Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Teraz tam ładnie kręci na prawym skrzydełku w tym Evertonie.
0
@Rastafarnianin Mówiłem, że wstyd, bo wstydzisz się przyznać XD
2
@lajcior Biedronka, bo mam najbliżej :D
3
@clyde Wstyd to kraść albo mieszkać w Kaliszu.
@Rastafarnianin @Jakchcesz
0
@July_6_BcN Tak, to ez.
1
@escarabajo Dzięki. Całe życie używałem "także" jako więc.
5
Dopiero ostatnio dowiedziałem się, że jest różnica pomiędzy także i tak że.
"Także" pisane razem jest synonimem słów "również", "też".
Przykład:
Ania i Jacek kochają LEGO. Weronika także lubi układać te klocki.
Dziś coraz więcej ludzi uważa, że zwierzęta także odczuwają emocje.
Natomiast "tak że" używane w znaczeniu "tak więc" lub po prostu "więc" pisze się osobno.
Przykład:
Mieszkam w Krakowie, tak że wiem, co to smog.
Nie mamy nic w lodówce, tak że dziś zamawiamy pizzę.
0
@clyde Wypadek busem spowodowała i jeszcze się chwali...
0
@clyde Przypadek, że raz na rok do Warszawy i akurat wypadek się zdarzył? Pewnie sama go spowodowałaś, bo przeglądasz LR prowadząc samochód...
3
@Giwera Tak to nie zabrzmiało.
Zabrzmiało to tak, że gdyby Polska nie grała na MŚ, to polskie media skupiłyby się na innych reprezentacjach.
1
@Giwera Strzelam, że chodziło mu o polskie media xD
0
@July_6_BcN Fajnie, że spotkałaś pana Karola. Na żywo też taki gruby?
1
@Bykunn O tym też słyszałem :D Masakra... Niektórzy w niezłej bańce żyją.
Ale to świadczy, że zajebiście odegrał swoją rolę, bo też nienawidziłem tego małego gnojka XD
0
Serio istnieją osoby, które nie rozróżniają filmu od rzeczywistości?
https://wykop.pl/cdn/c3201142/e45b5548cdcef5bedc7b10a40a568592fc35d042bc43bf573a9c6b8715a2817e,w400.jpg?author=thorgoth&auth=d7cc908672c41e2383c97a50489219d0
1
@NeroTFP1 Jabra elite 85t
3
@Eklerek
Aż się Haaland przypomina :D
1
@Eklerek Szoboszlai - oj jak ja się cieszę po jego wczorajszej cieszynce po golu na 2:1 :D
1
@Eklerek Fryzurkę sobie chciała zrobić jak Iniesta na jej avatarze :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Luciano99 Nie no, Ty elegancko wyglądasz. Taka azjatycka uroda i te słuchawki białe też fajne masz.
2
@Luciano99 Myślałem, że @clyde ładniejsza jest...
4
@escarabajo No to czekamy na powrót na Wyspy.
1
@Eklerek Z Albanią zagrał tylko 30 minut, także będzie wypoczęty :) Mam nadzieję, że wróci do ładowania tych goli po długim, jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Bo na razie u niego ze skutecznością słabo po tej kontuzji.
0
@Eklerek Saka to pociągnie :D
10
Mam dla Was dobre wieści. Żadnych przerw na reprezentację do marca! :D
4
Transu bez u na końcu.
10
@Sulimo Pewnie w nocy koncert niezły tam się dzieje do spóły z zegarem XD
3
Już widzę te negocjacje z Bayernem za Kane'a
30 milionów płatnych w 10 ratach + wymiana za Vlahovica, którego podpiszemy za darmo + 10 miejsc vip na nowym Camp Nou + ten bezcenny argentyński kaktus
0
@ACMaldini3 Hurricane.
4
@Kgorecki2500 Najlepsza książka jaką przeczytałem :)