że furtka w jedynce na kontynuację została otwarta :/
@Ojciec5tkidzieci Mega polecejka. Satysfakcja z zabijania coraz większej liczby zombiaków jest super.

3

W tym roku skończyłem Hogwarts Legacy, GTA V, Days Gone i RDR 2.
Days Gone zdecydowanie najlepsza gra w tym zestawieniu. Klimat, muzyka, hordy...

@Sulimo @clyde

3

@Jakchcesz Może właśnie mogłeś się ubrać, a nie z gołą fujarką drzwi otwierasz...

2

@Jakchcesz Ja bym nigdy złego słowa o Kaliszu nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To mój ulubiony filmik z Kaliszem w roli głównej

4

@Rastafarnianin Z Kalisza na lotnisko w Warszawie to już trzy godziny trzeba liczyć. A co potem zrobić z samochodem? Płatny parking oczywiście. Do tego doliczyć paliwko i nagle taka podróż samolotem staje się dwa razy droższa :D

12

@Ojciec5tkidzieci Niektórzy ludzie się boją latać samolotem. Taka jazda pociągiem może mieć też swój klimat, taka mini przygoda. Na razie, z tego co się orientuję, to zainteresowanie jest spore.

No i ta godzina, to tak trochę na wyrost, co nie? Bo trzeba dodać czas dojazdu na lotnisko, odprawy, oczekiwanie na samolot, odbiór bagażu, dojazd z lotniska do centrum, i z tej godziny robi się pięć godzin :D

1

@Popitek12 Ryż.

1

@kamiVeB Jest najczęściej dyblującym zawodnikiem w PL (chyba), ale z tych jego dryblingów rzadko kiedy coś wynika. Ziomek bazuje na szybkim odejściu, jedna czy dwie kontuzje i straci swój największy atut. Na rynku łatwo znajdziesz lepszych LS, np. Barcola.

4

@kamiVeB Po co Ci Doku?

Za 300 milionów sprzedałbym Yamala.

12

13

@Lionel_Messi10 Dzięki za info, bo właśnie byłem ciekaw co robisz.

3

@Popitek12 Tylko Randy Orton.

0

@Sysia11 Pewnie Ci chłopacy z IV ligi grają jakby to był najważniejszy mecz w ich życiu, a z Lecha myśleli, że samo się wygra.

3

@mientusek1407 Ale plujesz jadem chłopie...

10

@Criss18Barca Wtf XD Co ona pieprzy? Jestem na orliku 3-4 razy w tygodniu i kulturka jest.

13

Za każdym razem jak Barca przegrywa, to dają de Jonga na grafice XD Biedny Frenkie.

https://zapodaj.net/plik-ft8FilASFq

1

@ranger3120 Ładny zaskroniec.

2

@Frimpong Oczywiście, że ma prawo, ale jak sobie porównamy go do Messiego czy Ronaldo... Przepaść mentalna.

29

Flick jest sam sobie winny. Były mecze, gdzie prowadziliśmy co najmniej dwoma bramkami, a i tak Pedri grał do końca/prawie do końca.

6

@Kasy Święte słowa.
Tutaj ludzie wyzywają kibiców Realu od śmietankowych, a sami zachowują się dokładnie tak samo. Nigdy nie jest winny klub, zawsze wszyscy wokół są najgorsi. Real to dla nich najobrzydliwszy klub na świecie, a każdy, kto odważy się powiedzieć coś złego o Barcelonie, od razu jest wyśmiewany i nazywany OBIEKTYWNYM kibicem, jakby to miała być jakaś obelga XD

Ćwiąkała, który w sumie większość swojego życia poświęcił hiszpańskiemu futbolowi, też jest obrażany, bo ma czelność mieć inne zdanie, pochwalić Real czy skrytykować Barcę...

10

San Marino ciśnie bekę z Liverpoolu XD Co tam @Frimpong?

https://zapodaj.net/plik-HciZhFyjwH

7

1

@Trojanek23 Jest takie coś jak kleptomania. Wpisz sobie w google.

1

@reloaded Trochę późno kolego.

2

@Eklerek Oczywiście, że Arsenalek. Też im kibicuję od 2003 roku także LET'S GOOOOO.

2

@spiderman1899 Toć daj od razu link do fotki z wykopu, a nie bawisz się w uploading na zapodaj.

0

@clyde stawiać czy nie ma sensu, bo i tak kasy nie wypłacę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?