1

@ACMaldini3 Wystawienie Yamala w pierwszym składzie już było błędem, a dopiero co trzymanie go cały mecz.

0

@July_6_BcN Ja se książkę poczytam chyba :D

1

Masakra z tym Yamalem. Dla Guadalajary ten mecz to święto, oni będą grać z całych sił. Zbędne ryzyko z Yamalem... Oby bez kontuzji.

11

@NeroTFP1 A były filmy, gdzie zagrał o wiele lepiej niż w Zjawie, na przykład Wilk z Wall Street. W sumie mówiło się, że Zjawa specjalnie powstawała pod Oscara dla Leo.

9

@Giwera Moja topka
1. Heath Ledger jako Joker
2. Leo DiCaprio jako Arnie Grape
3. Christoph Waltz jako Hans Landa

1

@Joe_Barbaro "Do Barcy każdy chce przyjść, no we sprzedaj po taniości"

12

Barcelona: Cześć Inter, jestem zainteresowana kupnem czołowego stopera z Twojej drużyny. Ten Bastoni wydaje się fajny. Jaka cena?
Inter: 80 milionów.
Barcelona: Podlega negocjacjom?
Inter: Tak.
Barcelona: Oferuję 5 milionów, bo więcej nie mam.

0

@clyde Zachowaj swoje fantazje dla siebie zbereźniku.

24

Biorąc pod uwagę, że Realowi zostały dwa mecze w tym roku, Mbappe potrzebuje w nich 29 rzutów karnych, aby pobić rekord Messiego wynoszący 91 goli w roku kalendarzowym.

Karny co 6, 7 minut. Damy radę?

0

@clyde Tylko oni sobie tam kulturalnie alkohol spożywali, bez żadnego rimcimcimcim.

0

@Objectivo Fuj.

29

@BorzyKrzys Niech Wam się powodzi. Kto jest tym drugim szczęśliwcem?

2

1

Reakcja Messiego jak jakaś laska chciała drugie zdjęcie, bo na pierwszym źle wyszła.
Takie „Ona tak serio?”

https://zapodaj.net/plik-bFTOUcGUf8

4

@Giwera Ogólnie Tarantino ma super sceny z żarciem. Na przykład nalewanie piwka z nalewka w Django czy shake za 5 dolców w Pulp Fiction.

0

@ShawnC Sędziowie mogą się pomylić. Ja też mogę się pomylić, to jest normalne.
W tej sytuacji jestem przekonany jednak, że karny się należał.

Szkoda, że sędziowie "nie są z topu" jak popełniają jakiś błąd na niekorzyść Barcelony. Wtedy nazywani są łamagami XD

0

@ShawnC Mają się, bo nie wiem czy zauważyłeś, ale przepisy gry w piłkę nożną są takie same czy to w B-klasie, czy w La Lidze :)

0

@ShawnC Miałem setki godzin szkoleń, setki meczów posędziowanych.
I to, że jest kontakt, który jest ewidentnym kopnięciem, to znaczy bardzo wiele. A mianowicie znaczy to, że to jest rzut karny.

0

@Antimadridista_WR Ja sobie na DAZN obejrzę.

1

@Herato Info sprzed kilku dni. Problemy zdrowotne.

1

@Herato Oscar. Tylko on już zakończył karierę.

0

@Kinginiesta No skoro było kopnięcie, to karny.

Nie musi być identyczna, ale nie ma żadnego sensu porównywać różnych sytuacji. Bo ktoś zaraz Ci inny filmik znajdzie i Ci odpowie, Ty znowu to samo i tak będzie błędne koło. Każdą sytuację rozpatruje się indywidualnie.

0

@Kinginiesta Sytuacja identyczna 1:1.
Te same drużyny, ci sami zawodnicy, ten sam sędzia, te same okoliczności.

Nawet nie będę tego filmiku odpalał, bo nie ma najmniejszego sensu porównywać dwóch różnych sytuacji z innych meczów. Nawet jeśli karny tam się też należał.

0

@europejczyk Pewnie tak jest, ale ja na stronę Realu nie zaglądam :D

19

@Gibbon_FCB Ktoś wyraża swoje zdanie, które jest przychylne Realowi - "podszywka", "obiektywni"

XDDDD

18

@ShawnC Karny się należał. Kopnięcie przeciwnika w polu karnym. Skąd masz przepis, że faul jest dopiero wtedy, gdy kopnięcie spowoduje upadek? Nawet bez tego upadku karny się należał.

6

@lajcior Idealnie. Idziesz do lasu z połóweczką, żeby Cię stara nie widziała, i przez kilka godzin siedzisz sobie na łonie natury i popijasz truneczek, a żona ogarnia kolację wigilijną i dzieciaki. Ty już zdążysz przetrzeźwieć i wrócisz około 15 jako bohater z krzywo uciętą i brzydką choinką, ale wszyscy będą się nią zachwycali, bo żywa i prosto z lasu.

6

@lajcior Bądź tradycjonalistą i 24.12 ubierz :D

1

@MesQueUnClub_87 Najbardziej go kojarzę z roli ojca Leo w filmie Wilk z Wall Street.

2

Dopóki nie wszedłem na LR, to nie wiedziałem, że może być jakaś inna decyzja niż karny za faul na Viniciusie. Serio? Przecież tam było ewidentne kopnięcie w polu karnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?