Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jakie uderzenia z dystansu mają Modric, Kross, Camavinga.. Każdy z nich w tym meczu już tak lutował po bramie ze szok. Nie pamiętam kiedy nasz jakiekolwiek pomocnik posłał taka torpedę jak Ci posyłają co mecz.
13
@Bezhistorii nie wiem, ale dobrze. Zbyt długo bałwankowi uchodziło wszystko na sucho. Zmienił ligę na taką, gdzie są normalni sędziowie i już mu tak wszystko płazem uchodzić nie będzie.
2
30 sek Ferran już złe zagranie na mine jak ostatnio i strata. Szybko zaczął xd
2
@esem91 pamiętam to jak dziś. Bayern cisnął Real i zapowiadało się że za chwilę wsadzi bramkę i wyeliminuje krewskich, a tu proszę pojawił się rycerz na białym koniu i "wyrównał" szansę, po czym realowi udało się wygrać w dogrywce grając w przewadze ;)
1
@Encore taa myślę Bournenout ich oglądam, a pisze Brentford bo ich bramkę zagralem dzisiaj xd
0
Solanke to więcej przeszkadza w ataku Bournemouth niż pomaga. Każda akcja w której dostaje piłkę zmarnowana i nic z niej nie wynika, a szkoda bo wisienki tyle akcji wyprowadzili, że powinni wyżej prowadzić gdyby mieli innego napastnika dzisiaj.
20
"CO ZA AKCJA, CO ZA AKCJA!!"
"Kto z kim przystaje takim się staje"
XD
Ciag dalszy akcji po rzucie roznym, wrzutka na 3 RATY i w końcu gol obrońcy który czekał w polu karnym z główki. No niesamowita akcja XD
Na wymioty bierze słuchając tego pajaca z Eleven.
1
Nie no Pany nie ma co się łudzić, serio ktoś myślał że Real dzisiaj pkt straci? Grają u siebie, a Espanyol w tym sezonie gra beznadziejnie. Mimo ostatnich wygranych to ich gra wolała o pomstę do nieba. Real wsadzi im jeszcze dzisiaj przynajmniej ze 2 bramki albo lepiej.
0
@VegetaPolska jak to jest? Właśnie strzelił skrzydłowy i nie potrzebował napastnika do tego
2
@Sau_Ron głupota i zaprzecza samo przez się. LM to rozgrywki europejskie, więc po ich wygraniu jest się najlepszym w europie
3
@Medium sporo można by pewnie wymieniać. Chciałbym umieć w windsurfing i ogólnie sporty wodne, język hiszpański, być jeszcze bardziej otwartym na ludzi i mieć do nich odpowiednie podejście czyli łatwość w zagadywaniu i bajerowaniu, bo to pomaga zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Chciałbym też cieszyć się bardziej życiem, dniem codziennym, małymi rzeczami, doceniać co mam. Czasami mi to nie wychodzi :P
0
@maniak33333 real ja już okupuje. Dwa kupony ostatnio mi zamykał łącznie na ok 3 koła, mogłem nawet cash outy robić ale wierzyłem do końca ;)
1
@AmigoBlancos jeden sezon zeszły mocniejsza drabinka była i teraz będziesz powtarzać w kółko to? XD pamiętamy wszyscy co roku Wolfsburgi i inne cuda play offach :D a to w zeszłym roku to hit jakoś był. Każdy tłukl ten real po głowie strzały co mecz jak 10 do 1. Dalej nie wiem jakim zasranym fartem się udało tak przeciskać i wygrać, no ale nie pierwszy raz. Szczęście Realu można porównać do kogoś kto w totka wygrywa 2 razy w życiu.
1
@mrboom szczerze to stresik miałem tylko przed ustnym. Pisemne pełna chillera.
Poza tym nawet jeśli jest to stresujące dla kogoś to dobrze. Warto jakby nie było już dorosłemu czlowiekowi pokazać czym jest stres. Oswoić go z tym uczuciem, przed wejściem w prawdziwe stresy życiowe później.
