1

@July_6_BcN A jakie to był ustawy z ciekawości?

22

@lajcior Jak pójdzie do łazienki się odświeżyć i wróci to zapytaj się czy srała.

4

@aspr1me Kup w sieciówce, jeśli chcesz przepłacić :)

11

Cristiano Ronaldo w meczu przeciwko Irlandii:
- 1 czerwona kartka
- 0 goli
- 0 asyst
- 0 udanych dryblingów
- 0 długich podań
- 0 przerzutów
- 0/1 wygranych pojedynków
- 0/2 wygranych powietrznych pojedynków

Siuuuuuuuuuuuu

8

@szymonekk Możesz to zrobić za 49 złotych przecież.

1

@clyde Ty myślisz, że ja mam kolegów? Siedzę na LR ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@clyde Chciałbym umieć w komputer :(

1

@Frimpong Kiedyś był chyba serwer discord?

3

@Comentateiro



to lepsze

1

@gaucho104 Inne alternatywy poza Alvarezem, którego nie kupimy, bo przewalamy kasę na głupoty?

1

@FcPortoFan1999 Nie, bo nie zna angielskiego.

6

@4drian0 BB zdecydowanie lepsze od BCS.

9

https://zapodaj.net/plik-BbbzaDylfY

W sumie trochę prawdziwe :D

0

@ferdas_rawa @ferdas_rawa "Raczej za rażące naruszenie obowiązującego prawa. Nie trzeba być mordercą żeby trafić do więzienia :D "

@Bykunn Ci odpowiedział :)

0

@ferdas_rawa Oczywiście :)
Tak samo, jak ktoś biega z maczetą po mieście też powinien iść do więzienia. Tu i tu potencjalny morderca.

0

@ferdas_rawa Ładnie sobie dorobiłeś XD

1

@Faro Zapytaj @lithotripter :D

7

9

Wynik badania opublikowanego w naukowym czasopismie Psychology & Sexuality wykazał, że widok całujących się gejów wywołuje u zdrowych heteroseksualnych mężczyzn dokładnie tą samą reakcję co widok larw much, gnijącego mięsa czy zepsutego jedzenia.

https://www.psypost.org/straight-mens-physiological-stress-response-seeing-two-men-kissing-seeing-maggots/

Co o tym sądzicie?

17

@clyde Im więcej myśliwych, tym mniej myśliwych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

66

@Huck Jaka przesada?
Ktoś, kto o tyle km/h przekracza dozwoloną prędkość zdaje sobie chyba sprawę, że jest potencjalnym mordercą? Ograniczenia prędkości na drogach nie biorą się z dupy...
Rozumiem tam 10 czy 20 km/h więcej jechać, ale 50 więcej w zabudowanym?

5

@fart Kaczyński ogłupia Mentzena czy Bosaka? :D

4

@Safrani Najgorsze jest to, że te młodsze pokolenie też jakoś super nie wygląda XD

3

@prokofiew Jeszcze jak! Nawet bym mu pozwolił zagrać kilka meczów w podstawie.

1

@Popitek12 Czemu nie z Kościerzyny?

2

@clyde @Cyzix Poszliśmy do knajpki "Zdolni" i był to mega wybór.

https://ibb.co/G1K3SK7

Jeszcze ziemniaczki pod tym kotletem były

1

@NeroTFP1 Mój ulubiony aktor :)
Najlepsza rola, według mnie, to w Co Gryzie Gilberta Grape.

A Shutter Island to topka oczywiście.

0

@VamoSBarca88 No to skąd Twoje zdziwienie? XD

0

@VamoSBarca88 Jak ten program w większości jest wyreżyserowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?