Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan9 Tak z ciekawości. Widziałeś jego grę poza dwoma rajdami (Holandia vs Polska i Tottenham vs Kopenhaga)?
W grze w powietrzu zachowuje się jak kompletny amator, przegrywa prawie każdy pojedynek. Rozgrywanie na niskim poziomie, mnóstwo podań do boku i do tyłu - Romero musi to ogarniać w Tottenhamie.
4
@blakkudium Nie żeby coś, ale konsekwencje powinny być wyciągnięte wobec niego. Chłop sobie sam ustala kiedy będzie pracował, a kiedy nie. Mam nadzieję, że przynajmniej pensji nie pobiera.
1
@KamQiX Kominek będzie. W tamtym roku nagrzali do 30 stopni i się w sweterku prawie ugotowałem xD
2
@LukaszFan Mam, ale jestem duży i nie będę prosił, żeby mnie ogarniała xD
1
Koszula wyprasowana...
Nienawidzę tego robić.
6
@July_6_BcN I mieszkasz sama...
0
@clyde Na miesiąc starczy
13
@Herato Imo Isak. Wirtz przynajmniej gra.
26
@Gronek Zależy.
Jeśli mama sprząta Ci pokój, robi pranie, gotuje i wykonuje wszystkie inne prace domowe, to tak - wstyd.
Jeśli masz jakiś plan na przyszłość, tj. odkładasz hajs na własny kąt (w końcu nie płacisz obcemu za wynajem), pomagasz rodzicom, dorzucasz się do budżetu domowego - to nie.
0
@BulaKG Siuuuuuuuuu!
1
@clyde kup @Popitek12 taki prezent.
https://zapodaj.net/plik-LoTJH8dyhJ
0
@clyde Ja się poczułem urażony, że tak napisałaś.
0
@clyde https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15353041
O to mi chodziło.
0
@gumaz Był skandal jak napisała, że chłopy powinny iść na wojnę, ale LR ją zjechała i się zreflektowała, że kobity też mogą iść xD
2
@clyde Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy.
0
@Mateonvious Malick Thiaw mi się podoba, ale nie wiem czy Newcastle go puści za 50 milionów. Z innych to van Hecke z Brighton.
Skończy się na tym, że wypożyczymy Pau Torresa i tyle.
2
@WiecekFCB Tylko płyta.
0
@pt9 " ziemniaki zapiekane z serem i keczupem"
Święto Dziękczynienia :D
1
Wasza ulubiona potrawa wigilijna?
Ode mnie będzie barszcz z uszkami.
1
@Ricardinio14 Ja kupiłem wczoraj. EZ.
0
@Krzysztof1987 Myślę, że lepiej nie obstawiać PNA.
0
@Huck Odszedł Semedo i widać skutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@escarabajo Tylko przy jednym błędzie by coś było :D
2
@escarabajo @MesQueUnClub_87
W ten weekend 28/30.
4
@Luciano99 Ch***wy sos. Dosłownie.
0
Luca Brazi śpi z rybkami.
1
@Geble Można grać na czas bez symulowania.
2
@Kasy "maciory w ryk"
5
Nic mnie tak nie denerwuje w piłce nożnej jak gra na czas poprzez symulowanie. Wczoraj oglądałem mecz, wynik 1:0 i sędzia doliczył 6 minut. W doliczonym czasie dwóch zawodników po kolei kładło się i udawało skurcze; bramkarz rzucił się, obronił strzał i leżał minutę, bo go ramię rozbolało; inny zawodnik po lekkim kontakcie prawie nosze wzywał.
96:00 sędzia kończy mecz. Z doliczonych minut grali przez 1:54. Specjalnie liczyłem.
0
@gumaz Jak ja nawet nie wiem kim Ty jesteś XD