6
@Deviler hmm tylko co to za marnowanie nerwów? Akurat jeśli ktoś by się miał nerwami kierować przez głupia maturę to znaczy że w życiu i tak nic nie osiągnie, bo w przyszłości chcąc do czegoś dojść to trzeba stracić więcej nerwów, a sama matura to bzdura. Jaki problem skoro i tak się chodzi do szkoły po prostu do niej przystąpić i ja napisać? Uważam, żeby jej nie zdać to już trzeba być tłukiem sorry, ale w szkole miałem takie ananasy co by się na taśmę do biedry nie nadawali, a maturę zdawali bez większego problemu.
3
@Kidd to można podciągnąć pod zlecenie zabójstwa. Mimo że nieletnie powinna dostać minimum 8 lat. Póki pełnoletnia zamknąć w zakładzie poprawczym, a następnie te kilka lat w więzieniu. Wychodząc i tak ma około 24 lat, więc to niewielka kara za czyn jakiego się dopuściła. Mnie ciary przechodzą tym bardziej że jakiś czas temu sam interweniowałem w podobnym przypadku gdy na mojego młodszego brata szykowana była podobna akcja.
0
@mm1986 Bylem i na el clasico i na LM. Osobiście dużo większe wrażenia miałem podczas LM :D chociaż klasyk z Realem też byl fajny. Zwykle mecze ligowe no powiedzmy że spoko, ale bez większych emocji :p
1
@Kidd kurde fakt, ma to sens :D mi Real nie strzelając ani jednej bramki w dwóch ostatnich meczach zabrał łącznie około 3 koła, więc klatwy kuponów muszą działać :D
1
@Kidd nie widziałem, ale jest sens bawić się w zakłady na które kurs będzie pewnie około 1,20 :P
4
@bartas97 nie no bez jaj xd gość co najwyżej na średniaka ligowego, a to i tak chyba za dużo. Ani to skrzydłowy bo szybkości nie ma czy dryblingu dobrego, ani to środkowy pomocnik. Gra obronna dramat, siły fizycznej też niewiele. Właściwie mało co daje, czasami my wyjdzie dołożenie nogi i tyle co rozegra. To za mało na topowe kluby.
1
@Musialinski będą. Sprawdzaj sobie regularnie. A zresztą tam jest opcja z tego co pamiętam żeby wysłali Ci powiadomienie jak będą dostępne. Ustaw sobie.
2
@AFA90 mam czutke, że bvb przewali to. Chociaż w tym roku mają same wygrane i grają rewelacyjnie. Czego nie można powiedzieć o Chelsea. Teoretycznie bvb się powinno przejechać po nich ale coś tu śmierdzi mi
0
@Emhyr 1/3 to brzmi jak uczciwa cena. Warto byłoby za tyle przedłużyć go. Na większość meczów ligowych idealny grajek. Na ważniejsze mecze jako drugi wybór. To idealne rozwiązanie.
1
@przemek1920dm krótka, dobra charakterystyka :)
0
@AmigoBlancos IMO weź pod uwagę, że Barcelona ma dużo cieszysz terminarz. Praktycznie każdy rywal niewygodny, a real już raczej z górki. Wszystko może się jeszcze zdarzyć, to jest pilka, a meczów zostało dużo do końca.
3
@AmigoBlancos No nie wiem, 14 kolejek do końca, dużo się podziać może jeszcze. Trzeba punktować. Skoro mogliśmy zrobić przewagę to tak samo Real też może ja zrobić. Dla mnie kompromitacja by było gdybyśmy na ostatnie 5 kolejek taka przewagę stracili, ale na 14 kolejek gdzie są takie problemy kadrowe?
1
@require imagine stawiać na real w momencie gdy rozgromili LFC na Anfield, a my dostaliśmy w trąbę id Almeri i mamy full kontuzji, a Betis ledwo Elche zrobił.
0
No nic. Zapowiada się na to, że real zjebie mi drugi kupon z rzędu ;) niesamowite to jest. Ostatnio w PK w meczu z nami, a teraz też ostatni typ na kuponie. Łącznie koło 3 koła obok nosa przejdzie. Na pocieszenie z korzyścią dla Barcy. Chociaż tyle.
0
@trolownik No właśnie tak było, ale mówił coś chyba Marciniak w hejt parku, że miało się to zmienić od tego sezonu coś kojarzę. Dlatego była też afera o to że nam nie uznali w meczu z Interem jak Pedri strzelał, a smyrlo po palcach Fatiego
0
Jak to jest z tymi rękami? Czy od tego sezonu przypadkowa ręka w ofensywie miała być puszczana i gol uznawany?