0

@L4ngusta Nunku się tam tyle nagrał, że jego odejście żadnej luki nie wywołuje. Zakontraktowali Joao Pedro i Delapa przecież.

0

@AlphaNumeric Co ma piernik do wiatraka? Prawie wszyscy zawodnicy są zarejestrowani, więc po co Ci teraz 1:1, skoro nie planujesz dalszych zakupów?
Skupić się na rozgrywkach, osiągać jak najlepsze wyniki, zarobić jak najwięcej kasy i planować Z GŁOWĄ kolejne okienko/sezon.

0

@Laminedependencia Przecież Gavi to zupełnie inny profil. Raphinha w środku gra miernie.

3

@AlphaNumeric Ale czemu musimy teraz sprzedawać? Rejestracje są prawie domknięte.

1

@Laminedependencia Tytuły wygrywa się głębią składu. Zaraz Ci się rozleci Olmo i Fermin będzie pierwszym wyborem.

1

@KrychaFCB Mało. 65 milionów to mogą za Casado wołać.

0

@Ignareks https://patronite.pl/fcbarca-com

Proszę bardzo. 49 złotych się należy XD

0

@Who_you_mam Myślałem, że przechodzi do Bayernu, bo ostatnio takie plotki czytałem.
W takim razie podaj mi przykłady zawodników sprzedanych za grosze z długimi kontraktami.

0

@Who_you_mam W Chelsea robotę robią długie kontrakty. Nkunku miał kontrakt do 2029 roku, więc nic dziwnego, że jego cena wzrasta. Do tego ograny na niemieckich boiskach, gdzie się mega sprawdzał.

2

@July_6_BcN Sama się zablokowałaś z dochodowego biznesu.

7

Co byś zrobił gdyby @supraomnes1 pisał do Ciebie na priv i prosił o zdjęcie "st00pek"?

0

@Kasy Z Oviedo nie dostali.

1

@Kgorecki2500 Jak Ci się urodzi dziecko, to zgłaszasz adminowi tej stronki i on wklepuje :D
A tak serio, to wszystko oparte jest na statystyce.

1

@sergio5 https://www.worldometers.info/pl/

Tutaj wszystko jest ładnie rozpisane i liczba ludności to ponoć 8,24 mld, a nie 7,8 mld.

1

@Sinirsey Przecież znasz tylko relację jednej strony :)

15

@TR3YWAY Mi tam szkoda Ciebie bardziej w tej sytuacji, bo ona ruszyła do przodu, a Ty żyjesz przeszłością :D

1

@Frimpong Dobrze Ci idzie Mariusz.

13

@wojopancer Populizmix

9

@A4ron Screen zrobiony :)

4

@Jakchcesz I tak nie jesteś.

1

@ranger3120 Dobrze jest być po tej lepszej stronie barykady niziołku :D

5

@GeneralXavi Oni dosłownie nic nie zrobili odkąd zostali wybrani. Przepchnęli ustawę o in vitro, która była najmniej problematyczna.

2

@macio_944 Postawili wszystko na jedną kartę i powinni w tym momencie całować Flicka i Yamala po stopach, bo bez tej dwójki, to bylibyśmy w głębokiej dupie (już jesteśmy) z tymi dźwigniami.

1

@maatiixx Ale Laporta nie gadał żadnej z tych rzeczy. Szwagry obiecywały przecież Nico i Puchar Gampera na Camp Nou.

1

@macio_944 La Rambla przyklaskiwała jak Lapcio uruchamiał kolejne dźwignie finansowe.

0

Ma ktoś z Was jakieś fajne decki w Anki do nauki angielskiego?

2

@SkN To jako trener :D

2

@Antimadridista_WR Ernesto Valverde panie kolego.

25

@MesQueUnClub_87 Dzisiaj jest Dzień Bezpiecznego Kierowcy, a Patryk Peretti już ponad 2 lata bez kropli alkoholu.

0

Kolejna ikona dzieciństwa odeszła. Ten rok to jakiś pogrom pod względem odejść celebrytów.
Niedługo pewnie zabraknie Bruce'a Willis'a, bo choroba szybko postępuje :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?