Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@L4ngusta Nunku się tam tyle nagrał, że jego odejście żadnej luki nie wywołuje. Zakontraktowali Joao Pedro i Delapa przecież.
0
@AlphaNumeric Co ma piernik do wiatraka? Prawie wszyscy zawodnicy są zarejestrowani, więc po co Ci teraz 1:1, skoro nie planujesz dalszych zakupów?
Skupić się na rozgrywkach, osiągać jak najlepsze wyniki, zarobić jak najwięcej kasy i planować Z GŁOWĄ kolejne okienko/sezon.
0
@Laminedependencia Przecież Gavi to zupełnie inny profil. Raphinha w środku gra miernie.
3
@AlphaNumeric Ale czemu musimy teraz sprzedawać? Rejestracje są prawie domknięte.
1
@Laminedependencia Tytuły wygrywa się głębią składu. Zaraz Ci się rozleci Olmo i Fermin będzie pierwszym wyborem.
1
@KrychaFCB Mało. 65 milionów to mogą za Casado wołać.
0
@Ignareks https://patronite.pl/fcbarca-com
Proszę bardzo. 49 złotych się należy XD
0
@Who_you_mam Myślałem, że przechodzi do Bayernu, bo ostatnio takie plotki czytałem.
W takim razie podaj mi przykłady zawodników sprzedanych za grosze z długimi kontraktami.
0
@Who_you_mam W Chelsea robotę robią długie kontrakty. Nkunku miał kontrakt do 2029 roku, więc nic dziwnego, że jego cena wzrasta. Do tego ograny na niemieckich boiskach, gdzie się mega sprawdzał.
2
@July_6_BcN Sama się zablokowałaś z dochodowego biznesu.
7
Co byś zrobił gdyby @supraomnes1 pisał do Ciebie na priv i prosił o zdjęcie "st00pek"?
0
@Kasy Z Oviedo nie dostali.
1
@Kgorecki2500 Jak Ci się urodzi dziecko, to zgłaszasz adminowi tej stronki i on wklepuje :D
A tak serio, to wszystko oparte jest na statystyce.
1
@sergio5 https://www.worldometers.info/pl/
Tutaj wszystko jest ładnie rozpisane i liczba ludności to ponoć 8,24 mld, a nie 7,8 mld.
1
@Sinirsey Przecież znasz tylko relację jednej strony :)
15
@TR3YWAY Mi tam szkoda Ciebie bardziej w tej sytuacji, bo ona ruszyła do przodu, a Ty żyjesz przeszłością :D
1
@Frimpong Dobrze Ci idzie Mariusz.
13
@wojopancer Populizmix
9
@A4ron Screen zrobiony :)
4
@Jakchcesz I tak nie jesteś.
1
@ranger3120 Dobrze jest być po tej lepszej stronie barykady niziołku :D
5
@GeneralXavi Oni dosłownie nic nie zrobili odkąd zostali wybrani. Przepchnęli ustawę o in vitro, która była najmniej problematyczna.
2
@macio_944 Postawili wszystko na jedną kartę i powinni w tym momencie całować Flicka i Yamala po stopach, bo bez tej dwójki, to bylibyśmy w głębokiej dupie (już jesteśmy) z tymi dźwigniami.
1
@maatiixx Ale Laporta nie gadał żadnej z tych rzeczy. Szwagry obiecywały przecież Nico i Puchar Gampera na Camp Nou.
1
@macio_944 La Rambla przyklaskiwała jak Lapcio uruchamiał kolejne dźwignie finansowe.
0
Ma ktoś z Was jakieś fajne decki w Anki do nauki angielskiego?
2
@SkN To jako trener :D
2
@Antimadridista_WR Ernesto Valverde panie kolego.
25
@MesQueUnClub_87 Dzisiaj jest Dzień Bezpiecznego Kierowcy, a Patryk Peretti już ponad 2 lata bez kropli alkoholu.
0
Kolejna ikona dzieciństwa odeszła. Ten rok to jakiś pogrom pod względem odejść celebrytów.
Niedługo pewnie zabraknie Bruce'a Willis'a, bo choroba szybko postępuje :/