Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ACMaldini3 Wystawienie Yamala w pierwszym składzie już było błędem, a dopiero co trzymanie go cały mecz.
0
@July_6_BcN Ja se książkę poczytam chyba :D
1
Masakra z tym Yamalem. Dla Guadalajary ten mecz to święto, oni będą grać z całych sił. Zbędne ryzyko z Yamalem... Oby bez kontuzji.
11
@NeroTFP1 A były filmy, gdzie zagrał o wiele lepiej niż w Zjawie, na przykład Wilk z Wall Street. W sumie mówiło się, że Zjawa specjalnie powstawała pod Oscara dla Leo.
9
@Giwera Moja topka
1. Heath Ledger jako Joker
2. Leo DiCaprio jako Arnie Grape
3. Christoph Waltz jako Hans Landa
1
@Joe_Barbaro "Do Barcy każdy chce przyjść, no we sprzedaj po taniości"
12
Barcelona: Cześć Inter, jestem zainteresowana kupnem czołowego stopera z Twojej drużyny. Ten Bastoni wydaje się fajny. Jaka cena?
Inter: 80 milionów.
Barcelona: Podlega negocjacjom?
Inter: Tak.
Barcelona: Oferuję 5 milionów, bo więcej nie mam.
0
@clyde Zachowaj swoje fantazje dla siebie zbereźniku.
24
Biorąc pod uwagę, że Realowi zostały dwa mecze w tym roku, Mbappe potrzebuje w nich 29 rzutów karnych, aby pobić rekord Messiego wynoszący 91 goli w roku kalendarzowym.
Karny co 6, 7 minut. Damy radę?
0
@clyde Tylko oni sobie tam kulturalnie alkohol spożywali, bez żadnego rimcimcimcim.
0
@Objectivo Fuj.
29
@BorzyKrzys Niech Wam się powodzi. Kto jest tym drugim szczęśliwcem?
2
@Jakchcesz Tak było
https://makeagif.com/i/tq-iuF
1
Reakcja Messiego jak jakaś laska chciała drugie zdjęcie, bo na pierwszym źle wyszła.
Takie „Ona tak serio?”
https://zapodaj.net/plik-bFTOUcGUf8
4
@Giwera Ogólnie Tarantino ma super sceny z żarciem. Na przykład nalewanie piwka z nalewka w Django czy shake za 5 dolców w Pulp Fiction.
0
@ShawnC Sędziowie mogą się pomylić. Ja też mogę się pomylić, to jest normalne.
W tej sytuacji jestem przekonany jednak, że karny się należał.
Szkoda, że sędziowie "nie są z topu" jak popełniają jakiś błąd na niekorzyść Barcelony. Wtedy nazywani są łamagami XD
0
@ShawnC Mają się, bo nie wiem czy zauważyłeś, ale przepisy gry w piłkę nożną są takie same czy to w B-klasie, czy w La Lidze :)
0
@ShawnC Miałem setki godzin szkoleń, setki meczów posędziowanych.
I to, że jest kontakt, który jest ewidentnym kopnięciem, to znaczy bardzo wiele. A mianowicie znaczy to, że to jest rzut karny.
0
@Antimadridista_WR Ja sobie na DAZN obejrzę.
1
@Herato Info sprzed kilku dni. Problemy zdrowotne.
1
@Herato Oscar. Tylko on już zakończył karierę.
0
@Kinginiesta No skoro było kopnięcie, to karny.
Nie musi być identyczna, ale nie ma żadnego sensu porównywać różnych sytuacji. Bo ktoś zaraz Ci inny filmik znajdzie i Ci odpowie, Ty znowu to samo i tak będzie błędne koło. Każdą sytuację rozpatruje się indywidualnie.
0
@Kinginiesta Sytuacja identyczna 1:1.
Te same drużyny, ci sami zawodnicy, ten sam sędzia, te same okoliczności.
Nawet nie będę tego filmiku odpalał, bo nie ma najmniejszego sensu porównywać dwóch różnych sytuacji z innych meczów. Nawet jeśli karny tam się też należał.
0
@europejczyk Pewnie tak jest, ale ja na stronę Realu nie zaglądam :D
19
@Gibbon_FCB Ktoś wyraża swoje zdanie, które jest przychylne Realowi - "podszywka", "obiektywni"
XDDDD
18
@ShawnC Karny się należał. Kopnięcie przeciwnika w polu karnym. Skąd masz przepis, że faul jest dopiero wtedy, gdy kopnięcie spowoduje upadek? Nawet bez tego upadku karny się należał.
6
@lajcior Idealnie. Idziesz do lasu z połóweczką, żeby Cię stara nie widziała, i przez kilka godzin siedzisz sobie na łonie natury i popijasz truneczek, a żona ogarnia kolację wigilijną i dzieciaki. Ty już zdążysz przetrzeźwieć i wrócisz około 15 jako bohater z krzywo uciętą i brzydką choinką, ale wszyscy będą się nią zachwycali, bo żywa i prosto z lasu.
6
@lajcior Bądź tradycjonalistą i 24.12 ubierz :D
1
@MesQueUnClub_87 Najbardziej go kojarzę z roli ojca Leo w filmie Wilk z Wall Street.
2
Dopóki nie wszedłem na LR, to nie wiedziałem, że może być jakaś inna decyzja niż karny za faul na Viniciusie. Serio? Przecież tam było ewidentne kopnięcie w polu karnym.