Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Joshua Kimmich: "Myślę, że PSG było naszym najtrudniejszym rywalem, szczególnie ze względu na sposób, w jaki grają w piłkę. Arsenal to zupełnie coś innego. Opierają się głównie na stałych fragmentach gry. Uwielbiają grać długimi piłkami. Przeciwko PSG to bardziej była gra piłkarska. Dzisiaj nie chodziło aż tak bardzo o piłkę, a raczej o zarządzanie grą."
Ależ boli dupsko potężnego Niemca z potężnego Bayernu.
0
@Faro Munir też robił różnicę w młodzieżowej LM.
12
@MesQueUnClub_87 Nie lepiej dorzucić jeszcze ze 4 miliony i kupić coś porządnego?
2
A masz Ty tam @MesQueUnClub_87 jakom sympatie?
1
@mientusek1407 "uporczywie dokonuje przewinień (nie określa się dokładnej liczby czy charakteru dokonywanych przewinień, które definiują „uporczywość”)
2
@Kinginiesta Tylko że jeden z nich jeszcze potrafi myśleć na boisku :D
0
Powiem Wam, że wielka szkoda, że tego Perisica nie podpisaliśmy. Zawsze go lubiłem, a najlepsze jest to, że obskoczy kilka różnych pozycji - zaczynając od obrony, kończąc jako napastnik.
1
@Damian G Zrób wszystko na własną rękę. Dużo taniej, a wielkiej filozofii w tym nie ma.
3
Brawo Kanonierzy!!!
3
Brawo Olympiakos, brawo PSV
16
@Mazi Uffff, dzięki.
Sezon 30/31 będzie nasz!!!!
1
@escarabajo O tym to zapomniałem, że w ogóle jest w Arsenalu :D
0
@Messibestplayerintheworld Może z Pedrim
3
@Kessie Nie mogę się doczekać kurde. Będzie meczycho! Szkoda tylko, że nie będzie Gabriela.
3
@Sapos93 Prędzej Cucu.
0
Został Eintracht, Slavia Praga i Kopenhaga.
7 punktów to jest tutaj MINIMUM. Powinno nam to dać TOP 16 z palcem w d. Na TOP 8 nie ma już co liczyć.
14
@lajcior Cześć, ćwiczysz sobie?
6
Nawet Nottingham Forest strzeliło gola Chelsea, a my nie...
https://zapodaj.net/plik-YZ5pl7WXGi
0
@Patinka353 Nie w takim stopniu. Poza tym, czy słyszałeś, żeby kibice przeciwnej drużyny wyśmiewali Messiego?
"Jesteś gównianym Estevao" - taka przyśpiewka szła w stronę Yamala.
"ludzie zrozumcie że samemu nie da się nic zrobić ..."
Nie wcale... Messi pudrował trupa przez kilka sezonów.
4
@cules100pro Krytykują, bo widać, że sodówa mu do głowy uderzyła. Strata = rozłożenie rąk i tęskny wzrok do sędziego w poszukiwaniu faulu. Działalność pozaboiskowa mu też nie pomaga. Gdyby był skromnym człowiekiem, jak Messi, to krytyka byłaby dużo mniejsza. A tak, to Yamal sam na siebie nakłada presję, sam sobie zawiesza wysoko poprzeczkę i nie jest w stanie sprostać.
Messi też był podwajany czy potrajany.
4
@Hosh Christoph Waltz
0
Hansi Flick po raz pierwszy w swojej karierze trenerskiej nie doczekał się bramki swojej drużyny w meczu Ligi Mistrzów UEFA!
Seria 34 meczów z bramką przerwana.
0
Wymiana 1:1 Ronalda Araujo na Williama Salibę?
Tak czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Kompilacja błędów Araujo
https://streamable.com/2vkj4w
0
Fermin też wczoraj cieniutko, nawet tej waleczności u niego zabrakło. Strata piłki, Chelsea powoli wyprowadza kontratak, a on sobie truchta. A to było jeszcze przed golem na 1:0.
Ogólnie jakoś tak bez walki, bez fizyczności wyszliśmy.
3
Miłego dnia i smacznej kawusi
https://zapodaj.net/plik-G7Z8c3QOwU
0
@betonito Spokojnie, Yamal nawet po słabym sezonie nadal będzie warty te 200 milionów.
1
@MesQueUnClub_87 Symetria :3
1
@betonito Pokupowali średniaków typu Reijnders, Nico, Cherkhi, Marmoush czy Khusanov i tyle.
0
@Foton Czemu tak uważasz?