Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaucho Jaką pełnie formy? Chłopak zagrał w trzech oficjalnych meczach przed kontuzją, a po powrocie uzbierał 126 minut w 8 meczach. Nie wiem czemu LR się nim aż tak jara. Przecież on nawet nie miał okazji niczego pokazać.
2
@Fog_W_1899 Tak, bramka byłaby uznana. Napomnienie byłoby za "okazywanie braku szacunku do zawodów".
0
@Fog_W_1899 Wtedy żółtko by wyłapał.
0
@PatrykBarca Mi nie chodzi o pressing czy granie według schematu, a o same chęci.
0
@Sarcaztic "cwaniaczku" XD A skąd mam niby to wiedzieć?
Myślałem, że jesteś kolejną zaskoczoną osobą, która jest w szoku, że Ćwiąkała "znowu zmienia zdanie". A przegrana Realu? Nic tylko się cieszyć.
0
@Sarcaztic Bo edytowałeś post cwaniaczku i znaki zapytania usunąłeś...
Tym samym zmieniłeś zupełnie znaczenie swojej wypowiedzi.
1
@Sarcaztic Kolejny, który odkrywa, że Ćwiąkała nagrywa filmiki do poszczególnych meczów (wygrana z Bilbao 3:0), a nie ogólnej formy drużyn.
1
@Jakchcesz Już kiedyś było Galacticos, które wpi***dol obskoczyło
https://zapodaj.net/plik-iuIt6jKp4I
1
@tbas "Oj Xabi się nie wkupil w szatnie"
Ale co to w ogóle jest za sytuacja? Piłkarze to powinni zasuwać po tym boisku, bo taki hajs zarabiają. Nieważne czy podoba im się trener, czy też nie. Przecież piłkarzyki to bardziej roszczeniowa grupa niż polscy górnicy.
5
Komentarz usunięty
0
@APTAPT Tak, 10 to według mnie za dużo biorąc pod uwagę wiek Roberta.
Nie, nie myślę, że przyjdzie w letnim okienku zimowym klasowy napastnik. Oczywiście, że jestem za tym, żeby został na następnym sezon nawet z pensją 10 milionów, ale uważam, że to za dużo.
0
@barcafan1789 Kończy mu się kontrakt. Niech poczekają do końca czerwca i w lipcu podpiszą nowy :D
Poza tym, nie wiem czy to nie był fejk z tymi 50%.
6
@NeroTFP1 Wciąż za dużo kurde. Niech zejdzie tak do poziomu 6-7.
8
@mordini123 Tragiczne wieści...
4
@MesQueUnClub_87 A to nie wiem :D Ja po prostu kupuję mandarynki i czasem są takie co mają dużo pestek, czasem są bez pestek, czasem się łatwo obiera, czasem to gówno białe zostaje i paznokcie idzie se połamać.
@clyde No jak to nie, a kto był z Michałem Wiśniewskim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@July_6_BcN A to nie to samo? XD
1
@RanDiFCB @Rastafarnianin @Jakchcesz Mamy kolejnego :D
0
@Fog_W_1899
Kiedyś znałem to na pamięć.
1
@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy wiesz, ale @Jakchcesz i @Popitek12 to bliźniaki są. Zawsze jak jeden wyrwie panienkę, to zamieniają się miejscami, żeby ten drugi też sobie rimcimcim zrobił.
4
@Jakchcesz
Extra seria! Tak trzymać!
8
@Jakchcesz Super forma Mordeczko. Możesz ustawić sobie jako profilowe na tinderze
https://zapodaj.net/plik-MdykkpoSEA
1
@Jakchcesz Nie. Po prostu mnie nie słuchasz... Myślałem, że jesteś inny.
1
@Jakchcesz Ja nigdy w życiu tindera nie miałem, za stary na to jestem (w Twoim wieku przecież) :D Poza tym, mam żonę.
2
@Rastafarnianin Dziewczyna z tindera z Kalisza. Jakie combo.
3
Leeds > Barcelona
Factos
0
@ShawnC No mamy dwóch, bo przecież ściągnęliśmy Rashforda po fiasku z Nico, który nie miał gwarancji rejestracji. Mieliśmy tych stoperów, ale każdy piał, że trzeba wzmocnić linię defensywy, bo Araujo i Christensen zmagali się cały czas z kontuzjami, a Kounde gra na PO, bo tam nie mamy nikogo.
W sumie czas pokazał, że jednak te pieniądze można było ulokować lepiej.
0
@ShawnC Mieliśmy Gundogana na tej pozycji.
Teraz to niech już gra, bo w kryzysie finansowym wydaliśmy na niego kupę siana, które mogliśmy przeznaczyć na LS lub obronę. W zeszłym sezonie jeszcze się bronił liczbami i grą, ale w tym? Dobre mecze na palcach jednej ręki policzysz. Zupełnie niepotrzebny transfer.
0
@ShawnC Chyba nie zrozumiałeś XD
1
@Eklerek Super robota Kamil.
5
@BARCELONISTAnr1 Jednak mam trochę szerszą perspektywę i nie patrzę na piłkarza przez pryzmat jednego czy dwóch meczów, ale sezonów.