1

@Eklerek Teraz tam ładnie kręci na prawym skrzydełku w tym Evertonie.

0

@Rastafarnianin Mówiłem, że wstyd, bo wstydzisz się przyznać XD

2

@lajcior Biedronka, bo mam najbliżej :D

3

@clyde Wstyd to kraść albo mieszkać w Kaliszu.
@Rastafarnianin @Jakchcesz

0

@July_6_BcN Tak, to ez.

1

@escarabajo Dzięki. Całe życie używałem "także" jako więc.

5

Dopiero ostatnio dowiedziałem się, że jest różnica pomiędzy także i tak że.

"Także" pisane razem jest synonimem słów "również", "też".
Przykład:
Ania i Jacek kochają LEGO. Weronika także lubi układać te klocki.
Dziś coraz więcej ludzi uważa, że zwierzęta także odczuwają emocje.

Natomiast "tak że" używane w znaczeniu "tak więc" lub po prostu "więc" pisze się osobno.
Przykład:
Mieszkam w Krakowie, tak że wiem, co to smog.
Nie mamy nic w lodówce, tak że dziś zamawiamy pizzę.

0

@clyde Wypadek busem spowodowała i jeszcze się chwali...

0

@clyde Przypadek, że raz na rok do Warszawy i akurat wypadek się zdarzył? Pewnie sama go spowodowałaś, bo przeglądasz LR prowadząc samochód...

3

@Giwera Tak to nie zabrzmiało.
Zabrzmiało to tak, że gdyby Polska nie grała na MŚ, to polskie media skupiłyby się na innych reprezentacjach.

1

@Giwera Strzelam, że chodziło mu o polskie media xD

0

@July_6_BcN Fajnie, że spotkałaś pana Karola. Na żywo też taki gruby?

1

@Bykunn O tym też słyszałem :D Masakra... Niektórzy w niezłej bańce żyją.

Ale to świadczy, że zajebiście odegrał swoją rolę, bo też nienawidziłem tego małego gnojka XD

0

1

@NeroTFP1 Jabra elite 85t

3

@Eklerek



Aż się Haaland przypomina :D

1

@Eklerek Szoboszlai - oj jak ja się cieszę po jego wczorajszej cieszynce po golu na 2:1 :D

1

@Eklerek Fryzurkę sobie chciała zrobić jak Iniesta na jej avatarze :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Luciano99 Nie no, Ty elegancko wyglądasz. Taka azjatycka uroda i te słuchawki białe też fajne masz.

2

@Luciano99 Myślałem, że @clyde ładniejsza jest...

4

@escarabajo No to czekamy na powrót na Wyspy.

1

@Eklerek Z Albanią zagrał tylko 30 minut, także będzie wypoczęty :) Mam nadzieję, że wróci do ładowania tych goli po długim, jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Bo na razie u niego ze skutecznością słabo po tej kontuzji.

0

@Eklerek Saka to pociągnie :D

10

Mam dla Was dobre wieści. Żadnych przerw na reprezentację do marca! :D

4

Transu bez u na końcu.

10

@Sulimo Pewnie w nocy koncert niezły tam się dzieje do spóły z zegarem XD

3

Już widzę te negocjacje z Bayernem za Kane'a

30 milionów płatnych w 10 ratach + wymiana za Vlahovica, którego podpiszemy za darmo + 10 miejsc vip na nowym Camp Nou + ten bezcenny argentyński kaktus

0

@ACMaldini3 Hurricane.

4

@Kgorecki2500 Najlepsza książka jaką przeczytałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?