4

@Martwy Nie grałem. Polecam.

2

@VeB 1899 Tak to widzę.

https://wykop.pl/cdn/c3201142/56f9f0e8064c39e41761dae988d2856086095e64be92bf3f823d20247c92b7ad.jpg

Zwykli zjadacze chleba też mają nierzadko dużą presję w pracy, a do tego rodzinę na utrzymaniu, gdzie nie mogą sobie pozwolić na L4 czy błędy.

0

@Rastafarnianin A gdzie kupię?

0

@LukaszFan Może i rośnie w siłę, ale nie tak bardzo, jak to jest pompowane. Poza tym, wyobraźmy sobie, że awansujemy w rankingu i mamy drużyny w LM. One tam nie będą punktować, więc za 2-3 lata znowu spadamy w rankingu i znowu gramy w Lidze Konferencji. To jest błędne koło.
Siedźmy w tej LK, bo przynajmniej te mecze są wyrównane i da się je jakoś oglądać.

0

@ShawnC Nie miał prawa. Podważanie decyzji sędziego, nawet jeśli jest błędna, jest karane napomnieniem.

45

Jak to w ogóle brzmi... Barcelony nie stać na zawodnika Jagiellonii Białystok.

4

Samuel Eto'o oskarżany jest o WPŁYNIĘCIE NA DECYJĘ o pominięciu Vincenta Aboubakara w kadrze Kamerunu na PNA!

Były napastnik Barcy czy Interu, a obecnie prezes kameruńskiej federacji ma OBAWIAĆ SIĘ UTRATY REKORDU STRZELECKIEGO w swojej reprezentacji na rzecz Aboubakara i nie chce by ten mógł się do niego zbliżyć na zbliżającym się turnieju!

Vincent Aboubakar aktualnie na swoim koncie ma 45 GOLI w 117 meczach, a rekord Samuela Eto'o wynosi 56 GOLI w 118 występach

via The Sun


Znając Eto'o, to może być prawda.

0

@sokot 2025 rok i ludzie nadal mają problemy z reklamami XD

4

@Faro 1. Grali u siebie, a my na wyjeździe
2. City w tym sezonie nie jest jakoś mega mocne, zwłaszcza w defensywie
3. Courtois kolejny raz wyczynia cuda w bramce

1

@July_6_BcN Też mi to ciągle wyskakuje...
I widzę dwa rodzaje postów:
1) niezbyt atrakcyjny koleś, który dodaje rozmazane zdjęcie z dziwną miną i informacjami, że lubi zwierzęta i szuka wiernej kobitki
2) kobita z fejkowego konta, która dodaje zdjęcie wygenerowane przez AI

4

@gaucho104 Okey, tylko nie obciążajmy ofensywnych zawodników, dlatego że zanotowali stratę na 30-stym metrze...

1

0

@clyde Lepiej dorzucić 500 złotych i polecieć se do Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lithotripter Przy jakim wzroście?

0

@gumaz Jak masz ruch, to możesz wszystko wpierdzielać :D Jestem uzależniony od słodkiego, a i tak 6-paka mam, bo się dużo ruszam.

0

@escarabajo Tak, ale to byłoby tylko symbolicznie, bo tam kilkadziesiąt złotych :D No szkoda, bo każdy z tych przegranych meczów zakończył się wynikiem 1:0, a dwa z nich oglądałem i były setki.

0

@escarabajo Chyba 11 z 13 o ile pamiętam.

0

@MesQueUnClub_87 Nie wejdzie.

0

@mkord Na pewno ziomek ogląda inne mecze 1/16 Pucharu Króla :D

0

@kuz Meczu jeszcze nie było, przeciwnika jeszcze nie znamy, a tu już narzekanie na sędziowanie. Jakbym przeglądał komentarze na fejsbuku.

0

@kuz Czemu tak uważasz?

19

@Czyhrynski Ale po co ma Flick odchodzić?

1

@Safrani youtube.

1

@Lionel_Messi10 A czy ja mówię, że musi komuś coś udowadniać? Po prostu szkoda, bo mógłby sobie jeszcze na spokojnie pograć w Europie i oczarować swoją magią więcej ludzi. Mało kto śledzi MLS.

4

@Lionel_Messi10 Szkoda, że tak szybko zrezygnował z gry w Europie na rzecz ligi ogórkowej.

1



To lepsze od oryginału jest.

@misterio

3

@ViscaelBarca2007 W Liverpoolu chyba aż takiego problemu z gwiazdami nie ma. Salach odsunięty na przykład.

0

@ZwyklyCuler48 Możesz prosić XD

4

Liverpool czeka aż poleci Xabi i wtedy zwolnią Łysego.
@Frimpong

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?