5

Joshua Kimmich: "Myślę, że PSG było naszym najtrudniejszym rywalem, szczególnie ze względu na sposób, w jaki grają w piłkę. Arsenal to zupełnie coś innego. Opierają się głównie na stałych fragmentach gry. Uwielbiają grać długimi piłkami. Przeciwko PSG to bardziej była gra piłkarska. Dzisiaj nie chodziło aż tak bardzo o piłkę, a raczej o zarządzanie grą."

Ależ boli dupsko potężnego Niemca z potężnego Bayernu.

0

@Faro Munir też robił różnicę w młodzieżowej LM.

12

@MesQueUnClub_87 Nie lepiej dorzucić jeszcze ze 4 miliony i kupić coś porządnego?

2

A masz Ty tam @MesQueUnClub_87 jakom sympatie?

1

@mientusek1407 "uporczywie dokonuje przewinień (nie określa się dokładnej liczby czy charakteru dokonywanych przewinień, które definiują „uporczywość”)

2

@Kinginiesta Tylko że jeden z nich jeszcze potrafi myśleć na boisku :D

0

Powiem Wam, że wielka szkoda, że tego Perisica nie podpisaliśmy. Zawsze go lubiłem, a najlepsze jest to, że obskoczy kilka różnych pozycji - zaczynając od obrony, kończąc jako napastnik.

1

@Damian G Zrób wszystko na własną rękę. Dużo taniej, a wielkiej filozofii w tym nie ma.

3

Brawo Kanonierzy!!!

3

Brawo Olympiakos, brawo PSV

16

@Mazi Uffff, dzięki.
Sezon 30/31 będzie nasz!!!!

1

@escarabajo O tym to zapomniałem, że w ogóle jest w Arsenalu :D

0

3

@Kessie Nie mogę się doczekać kurde. Będzie meczycho! Szkoda tylko, że nie będzie Gabriela.

3

@Sapos93 Prędzej Cucu.

0

Został Eintracht, Slavia Praga i Kopenhaga.
7 punktów to jest tutaj MINIMUM. Powinno nam to dać TOP 16 z palcem w d. Na TOP 8 nie ma już co liczyć.

14

@lajcior Cześć, ćwiczysz sobie?

6

Nawet Nottingham Forest strzeliło gola Chelsea, a my nie...

https://zapodaj.net/plik-YZ5pl7WXGi

0

@Patinka353 Nie w takim stopniu. Poza tym, czy słyszałeś, żeby kibice przeciwnej drużyny wyśmiewali Messiego?
"Jesteś gównianym Estevao" - taka przyśpiewka szła w stronę Yamala.

"ludzie zrozumcie że samemu nie da się nic zrobić ..."
Nie wcale... Messi pudrował trupa przez kilka sezonów.

4

@cules100pro Krytykują, bo widać, że sodówa mu do głowy uderzyła. Strata = rozłożenie rąk i tęskny wzrok do sędziego w poszukiwaniu faulu. Działalność pozaboiskowa mu też nie pomaga. Gdyby był skromnym człowiekiem, jak Messi, to krytyka byłaby dużo mniejsza. A tak, to Yamal sam na siebie nakłada presję, sam sobie zawiesza wysoko poprzeczkę i nie jest w stanie sprostać.
Messi też był podwajany czy potrajany.

4

@Hosh Christoph Waltz

0

Hansi Flick po raz pierwszy w swojej karierze trenerskiej nie doczekał się bramki swojej drużyny w meczu Ligi Mistrzów UEFA!

Seria 34 meczów z bramką przerwana.

0

Wymiana 1:1 Ronalda Araujo na Williama Salibę?
Tak czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Kompilacja błędów Araujo

https://streamable.com/2vkj4w

0

Fermin też wczoraj cieniutko, nawet tej waleczności u niego zabrakło. Strata piłki, Chelsea powoli wyprowadza kontratak, a on sobie truchta. A to było jeszcze przed golem na 1:0.
Ogólnie jakoś tak bez walki, bez fizyczności wyszliśmy.

3

Miłego dnia i smacznej kawusi

https://zapodaj.net/plik-G7Z8c3QOwU

0

@betonito Spokojnie, Yamal nawet po słabym sezonie nadal będzie warty te 200 milionów.

1

@MesQueUnClub_87 Symetria :3

1

@betonito Pokupowali średniaków typu Reijnders, Nico, Cherkhi, Marmoush czy Khusanov i tyle.

0

@Foton Czemu tak uważasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?