Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Martwy Nie grałem. Polecam.
2
@VeB 1899 Tak to widzę.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/56f9f0e8064c39e41761dae988d2856086095e64be92bf3f823d20247c92b7ad.jpg
Zwykli zjadacze chleba też mają nierzadko dużą presję w pracy, a do tego rodzinę na utrzymaniu, gdzie nie mogą sobie pozwolić na L4 czy błędy.
0
@Rastafarnianin A gdzie kupię?
0
@LukaszFan Może i rośnie w siłę, ale nie tak bardzo, jak to jest pompowane. Poza tym, wyobraźmy sobie, że awansujemy w rankingu i mamy drużyny w LM. One tam nie będą punktować, więc za 2-3 lata znowu spadamy w rankingu i znowu gramy w Lidze Konferencji. To jest błędne koło.
Siedźmy w tej LK, bo przynajmniej te mecze są wyrównane i da się je jakoś oglądać.
0
@ShawnC Nie miał prawa. Podważanie decyzji sędziego, nawet jeśli jest błędna, jest karane napomnieniem.
45
Jak to w ogóle brzmi... Barcelony nie stać na zawodnika Jagiellonii Białystok.
4
Samuel Eto'o oskarżany jest o WPŁYNIĘCIE NA DECYJĘ o pominięciu Vincenta Aboubakara w kadrze Kamerunu na PNA!
Były napastnik Barcy czy Interu, a obecnie prezes kameruńskiej federacji ma OBAWIAĆ SIĘ UTRATY REKORDU STRZELECKIEGO w swojej reprezentacji na rzecz Aboubakara i nie chce by ten mógł się do niego zbliżyć na zbliżającym się turnieju!
Vincent Aboubakar aktualnie na swoim koncie ma 45 GOLI w 117 meczach, a rekord Samuela Eto'o wynosi 56 GOLI w 118 występach
via The Sun
Znając Eto'o, to może być prawda.
0
@sokot 2025 rok i ludzie nadal mają problemy z reklamami XD
4
@Faro 1. Grali u siebie, a my na wyjeździe
2. City w tym sezonie nie jest jakoś mega mocne, zwłaszcza w defensywie
3. Courtois kolejny raz wyczynia cuda w bramce
1
@July_6_BcN Też mi to ciągle wyskakuje...
I widzę dwa rodzaje postów:
1) niezbyt atrakcyjny koleś, który dodaje rozmazane zdjęcie z dziwną miną i informacjami, że lubi zwierzęta i szuka wiernej kobitki
2) kobita z fejkowego konta, która dodaje zdjęcie wygenerowane przez AI
4
@gaucho104 Okey, tylko nie obciążajmy ofensywnych zawodników, dlatego że zanotowali stratę na 30-stym metrze...
1
@July_6_BcN Nie.
0
@clyde Lepiej dorzucić 500 złotych i polecieć se do Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lithotripter Przy jakim wzroście?
0
@gumaz Jak masz ruch, to możesz wszystko wpierdzielać :D Jestem uzależniony od słodkiego, a i tak 6-paka mam, bo się dużo ruszam.
0
@escarabajo Tak, ale to byłoby tylko symbolicznie, bo tam kilkadziesiąt złotych :D No szkoda, bo każdy z tych przegranych meczów zakończył się wynikiem 1:0, a dwa z nich oglądałem i były setki.
0
@escarabajo Chyba 11 z 13 o ile pamiętam.
4
https://applink.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwTkVNQVBSUVBDRzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.p7cNeetF_oT18g7S13PIHZdRuVNyOtKA_OTRIV10yK4&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwTkVNQVBSUVBDRzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.p7cNeetF_oT18g7S13PIHZdRuVNyOtKA_OTRIV10yK4%26source%3DSB
Skuteczność 37/40 tym razem.
@escarabajo @MesQueUnClub_87
0
@MesQueUnClub_87 Nie wejdzie.
0
@mkord Na pewno ziomek ogląda inne mecze 1/16 Pucharu Króla :D
0
@kuz Meczu jeszcze nie było, przeciwnika jeszcze nie znamy, a tu już narzekanie na sędziowanie. Jakbym przeglądał komentarze na fejsbuku.
0
@kuz Czemu tak uważasz?
19
@Czyhrynski Ale po co ma Flick odchodzić?
1
@Safrani youtube.
1
@Lionel_Messi10 A czy ja mówię, że musi komuś coś udowadniać? Po prostu szkoda, bo mógłby sobie jeszcze na spokojnie pograć w Europie i oczarować swoją magią więcej ludzi. Mało kto śledzi MLS.
4
@Lionel_Messi10 Szkoda, że tak szybko zrezygnował z gry w Europie na rzecz ligi ogórkowej.
1
To lepsze od oryginału jest.
@misterio
3
@ViscaelBarca2007 W Liverpoolu chyba aż takiego problemu z gwiazdami nie ma. Salach odsunięty na przykład.
0
@ZwyklyCuler48 Możesz prosić XD
4
Liverpool czeka aż poleci Xabi i wtedy zwolnią Łysego.
@Frimpong