0

@gumaz A co Ty do mnie masz choboćku?

4

@Sulimo Dobra, z tym Twoim dziewiczym wąsikiem to i tak golisz się raz w roku przecież. Jak wydasz raz na rok 12 złotych, to Cię nie zaboli.
Poza tym, jednorazowej maszynki można używać więcej niż raz. Nikt tego nie sprawdza.

0

@derus Jeszcze zależy jaka firma. Moja rocznie robi setki tysięcy milionów euro, ale pensje nie idą w parze z wynikami XD

0

@derus No sporo w sumie. Kilkanaście tysięcy łącznie bonusu wpadło w grudniu.

1

@KamQiX A bardzo chętnie. Dzięki współpracy z kumplami możemy przejąć sobie punkt i tym samym pokonać przeciwnika. Jest cel, jest zabawa. Let's goooo!

0

@KamQiX Idź poprzenoś worki z paszą po obozie hahah

19

@MesQueUnClub_87 Ale szpryca! Jest moc!
Ta kobita też niczego sobie.

0

@KamQiX Może jak ktoś chce wykonać tysiąc aktywności, które nie wnoszą totalnie nic, to tak :D

1

@Fog_W_1899 Kwestia gustu :)
Ja RDR2 też uważam, że overrated grę. Znaczy, jest to bardzo dobra gra, ale zupełnie nie rozumiem tych zachwytów mówiących, że to najlepsza gra w historii.

2

@Fog_W_1899 Overwatch swego czasu był zajebisty :) Grałem od premiery, setki godzin miałem i nie żałuję.

7

@Criss18Barca Przecież gdyby nawet nie kopali pod nim dołków, to i tak by z nimi nie współpracował, bo jest marionetką PiSu i Kaczyńskiego...

2

@ZwyklyCuler48 Kasa szła, Laporta nie potrafi się z tego wytłumaczyć.

1

@MesQueUnClub_87 Donie Darko akurat uważam za przehypowany film.
Zbyt skomplikowany. Co człowiek, to inna interpretacja.

1

@Ojciec5tkidzieci Książę Persji pamiętam jak oglądałem za dzieciaka, mi się mega wtedy podobał. Normalnie myślałem z kilka dni nad tym filmem.

1

@MesQueUnClub_87 To już w ogóle przesada.
Ale ja mówię nawet o tych spoko ludziach typu Szczęsny. Te seriale też nie są dla mnie.

2

@MesQueUnClub_87 Wczoraj dodałeś post o moim drugim ulubionym aktorze - Pitt'cie, a dzisiaj o trzecim ulubionym :D
W Wolnym Strzelcu dał prawdziwy popis, to prawda.

EDIT: Żyjemy w Matrixie, bo właśnie jestem w pracy i puściłem sobie swoją playlistę filmową i aktualnie leci The Prince Of Persia (From "Prince of Persia: The Sands of Time"/Score) XD

2

@MesQueUnClub_87 Seriale biograficzne to strata czasu. Ułuda, kłamstwo, reżyserka.

0

@clyde Za niewinność się nie liczą :D

0

@clyde Weź czekoladę zjedz czy coś, a nie się na bogu ducha winnych ludziach wyżywasz :D

2

@clyde Okres masz?

9

Ależ mi się trafiła papieska uroczystość.
Dni w serwisie - 2137.

2

@Chada Co roku w święta dostaję od kontrahentów łychy, nalewki, giny itd.
W domu mi się już nie mieści to wszystko :D

1

@Katalończyk 99 Mi się podoba. Trochę uliczniakiem zalatuje, nie ma już smętów typu "kocham cię, ty mnie nie i idę na imprezę".

7

Taco Hemingway wypuścił w nocy nową płytę. Fajnie, fajnie.


0

@pt9 Mam inżyniera kochasiu.

5

@Danny Gaucho Dobrze, że nie byłeś kanapą z Brazzers łysolu.

27

Georgina Rodriguez o swojej pierwszej ciąży:
Cristiano od razu poznał po mojej twarzy, że mam mu coś do powiedzenia. Kiedy powiedziałam, że jestem w ciąży, zapytał czy się dobrze czuję i czy z dzieckiem wszystko w porządku...
Gdy powiedziałam, że tak... Wyskoczył z kanapy, zrobił swoje słynne "Siuuuuuuu" i po chwili wpadł mi w ramiona. Był przeszczęśliwy


XDDD

3

1

@szoch6 Czyli wina Madrytu, że Barcelona płaciła XD

0

@Faro Fermin zdecydowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?