Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca "Zobacz sobie ilu musisz pokonać piłkarzy żeby być w TOP 500 na swojej pozycji w skali światowej i sobie to porównaj z siatkówką"
Ależ Footroll wleciał :D
0
@PIWOSZ89 Ale czego?
4
@JohnKennedy Dłuży się do tej 14:30 ahh
1
@Safrani Czemu nie ma białych ludzi wśród rdzennej ludności Hawajów? Trochę rasizm, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@PatrykBarca Ciekawe jaki mają pomysł na tego Madueke, bo na prawej stronie przecież dzieli i rządzi Saka.
0
@Reviven To już chyba zależy od miasta. Jeśli nie zgodzą się, żeby Puchar Gampera odbył się na Camp Nou, to nic z tego nie będzie.
1
Rasfhord jest jedyną opcją do wzmocnienia/poszerzenia naszego ataku. Nikt inny tutaj nie przyjdzie, bo nas po prostu nie stać.
0
@PatrychoO ?
Czyli nie może po prostu sobie wstawiać zdjęć ze swoją partnerką? XD
1
Z tego, co wiem, to w klubie jest dwóch bramkarzy - Pena i ja XD
3
@Eklerek Jakbym kilka osób z tego portalu widział XD
3
@RoberDzik I te IQ Harry'ego:
- dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo zmień się w rum
- co właściwie Seamus próbuje zrobić z wodą?
No ku**a, nie wiem stary xD
0
@maroon Władimir Putin
0
@Transu96 Nie jestem fanem spin offów, bo zazwyczaj wiadomo co się wydarzy.
0
@Yoshi94 Oczywiście, że tak.
1
W sumie trochę będę tęsknił za Squid Game. Dobry serial na odmóżdżenie i relaks.
2
@Herato Grosso.
5
@Arden Zero zaskoczenia.
0
No i cyk Mekies za Hornera.
1
@Luciano99 Junior Firpo też, na lewą obronę go.
0
@Yoshi94 Ładnie przewidziałeś przyszłość. A dlaczego nie 150?
3
@Pawlak1992 Ronaldinho, Garrincha, Robinho, Adriano, Neymar (mógł osiągnąć dużo więcej), Anderson.
Z innych - Giovanni dos Santos, Balotelli, George Best.
0
@RoberDzik No logicznym jest, że trzeba było znaleźć artykuł sprzed ery chata gpt.
1
@Pawlak1992 Dużo. Serio mam Ci wymieniać? :D
1
@Frimpong Na razie odrzucam, zobaczę jak zagra Yamal w nadchodzącym sezonie. Przyznam szczerze, że trochę mnie te doniesienia na temat jego wakacji i urodzin niepokoją. Wiadomo, że to jego życie i może robić co chce, zwłaszcza na urlopie, ale mam wrażenie, że ten chłopak ma brazylijskie podejście do życia.
5
@JanZagloba Już raz tak byłeś rad, że dostałeś perma i wróciłeś z nowym kontem :D
0
@RoberDzik Kiedyś jakoś zwykłych użyawał
https://www.fcbarca.com/106359-sport-czy-atletico-chce-uniknac-obowiazku-wykupu-antoine-a-griezmanna.html
1
@RoberDzik 1) https://zapodaj.net/plik-zo0kLdn7YJ
2) https://zapodaj.net/plik-6UhsBnLSeu
Porównaj sobie myślniki. W pierwszym przykładzie widać, że lopez napisał to sam, ponieważ myślnik jest zwykł, krótki. W drugim screenie widać, że myślnik jest długi, wygenerowany przez Chat GPT.
2
Do czego to doszło, że już nawet artykuły na głównej są pisanie za pomocą chata gpt.
2
@LOPEZ16 Nawet widać to tutaj na La Rambli.
Wystarczy, że kobieta założy konto, to zaraz się zlatuje grupka. Teraz ich najnowszym odkryciem jest July czy jakoś tak.
4
@Ojciec5tkidzieci Czyli wina ludzi niestety, bo niedźwiedzie nauczyły się, że tam łatwo o pożywienie. Ludzie wiedzą, że w okolicy mieszkają niedźwiedzie, to nie potrafią zabezpieczyć swoich śmieci i pewnie tam miśki przychodzą.